Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Savaş (2) ..

3 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Savaş (2) .. Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Savaş (2) .. Left_bar_bleue9999999/9999999Savaş (2) .. Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 7:30 pm

out:Merhaba bleacherler. İşte in aktif olan savain ikinci başliği. Bu umarim sonuna kadar gider. Şimdilik zaten az kii olduğunuz için açik birakiyorum. İsteyen rakip olarak istediğini alsin. Eş bulamayana Gm npc hollow alacağim D: Kolay gele.

NOT: BİRİNCİ VEYA İKİNCİ TURDA KATİLMAYANLAR ALİNMAYACAK.

İN:Çoğu kişinin yüzünü bile görmediği Gotei ichi ban tai taichou'nun yaralanmasi üzerine Hollowlar ilk savai kazandi. Belirli bir taktiği olmayip geri çekilmek isteyen shinigamiler, aslinda bunun büyük bir hata olduğunu hollowlar Rukongaiye, ardindan seireitei'nin duvarlarinin dibine kadar geldiğini görünce anladilar. Baş taichou yarali olduğu için kurul karari merkez 46'dan çikiyor. Karar durumu stabil korumak. Hollowlarin Seireiteinin içine girmesine izin vermeyecek. Hepsi bu. Görev hollowlari geri püskürtme. Belirli bir grup ise rukongaide pluslari kurtaracak -ya da elinden geldikleri kadarini-.

İlk turda hemen savaşmayin. Belimleme yaparak kimi rakip olarak seçtiğinizi belirli edin. İkinci turda da alim olacaktir.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Savaş (2) .. 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Savaş (2) .. Left_bar_bleue93/100Savaş (2) .. Empty_bar_bleue  (93/100)

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:07 pm

Bu seste ne böyle, sabahın köründe de böyle bir ses mi olurmuş. Gerçi öğlene gelmişiz ama benim için hala sabah o yüzden şu lanet sesi kesseler iyi olur. “Hemen kesin şu lanet sesi yok sesi çıkaranın canı fena yanacak!” diye bağırdım yatağımdan kalkmadan. Yok, artık insan kapıyı biraz daha yavaş açar dimi? Hem bu da kim böyle, tabi ya bu bizim takımın asistanı, takımımla daha çok zaman geçirmeliyim artık kim olduklarını bile unutmaya başladım. “Hitsuomi FukuTaicho acil gelmeniz lazım!” dedi gözlerimin içine bakarak endişeli bir sesle. Maalesef yatağımdan kalmak zorunda kalacağım, nefret ediyorum işte bundan “Noldu yine ne yaptınız?” dedim alaycı ama biraz da sinirli bir tonda. Asistan başını öne eğerek “Bu sefer biz bir şey yapmadık, Hitsuomi FukuTaicho duymuyor musunuz alarm çalıyor!” dedi, aman Allah’ım bunu nasıl fark etmedim beni gümbür gümbür alarm çalıyor ve ben hala yatıyorum! “Bilgilendirme için teşekkürler, şimdi gidebilirsin.” dedim ve hemen zanpaktoumu alıp dışarıya doğru koşmaya başladım. Uzun zamandan beri bu kadar karışıklık görmemiştim Siereitei’de acaba ne oluyor? Hemen takımımın sorumlu olduğu yere gitmeliyim…

Çok az kaldı nerdeyse vardım. Lanet olsun, nasıl bir FukuTaicho’yum ben takımıma gelmesini haber vermeden tek başıma gidiyorum, Lanet olsun! Bizim takımın yerinde duran tiplerde kim öyle? Şans diye buna derim işte, takımımı gerçekten seviyorum. Ben haber vermesem bile hepsi gelmiş, yerlerini almış beni bekliyorlar. Beni de şimdi fark ettiler, şimdi sıra olaydan bilgi alma ve cesaret verme konuşmasında. Keşke bu konuşmayı başka biri yapsa konuşma yapmaktan gerçekten nefret ediyorum. “Hey, sen kıvırcık saçlı olan konu ne biliyorsun?” dedim aralarında en bilgili gözüken tipe, ismini hatırlayamam sinirimi bozuyor, bu savaş bitsin söz hepsinin isimlerini ezberleyeceğim. “Hitsuomi FukuTaicho, Hollow’lar! Seireitei’ye saldırı düzenlemişler, her yerdeler!” diye bağırmaya başladı. Anlaşılan en aptallarını seçmişim konuşmak için, adam her yerde Hollow’lar diyordu ama reiatsularından anladığım kadarıyla hepsi duvarın dışında, ama içeriyi girmeyi zorluyorlar galiba. 1. takımın kaptanının yaralı olması çok kötü, umarım bu savaştan da hayırlısıyla kurtuluruz. “Arkadaşlar! Lütfen sakin olun, biz nice savaşlar gördük ve hepsinden de alnımızın akıyla çıktık. Bunda da aynısı yapıcağız! Şimdi, herkes ne yapması ve nerde durması gerektiğini biliyor! Hadi herkes işinin başına!”. Tamam bu konuşma işini de aradan çıkardığımıza göre eğlence başlıyor, şu duvara gidiyim de kendime kesecek güzel bir Hollow bulayım.

Bu da ne! Sanki ipini koparan bütün Hollow’lar buraya gelmiş, anlaşılan işimiz bu sefer eskisi kadar kolay olmayacak. Hayatımda bu kadar Hollow’u hiçbir arada görmemiştim. Bu reiatsu da kimin böyle. Normal bir Hollow olmak için fazla reiatsusu var, bu diğerlerinden farklı. Bu güçlü! Büyük olasılıkla Adjuchas olmalı, yoksa böyle bir reiatsuya sahip olmasının imkanı yok. Anlaşılan bu sefer Hollow’lar işi ciddiye almış. Güzel bir lokmaya benziyor, hemen onla tanışmam lazım. Şansıma benden o kadar da uzakta değil, yoksa bir de o canavarın ayağına gitmem gerekecekti. Neyse umarım beni eğlendirecek kadar güçlüdür, yoksa gerçekten üzülürüm. Umarım rütbesine yakışır bir savaş yapar, “Bekle beni Adjuchas, ben geliyorum!” dedim sevinçten haykırarak ve reiatsunun bulunduğu yere doğru koşmaya başladım…

Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Savaş (2) .. 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Savaş (2) .. Left_bar_bleue90/100Savaş (2) .. Empty_bar_bleue  (90/100)

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:17 pm

Garganta Seireitei civarlarında bir yerde açılmıştı. İçinden yaklaşık 1.90 boyunda bir hollow çıkmıştı. Bu hollowun vücudu insan vücuduna benziyordu. Ancak kafasındaki kuru kafaya benzer maskesi onu hollow yapan en büyük özelliğiydi. Sırtında uzun, mavi bir zanpaktousu vardı. Bu bir Adjuchas'tı. Elini zanpaktosunun kınına götürdü ve ''Bana yardımcı olmak istermisin?'' dedi. Birden reiatsusunu salmıştı. Civardaki shinigamileri üzerine çekmek istiyordu.

''Kardeşimle savaştığımdan beri ilk kez bu kadar heyecanlıyım. İçimdeki güç arzusu hala artış gösteriyor. Artık bu savaşı bitirmenin zamanı geldi sanırım. Seireitei'yi tek başıma ele geçirebilirsem Espadalar beni aralarına alabilirler ve bu sayede bende darbe planımı ortaya koyabilirim. Yakınlarda bir yerde bir shinigami reiatsusu seziyorum. Haydi gel bana küçük shinigami.'' Shinigami ona yaklaştıkça reiatsusu artıyordu bu da Adjuchas'ı sevinçten çılgına çeviriyordu. Artık ona varmasına çok az kalmıştı. Heyecandan bekleyemeyecek duruma gelmişti. ''Haydi beni daha fazla bekletme shinigami...''
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:34 pm

Sonunda o reiatsunun sahibini buldum. Tahmin ettiğim gibi bu bir adjuchastı. Benim geldiğim yöne doğru bakıyor, galiba beni bekliyor. İşte bu iyiye işaret demek ki gücü nerde arayacağını buraya geldiği ilk saniyede anlamış ya da tam bir aptalın teki ve ölümünün benim elimden olmasını bekliyor. Birazdan bunu hepimiz öğreneceğiz. Şunu haline bak havada kendinden emin elleri cebinde etrafını izliyor, canım hemen savaşa girmek istemiyor. Umarım konuşan biridir, biraz muhabbettin hiç kimseye zararı olmaz. “Hey sen, artist çocuk, burayı babanın mekânı sandın galiba ne o eller cepte etrafı izliyorsun. Hiç görgü kurallarını öğrenmedin senden büyüğünün yanında eller cepte durulmaz diye. Çok merak ettiysen söyleyeyim senden yaşça büyük olduğumu sanmıyorum ama seni yok edebilecek kadar güçlü olduğumu biliyorum, sayın adjuchas!” dedim alaycı bir tonla. “ Bu arada belki seni yok edecek kişinin ismini öğrenmek isteye bilirsin, ben 10. takım FukuTaichou’su Hitsuomi Toumaki, tanıştığımıza memnun oldum adjuchas” dedim alaycı ifademi devam ettirerek. Sonra yüzüme çarpık bir gülümseme yerleştirdim ve ellerimi cebime sokup, onun durduğu şekilde durup onu izlemeye başladım, istemeden de olsa en küçük ayrıntısına dikkat ediyordum…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 8:46 pm

''Evet! Sonunda onu buldum. İşte o reiatsunun sahibi. Birde karşıma geçmiş beni taklit ediyor. Şu serseme bak.''

“Hey sen, artist çocuk, burayı babanın mekânı sandın galiba ne o eller cepte etrafı izliyorsun. Hiç görgü kurallarını öğrenmedin senden büyüğünün yanında eller cepte durulmaz diye. Çok merak ettiysen söyleyeyim senden yaşça büyük olduğumu sanmıyorum ama seni yok edebilecek kadar güçlü olduğumu biliyorum, sayın adjuchas!” shinigami böbürlene böbürlene Shinsei'nin karşısında konuşuyordu.

''Hey! Çok konuşuyorsun. Muhabbet etmek için birini bekliyordum ancak karşıma boş konuşan sersem bir shinigami geldi. Sana bişey söyemeliyim sanırım. Güç kaslarda ve beceride değildir. Güç akıldadır sersem! Artık küçük bir çocuk değilsin bunu kafana sok istersen.''

“ Bu arada belki seni yok edecek kişinin ismini öğrenmek isteye bilirsin, ben 10. takım FukuTaichou’su Hitsuomi Toumaki, tanıştığımıza memnun oldum adjuchas”

''Savaş daha başlamadan kendinden çok emin konuşuyorsun istersen bu kadar emin olma her şey bir anda ters dönebilir. Ayrıca konuşmandan bakılırsa görgü kurallarını görmeyen sensin.''

Shinsei istifini bozmadan hala aynı şekilde orada elleri cebinde bir şekilde duruyordu. Rakibine sadece gülümsedi...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 9:01 pm

Rakibim benim laflarıma cevap verip bana sırıtıyor, herhalde bundan daha iyi bir düşman seçemezdim kendime. Yazık çok şey bildiğini sanıyor ve benim onu hafife aldığımı sanıyor. Aslında haklı da bende bu dediklerimi dışarıdan duysam bende öyle düşünürdüm. Acaba bu tür konuşmaları bütün savaşacaklarımla yaptığımı söylemeli miyim? Aman ne gerek var şimdi kim uğraşacak iki saat onu bunu anlatmaya. ''Hey! Çok konuşuyorsun. Muhabbet etmek için birini bekliyordum ancak karşıma boş konuşan sersem bir shinigami geldi…” harika o da benim gibi konuşcak birini arıyormuş, işte bu iyi oldu yoksa sıkıla sıkıla savaşmak zorunda kalacaktım, savaştan önce konuşmak her zaman bana iyi gelmiştir, hele karşımda iyi bir rakip varsa. “Konuşmak istediğine ne kadar sevindim anlatamam, senin gibilerin böyle konuşabildiklerini bile sanmıyordum. Eğer konumu beğenmediysen kendin bir tane başlatabilirsin ya da ilk başta bana ismini söyleye bilirsin adjuchas. Çünkü her seferinde sana adjuchas diye seslenmek sinirimi bozmaya başladı.” dedim sırıtarak. Ne tür bir konu açacak gerçekten çok merak ediyorum, bir shinigami ile bir Hollow’un konuşacağı gerçekten çok az konu var çünkü, umarım eğlenceli bir konu seçer…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 9:15 pm

''İşte şimdi oldu shinigami. Ben Hueco Mundo'nun bir numaralı Adjuchas'ı Shinsei J.Jack. Bana Shinsei JaguarJack'te diyebilirsin. Sanırım haklısın konuşacak pek bir konumuz yok ancak bana neden shinigami olduğunu anlatabilirsin. Ayrıca öğrenmek istediğin bir şey varsa çekinmeden sorabilirsin.'' dedi ve istifini bozmadan aynı şekilde durmaya devam etti...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 2:30 pm

“Ben Hueco Mundo'nun bir numaralı Adjuchas'ı Shinsei J.Jack…” bir dakika bu soy ad bana gerçekten çok tanıdık geliyor, sanki benim için çok önemli birisiydi ama kimdi! Tabi ya bu geçen günlerde Rugonkai’de karşılaştığım ve benle savaşmak isteyip beni yenemeyeceğini anlayınca kaçan Hollow’un soyadıydı. Acaba ona ne oldu? Acaba bu lanet Hollow’un onla ilişkisi ne?
“ Demek ismin Shinsei J.Jack, soyadın bana çok nedense çok tanıdık geliyor. Senle daha önceden karşılaşmadığımı biliyorum yoksa senle aynı soyadı paylaşmakta olan başka bir zavallı daha mı var. Eğer öyleyse şimdiden onun adına üzülmeye bağladım.” dedim sırıtarak, karşımdaki bir Hollow olduğunda böyle konuşmaya bayılıyorum. Zaten her şey başıma bu lanet Hollow’lar yüzünden geldi, şu an burada olmamın nedeni bile bu. Elimde olsa hepsini teker yakalayıp o lanet maskelerini ortadan ikiye ayıracaksın.
“Benim hikâyemi eğer ben seninkisini beğenirsem dinleye bilirsin, adjuchas.” dedim dudaklarımı çarpıtarak. Neyse galiba cevap vermeye hazırlanıyor, cevabını gerçekten çok merak ediyorum…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 2:50 pm

''Aaah! Şu lanet shinigami yoluma taş koyup duruyor. Anlatsam mı acaba? Evet, evet en iyisi ona hikayemi anlatmak.''

''Hey Shinigami! Sanırım geçen güç dövüştüğün ahmak benim abimdi. Ancak o şu anda burada değil. Abim bir zavallıdır bilirsin. Benimle dövüşmek istiyorsan ben her zaman buradayım. Ancak o sefil abimi istiyorsan. Ömrünün sonuna kadar beklemen gerekecek.''

Elleri hala cebindeydi ve rakibine doğru pis pis sırıtıyordu...

En son Shinsei J.Jack tarafından Ptsi Ekim 18, 2010 3:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:27 pm

''Hey Shinigami! Sanırım geçen güç dövüştüğün ahmak benim abimdi. Ancak o şu anda burada değil. Abim bir zavallıdır bilirsin. Benimle dövüşmek istiyorsan ben her zaman buradayım. Ancak o sefil abimi istiyorsan. Ömrünün sonuna kadar beklemen gerekecek.'' dedi pis pis sırıtarak. Ne demek istiyordu, nasıl yani sonsuza kadar beklemem gerekecekti. Yoksa bu lanet Hollow ona bir şey mi yaptı, öz kardeşine? Yok, artık öyle bir şey yapmış olamaz nede olsa o onun öz kardeşi!
"İlk olarak şunu söylemem lazım senin ahmak dediğim Hollow şu ana kadar gördüğüm en düzgün ve en akıllı Hollowlardan biriydi. Senin abin zavallı değildi, tamam belki güçsüzdü, ama ne zaman duracağını bilen biriydi. Eğer ona bir şey yaptıysan ve artık onla savaşamayacaksan onun bana verdiği sözü yerine getirmen lazım, yani bana iyi bir savaş borçlusun adjuchas. Ve ne demek istiyorsun sen onu ömrümün sonuna kadar göremeyeceğim derken ona ne oldu?” dedim sert bir şekilde. Aman tanrım daha demin ben ne yaptım! Daha demin sefil bir Hollow’u daha sefil olan bir tanesine karşı korudum. Artık savaşa geçsek iyi olacak, bu konuşmaya sıkmaya başladı, ne kadar o Hollow’a ne olduğunu merak etsem de…

Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 3:43 pm

"İlk olarak şunu söylemem lazım senin ahmak dediğim Hollow şu ana kadar gördüğüm en düzgün ve en akıllı Hollowlardan biriydi. Senin abin zavallı değildi, tamam belki güçsüzdü, ama ne zaman duracağını bilen biriydi. Eğer ona bir şey yaptıysan ve artık onla savaşamayacaksan onun bana verdiği sözü yerine getirmen lazım, yani bana iyi bir savaş borçlusun adjuchas. Ve ne demek istiyorsun sen onu ömrümün sonuna kadar göremeyeceğim derken ona ne oldu?” Sert konuşmasından ve bana bakışlarından onun için endişelendiği belliydi.

''Hey Shinigami! Onun hakkında hiç bir şey bilmiyorsun. En az 170 senedir onunla beraber yaşıyorum. Ayrıca zavallı desemde gerçekten güçlüydü ve içindeki güç arzusu yüzünden öldü. Onunla bir yolculuğa çıkmıştık ama sanırım o Hueco Mundo'nun dışına çıkmış. Geri döndüğünde çok değişmişti. Bana savaş teklif etti. Ben kabul etmedim ancak beni savaşa zorladı. Bende onun reiatsusunu yiyerek kendimi Adjuchas yaptım. Yani onu ben öldürdüm.'' demişti ve bunu söylerken yüzünde güç isteyen aç gözlü bir ifade vardı.

''Hey Shinigami! Adamlarım senin takımının işini şimdiye kadar bitirmiştir. İşte şimdi savaşa başlayabiliriz. Abim sana bir söz verdiyse aynısı benim içinde geçerlidir. Haa bu arada abim Hueco Mundo'ya pek bağlı biri değildi. Bende öyleyim bunu unutma. Burası benim umrumda değil. Umrumda olan tek şey en güçlü Espada olmak ve tüm Hueco Mundo'nu yönetimini kazanmak. Aç gözlüyümdür o yüzden bana dikkat etsen iyi edersin...''

Yüzündeki aç gözlü sırıtkan ifade hala devam ediyordu. Bir elini cebinden çıkardı ve elini zanpaktou'sunun kabzasına götürdü. ''Hey shinigami! Sence zanpaktoun benim salınımımı geçebilir mi? Ben hiç sanmıyorum ama bir test edelim.'' dedi. Zanpaktou'sunu kınından çıkardı. Zanpaktou'sunu rakibe doğru tuttu ve ''Hadi tüm gücünle saldır bana!'' dedi.
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 4:00 pm

Yaşasın ne kadar da şanslıyım! Bütün güç manyakları her zaman beni mi bulmak zorunda, niye hiçbir zaman şöyle düzgün aklı başında bir Hollow karşıma çıkmaz ki! Şansıma herhalde Hueco Mundo’nun en manyağıyla karşılaştım galiba, adam kendi öz kardeşini öldürmüş ve bundan büyük bir şerefmiş gibi bahsediyor. Uzun zamandan beri ilk defa bir Hollow’u yendiğime sevineceğim, onu yendiğimde dünyayı bir psikopattan kurtaracağım kesin zaten.
''Hey Shinigami! Adamlarım senin takımının işini şimdiye kadar bitirmiştir. İşte şimdi savaşa başlayabiliriz…” dedi, kendinden ne kadar da emin böyle.
“ Sen onu külahıma anlat adjuchas, benim adamlarım seninkileri gözü kapalı yenecek güçteler, merak etme sen. Hem bu kadar savaşa başlamak istiyorsan niye önce söylemedin senin bu zırlarını dinlemekten pek de memnun değildim.” dedim gözümde savaş isteğinin verdiği parıltı ve coşkuyla. Sonunda beklediğim an gelmişti. Sonunda bir Hollow’u daha yeryüzünden silebilecektim!
"Hey shinigami! Sence zanpaktoun benim salınımımı geçebilir mi? Ben hiç sanmıyorum ama bir test edelim.'' kendine gerçekten güveniyor olmalı sözlerine bakıcak olursak. Umarım bunlar boş sözler değildir, yoksa gerçekten sinirlerim ve benim sinirlenmiş halimi asla görmek istemez. Zanpaktousunu kının çıkardı ve bana doğrulttu, bende çıkarıyım bari. Bende zanpaktoumu çıkardım iki elimle sıkıca kavradım ve kılımın tutma yerindeki kaplamasını en küçük ayrıntısına kadar hissettim. Düşmanımın nerden açık verebileceğini tahmin ediyorum, iki saatten beri davranışları izliyorum ne kadar o hep aynı pozisyonda kaldığını sansa da hem konuşmasında hem de duruşunda bana yetecek kadar açıklar gösterdi. Neyse “Hadi başlayım!” diye bağırdım, içimdeki coşku dışarıya fırlıyordu resmen, dışarıdan gören biri beni deli sanabilirdi. Uzun zamandan beri böyle bir rakibim olmamıştı ve onla savaşmak için can atıyorum. Zanpaktoumu ona doğrulttum ve beklemeye başladım.
Bu sırada o ''Hadi tüm gücünle saldır bana!'' diye bağırmaya başladı, yine yüzüme klasik gülümsememi takarak “Önden bayanlar” dedim alaycı bir ses tonuyla…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 6:02 pm

Aaaah! Ne zahmetli bir iş. ''Hey Shinigami! Ben buraya gerçekten eğlendirici bir savaş yapmaya geldim. Ancak sen kalkmış bana kadın muhabbeti yapıyorsun. ''Önden Bayanlar'' haa? Umarım ağzından kaçmıştır. Boşa çene çalacağına savaşına konsantre ol. Burada sabaha kadar bekleyemem.'' Shinsei zanpaktousunu tekrar kının soktu. Hala tek eli cebindeydi ve ''Hey! Saatlerdir gözlerinle beni süzüyorsun. Açık verebileceğim noktaları mı merak ediyorsun. İstersen sana söyleyebilirim.'' Shinsei üzerindeki ceketin düğmelerini açtı ve tişörtünü yukarı sıyırdı. ''Hey Shinigami! Göğsümdeki deliği görebiliyor musun? Eğer beni ortadan ikiye ayırıp bu deliği iki parça haline getirirsen beni tamamen yok edersin. Sen başlamıyorsan ben başlarım o zaman.'' Shinsei elini rakibine doğru kaldırdı ve basit bir cero salladı. Ardından bir sonido ile arkasına geçti ve oradanda bir cero salladı. Cerolar rakibe doğru gidiyordu. Shinsei hala sırıtıyordu ve bir eli cebindeydi...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 7:42 pm

''Hey Shinigami! Göğsümdeki deliği görebiliyor musun? Eğer beni ortadan ikiye ayırıp bu deliği iki parça haline getirirsen beni tamamen yok edersin…” dedi gözlerimin içine bakarak, kendinden yeneceğine o kadar emindi ki bana onu nasıl yok edeceğimi bile söylemişti. Delirmiş olmalı hangi insan rakibine onu nasıl yeneceğini söyler ki.”… Sen başlamıyorsan ben başlarım o zaman.'' dedi ve cerosunu oluşturmaya başladı. Buna nasıl karşılık vereceğimi adım gibi biliyordum, bundan tek bir bakuda ile kurtulabilirim ama işe heyecan katmak daha eğlenceli olur. Cersonu bana yollamdan bir saniye önce ben

“Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!”
demiş ve hadoumu yolladım bile. O da ne cersounu yolladıktan hemen sonra yok oldu. İşte yine yüzyılların taktiğini kullanan bir çömez daha, o birden kaybolunca arkamdan saldıracağını akıl edemediğimi falan mı sanıyor. Hemen arkamı dönüp
“Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!” dedim ve oraya da olası bir saldırı için hadoumu yolladım. Hah, tam da tahmin ettiğim gibi arkadan saldırmayı denedi, bende o sırada shunpo kullanara olacak olan iki çarpışmanın arasından çekildim ve iki cerosuda benim hadoularımla çarpıştı, tam düşündüğüm gibi. Hızlarımız birbirine çok yakın ama ben bi adım daha hızlıyım, bunu umarım avantajıma çevirebilirim. Lanet olsun etraf dumanla kaplandı, ama şimdide ne yapacağımı biliyorum, adjuchas kendisinden o kadar emin ki reiatsusunu saklamayı düşünmüyor bile ve bu onu hemen ele veriyor. Ve tam burada olması lazım
“Bakudō No.62 Hyapporankan!” tam da tahmin ettiğim gibi ordaydı ve benim bakudomun yaratmış olduğu soplarla Seireitei’nin duvarına çakılı kaldı ve şimdide bitirici darbe
“Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!” diye bağırdım. Şu an ölmesi lazım ya da ağır yaralanması lazım, bu yaptığımdan kurtulması gerçekten çok zor. En iyi kidou kombinasyonlarımdan birini yaptım çünkü.
“Böyle bitmesi yazık oldu adjuchas, halbuki daha yeni başlamıştık, gerçekten de boşmuşsun. Umarım artık etrafa boş laflar savurmamayı öğrenmişsidir.” dedim sakin bir ses tonunda. Ve onun son can çekişmesini ya da ağır yaralı bedenini görmek için beklemeye koyuldum. Gerçekten sadece kidou ile onu halletmem yazık oldu, daha shikai formumu bırak zanpaktoumu bile göremedi zavallıcık…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:01 pm

Aaah! Lanet olsun cerolarımla onun kidouları çarpıştı. Hey! O da ne?
“Bakudō No.62 Hyapporankan!”
''Lanet olsun duvarda asılı kaldım. Tanrıya şükür ki o kidousunu yapmadan önce bir elimi cebimden çıkarmıştım. Hızlı düşün hızlı düşün! Tamam buldum işte.''
Hitsuomi bana karşı kidousunu yapmıştı ancak duvara çakılı kalsamda hala cero kullanabilirdim. Onun kidou'su bana ulaşmadan önce Seireitei'nin duvarını cerom ile patlattım ve bu saldırıdan kurtuldum. ''Hey Shinigami! Bütün gücün bu kadar mı? hatırlıyorsam sana tüm gücünle saldır demiştim.'' dedi ve ardından zanpaktousunu kınından çıkardı. ''Hey! Şimdide biraz kılıç dövüşü görelim.''
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:40 pm

İşte bu harika sanki hiç işimiz yok gibi birde duvar tamiri işe de işlerimize eklendi. Bunun cezasını o lanet adjuchasdan alacağım.
''Hey Shinigami! Bütün gücün bu kadar mı? hatırlıyorsam sana tüm gücünle saldır demiştim.'' diye bana sesleniyor, şaka falan yapıyor olmalı o eli serbest kalmasıydı şu an ölmüştü bile. Ne yapmaya çalıştığını bir türlü anlamıyorum, kendini güçlü falan sanıyor herhalde, bunla işimiz var resmen!
"Hey! Şimdide biraz kılıç dövüşü görelim.'' dedi ve zanpaktousunu çıkardı. Bu dediğine sadece sırıtmakla yetindim, onu istesem kidou ile öldürebilirim, ama madem zanpaktoum ile de onu nasıl yeneceğimi görmek istiyor buna karşı çıkamam. Zanpaktoumu çıkardım ve zanpaktoum elimdeyken bileğimi esnettim biraz. Artık bu adjuchasdan sıkılmaya başladım işi bitirmenin zamanı geldi.
“Seni daha demin neredeyse öldürüyordum adjushas, bir de ayağına gelmemi beklemiyorsun herhalde! Saldır bana adjuchas, bana bütün gücünü göster, çünkü artık sıkılmaya başladım!” dedim bıkkın ama kendime göre eğlenceli bir tonla. Zanpaktoumu iki elimle kavradım ve onu beklemeye koyuldum…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 2:53 pm

“Seni daha demin neredeyse öldürüyordum adjushas, bir de ayağına gelmemi beklemiyorsun herhalde! Saldır bana adjuchas, bana bütün gücünü göster, çünkü artık sıkılmaya başladım!” diyordu.

''Hey Shinigami! Bende senin zırvalıklarını dinlemeye niyetli değilim. Madem saldırmamı istiyorsun o zaman istediğini alıcaksın.'' Shinsei hiç durmadan rakibinin üzerine gitmişti. Kılıcnı onun kafasına doğrultmuş doğruca üzerine koşuyordu ancak aralarında 2 metre mesafe varken durdu. Kılıcı tek eliyle tutuyordu ve hala rakibinin kafasına doğrultuyordu. Kılıcın ucunda toplanan kırmızı şey cerodan başka bir şey değildi. ''Hey shinigami! Dua etmeye başlasan iyi olur.'' Ceroyu kılıcının ucundan bırakmıştı. Cero doğruca rakibe gidiyordu...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 3:19 pm

"Hey Shinigami! Bende senin zırvalıklarını dinlemeye niyetli değilim. Madem saldırmamı istiyorsun o zaman istediğini alıcaksın.'' dedi ve üzerime doğru koşmaya başladı. İşte geliyor, yazık beni bu şekilde gelerek keseceğini falan sanıyor herhalde. O da ne durdu, işte bu kötüye işaret. Büyük olasılıkla uzaktan bir saldırı yapacak, ben kaçmaya hazır olmalıyım her an bana bir şey fırlatacakmış gibi duruyor. Kılıcı tam bana hedefli ve bacakları ve kolları da gerinmeye başladı kesin bir şey atacak bana. O da ne kılıcının ucunda bir şey birikiyor, tam da tahmin ettiğim gibi bu bir cero. İyi ki de bu lanet şeylerin oluşması zaman alıyor, hele böyle bir şey geleceğini önceden bilince bundan gözün kapalı bile kaçabilirsin. Neyse o yollamadan yoldan çekiliyim de işi riske almayayım.
''Hey shinigami! Dua etmeye başlasan iyi olur.'' diye konuşuyor ama ne kadar yazık, saldırısına o kadar odaklanmış ki beni bunla yenebileceğini sanıyor. O ceroyu fırlatırken ben onun arkasına geçmiştim bile, zanpaktoumu havaya kaldırdım ve onu ortadan ikiye ayırmak için hamlemi yaptım, bu sırada onun zor duyabileceği bir fısıltı ile
“Anla, artık beni o lanet ceronla yenemezsin ve daha hızlı olmalısın.” dedim ve kılıcımın birkaç nano saniye sonra onu ortadan ikiye ayırmasını bekledim…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 3:39 pm

''Laaanet olsun! Arkamda.'' Rakibi kılıcını havaya kaldırmıştı. Kılıcın onu kesmesi an meselesiydi artık. Rakibinin zanpaktousuyla ilk defa bu kadar yakından karşılaşmıştı ve kılıcın keskin olduğunu saldığı reiatsudan bile hissedebiliyordu. Ani bir sonido ile oran uzaklaşmaya çalışmıştı ancak rakibinin hızı onunkinden daha fazlaydı. Shinsei o saldırıdan yara alacağını rakibi kadar iyi biliyordu ancak Hierro'su onun hasarını en aza indirebilirdi. Sonidosunu yaptı ve kılıç beynine inene kadar sadece 2-3 milimetre ilerleyebildi. Sol koluna ağır bir darbe almıştı. Ne kadar hierrosu olsada bu ölümcül saldırıdan yara almıştı. Belki hierrosu bunu en aza indirmişti ama yinede yara almıştı...

''Wuuhuuu! Son anda kurtuldum. Bunun beni öldürmesi an meselediydi. Hey Shinigami beni öldürmeye mi çalışıyosun?'' dedi komik bir ifade ile ve ''Hey Artık ciddileşelim. Salınımımı görmeye can atıyorsundur umarım çünkü bu senin için geliyor.''

''Simbolizando la muerte de las flores de cinco hojas... Cuerpo İnmortal'' Salınımını gerçekleştirmişti ve sırtındaki kanatları sayesinde uçabiliyordu...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 4:29 pm

Saldırımdan son anda kurtuldu, lanet olsun.
''Wuuhuuu! Son anda kurtuldum. Bunun beni öldürmesi an meselediydi. Hey Shinigami beni öldürmeye mi çalışıyosun?'' dedi bende sırıtarak
“ Eğer böyle anlaşılması kolay ve dikkatsiz saldırılarla savaşımıza devam edeceksen evet, ama hatırlatmak isterim ki bana eğlenceli bir savaş sözüm var adjuchas. Beni eğlendirmek için daha iyi olmalısın!” dedim sakin bir tonla.
"Hey Artık ciddileşelim. Salınımımı görmeye can atıyorsundur umarım çünkü bu senin için geliyor.'' Dedi, sonunda beklediğim an gelmişti. İşte bu sefer haklıydı hayatım boyunca hiçbir hollowun salınımını görmemiştim. Salınımlar hakkında bilgim vardı ama yüz yüze onlarla bir deneyim yaşayacak bir olanağım hiç olmamıştı.
“Salınımın iyi ve güçlü olsa senin için iyi olur, adjucjas” dedim sırıtarak. Salınım sözlerini söyledikten sonra birden kanatları çıktı, onun dışında görüntüsünde pek bir değişiklik olmamıştı. Benim de artık işi ciddiye almamın vakti geldi, onun salınımını shikaisiz yenebileceğimi pek sanmıyorum.
“ Madem ben salınımını görmeye layık gördün bende sana shikaimi göstereceğim, adjuchas.” dedim pis pis sırıtarak.
“Fukkatsu suru” dedim fısıldayarak ve artık shikai formuma geçmiştim. Bayadır bu forma geçmemiştim özlemişim bu kadar güçlü olmayı ve yapabileceklerimi. Shikaimi rakibime doğru doğrulttum ve
“Göster kendini adjuchas, hadi eğlenelim!” dedim psikopat bir şekilde gülerek…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 4:48 pm

''Ahahahahahahahahaahahahah! Uzun zamandır beni bu kadar güldüren olmamıştı shinigami. Ne yani bu salınımla beni yenmeyi mi planlıyorsun gerçekten hiç güleceğim yoktu. Ateşin beni ısıtmaya bile yetmedi sersem.'' dedi. ''Saldırılarım seviye seviyedir. İlk seviyeden başlıyorum shinigami.'' Shinsei zanpaktousunu havaya kaldırdı ancak saldırısını yapmadı. Sonidosunu kullanarak rakibinin önüne geldi aralarında 1 metre kadar mesafe vardı. ''La Espada De La Muerte'' Kılcını indirdi ve bir reiatsu topu rakibine doğru gidiyordu. Ardından sonidosunu kullanarak rakibinin arkasında belirdi ve ordanda bir cero salladı. Basit saldırlar olsada gerçekten güçlüydü. Tekrar sonidosunu kullandı ve rakibinin ani saldırılarına önlem almak için rakibinden 3 metre uzaklaştı...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 6:36 pm

"Saldırılarım seviye seviyedir. İlk seviyeden başlıyorum shinigami.'' dedi, böyle bir türü daha önceden duymuştum o yüzden az da olsa onun hakkında bir şeyler biliyordum. Ama bildiğim kesin bir şey vardı o da onun gittikçe güçleneceği idi. Ve işte geliyor, yok hayır gelmiyormuş yine karşımda durdu. Allah’ım bu adjuchas denen yaratık aynı taktiği kullanmaktan sıkılmadı mı, kaç kere bu taktiği durdurmam gerekiyor. Ama bu sefer kidou kullanmayacağım aklımda daha havalı bir durdurma şekli var. Ve tam da tahmin ettiğimi yaptığı önden bir saldırı, arkadan bir saldırı yapıyor. Hah, şimdi şov zamanı zaten şu anki saldırıları kendi açısından ne kadar güçlü görse bile o kadar güçlü değil, onun şu anki halini benim takımdaki 5. asistan bile yenebilir.
“Kasai shīrudo” dedim kısık bir sesle. Etrafımda ateşten bir kalkan oluştu, bu zavallı saldırılarını durdurmak için reiatsumu arttırmama bile gerek kalmadı ne kadar da acınası. Haha, şuna bak bu sefer de onu arkadan yakalamayayım diye geriye kaçıyor.
“ Kaçmak seni benden kurtaramayacak adjuchas!” dedim sırıtarak ve üzerine doğru atıldım, aramızda 1 metreden az kalmıştı ben shunpomu kullanarak onun arkasına geçtim ve kılıcımı bu sefer belki tahmin edebilir diye aklını karıştırmak için sağ yandan ona doğru salladım…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeSalı Ekim 19, 2010 6:49 pm

“Kasai shīrudo” ''Demek kalkanın var haa. Hiç güleceğim yoktu.'' “ Kaçmak seni benden kurtaramayacak adjuchas!” ''Ondan kaçmak için 2-3 metre uzaklaştım ancak takip etmeye devam ediyor. Aaaah! Lanet olsun! Arkamda. Vay uyanık vaaay! Demek sağdan saldırı. Kılıcımı sağ elimden, sol elime attım ve Kılıcının geldiği yöne doğru savurup rakibimin kılıcını durdurdum.'' ''Wuhuu gerçekten güçlüsün shinigami! Ancak yakaladım seni.'' Shinsei kılıcı sol eliyle tutuyordu ve sağ eli boştaydı. Sağ elinde cerosunu topladı ve zanpaktousu ilede saldırısını yaptı. ''La Espada De La Muerte!'' Cerosu ve saldırısı o kadar hızlıydı ki rakibinin bu saldırıdan kaçması imkansızdı. ''Güle güle Shinigami!''
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 3:29 pm

Ve işte bu kadar sonunda onu yakaladım. Hayır, olamaz kılıcını tutup elini değiştirecek kadar akıllı çıktı. Lanet olsun, onun bir eli boşta ama benim ikisi de dolu, umarım o boş eli kullanmayı akıl etmez.
''Wuhuu gerçekten güçlüsün shinigami! Ancak yakaladım seni.'' hayır olamaz akıl etti. Kaç Hitsuomi kaç! İyiki de cerosunu yapması zaman alıyor yoksa ölmüştüm ben. Shunpoumu kullanarak cerosundan kaçmaya çalıştım ve başarışı oldum da ama arkasından gelen saldırıyı hesaba katmamıştım. Sol omzuma ağır bir yara aldım lanet olsun. Sol kolum lanet saldırısı sol omzuma çarptığı için kan içinde kaldı ve sol kolumu kullanmakta güçlük çekiyorum, harika! Böyle bir açığı nasıl verdim ben!
“Tebrikler adjuchas, bu atağın ile eşit durumda olduk. Ama bana daha fazla zarar vermek istiyorsan daha hızlı olmalısın!” dedim sırıtarak. Aslında bende böyle bir yara açması hoşuma da gitmişti uzun zamandır savaşlardan yara almadan çıkıyordum. Bu yara daha dikkatli olmamı sağlayacak işte bu kesin.
“Yeter artık beni eğlendiremiyorsun, bu işi bitirmenin vakti geldi, adjuchas!” dedim çarpık bir gülümsemeyle. Tam karşımda durup bana bakıyordu.
“Güle, güle senle tanışmak güzeldi, kardeşine benden selam söyle!” dedim sırıtarak. Ve nerdeyse duyulmayacak bir fısıltı ile
“Sonota no kasai” dedim. Ve bin tane ateşten oluşmuş ok ona doğru gitmeye başladı sonra shunpomu kullanarak arkasına geçtim ve oradan da
“Sonota no kasai” deyip ateşten oklarımı yolladım. Bunun aynısını sağında solun ve bütün çaprazlarından yaptım. Artık kaçacak bir yeri kalmamıştı.
“ Senle tanışmak güzeldi, adjuchas.” dedim ve geriye çekilip olanları izlemeye başladım…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

Savaş (2) .. Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (2) ..   Savaş (2) .. Icon_minitimeÇarş. Ekim 20, 2010 4:03 pm

“Güle, güle senle tanışmak güzeldi, kardeşine benden selam söyle!” Bunu söylerken alaycı bir ifade kullanıyordu. ''Ne yaptı bu sersem şimdi? Saldırısı için ağzından tek kelime çıktığını duymadım. Ancak ateşli okları bana doğru geliyor.''

''Heey Shinigami! Sersem saldırın bana dokunabilir mi zannediyorsun. Bunu kafana sok ben senden daha güçlüyüm. Saldırıların bana sökmez.'' ''Cero Shield!'' Shinsei'nin etrafını tamamen saracak bir kalkan oluştu ve rakibin tüm saldırılarını rakibe yansıttı. Shinsei sonidosunu kullandı ve rakibine farkettirmeden ona doğru yöneldi. Ancak bu sefer sağında yada solunda değildi. Shinsei rakibinin bir metre kadar üzerindeydi ve elini onun kafasına doğru tuttu. içinden ''İşte bu saldırı gerçekten işini bitiricek.'' dedi. Rakibinin duyamayacağı bir ses tonuyla ''La Espada De La Muerte!'' dedi. Bu savaşı bitiren vuruş olabilirdi...

Savaş (2) ..
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Savaş (3) Las Noches'te savaş...
» Savaş (2)......
» SAVAŞ
» SAVAŞ!
» Savaş (3) ..