Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lukufukazi shikai

4 posters
YazarMesaj
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek
Nereden : Sakarya/Adapazarı
Lakap : Luku
Ruh Hali : Lukufukazi shikai 2j4sr54

Karakter
Zanpakutou: Koori Suzaku
Lukufukazi shikai Left_bar_bleue72/100Lukufukazi shikai Empty_bar_bleue  (72/100)

Lukufukazi shikai Empty
MesajKonu: Lukufukazi shikai   Lukufukazi shikai Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 10:23 am

Lukufukazi"ye dünyada düşük seviyeli bir hollow gurubunu yok etmesi için bir görev teklif edildi,o da ailesini öldüren menoslardan birini görebileceğini düşünerek görevi hemen kabul etti.Sekai kapısından geçip hemen dünyaya ulaştı ,rapor edilen bölgeye koşarken "Hemen şu görevi halledip kendi işime bakmalıyım"diye düşündü,kısa sürede hollowların olduğu yere varmıştı burası bir parktı etrafı ağaçlarla kaplı güzel bir parktı fakat gecenin bu saatinde bir mezarlık gibiydi etraftaki kankokusu ve kaldırımlardan çıkan dumanlar insanın içini ürpertiyordu ,parkın yanında bir sokak lambası vardı fakat onun cılız ışığıda yanıp sönüyordu.Lukufukazi biraz daha ilerledi ve parkın biraz ilersinde ormana yakın biyerde olan hollowları gördü hepsi birbirine benziyordu 4 tanelerdi ,dev köpekler gibilerdi hepsinin 4 ayağı kalın kürkleri ve kocaman beyaz maskeleri vardı boyuna 1 enine uzunluğu ise 2 insan boyundaydı reatsuları ise çok zayıftı ,Lukufukazi "Tahmin ettiğim gibi bu iş kolay geçicek"diye düşündü ve zanpaktousunu çekti ve hollowlara doğrulttu bunu gören hollowlar Lukufukazi ın etrafını sardı ,Lukufukazi bir flashsteple birincinin arkasına geçti ve hızlı bir darbeyle arka iki bacağını hollow acıdan bağırırken diğerlerinden biri Lukufukazi nın üzerine atladı Lukufukazi hızlı bir reflexle elini hollowa doğrulttu ve bağırdı"Hadou 33: Soukatsui!"Tam maskesinde bir delik açtı ve hollow yok oldu ve arka bacaklarını kesiği hollowun kafasına atladı kılıcını beynine sapladı diğer iki hollow korku içinde ona bakıyordu ,Lukufukazi korktuklarını anladı ve kaça bileceklerini düşünerek 2 flashstep hareketiyle diğerlerininde suratını parçaladı hepsi yok olmuştu .Lukufukazi üstü başı kan içinde olduğı için kendinden utanıyordu"Arghh Lanet olsun bu güçsüz hollowlarla savaşırken bile üstüm başım kan oluyor ,bir menosla nasıl başa çıkabilirim!"Diye bağırdı,orada yanlız olduğunu zannediyordu ama başka biri daha vardı."Hayır sen çok güçlüsün hayatımı kurtardın"diye bağırdı ,Lukufukazi etrafına baktı kız saklandığı ağacın arkasından yavaşça çıktı Lukufukazi ın gözlerine minnettar bir şekilde bakıyordu bu kız aynı Lukufukazi ın ölen kız kardeşine benziyordu "Teşşekkür ederim""Aa-a şey,Önemli değil,hey küçük kız senin ailen nerede?"
"Onlar büyük siyah yaratık tarafından öldürüldü""Evet beklediğim gün demek bir menos"Tam o anda gö yüzünde bir yarık açıldı,aynı ogün gibiydi Lukufukazi in ailesinin bir menos tarafından yenildiği gün gibi,menosun aç çığlıkları kulakları titretiyordu gökyüzünden yere indi ve direk küçük kız yöneldi."Hey duuur PİSLİK !Bu seFer OLMAZ!Lukufukazi kendinden emin gibiydi bir shikaiye sahip olmasada artık bir shnigamiydi ve zanpaktousu vardı hızlı bir şekilde bir ağaca doğru koştu ağaçtan destek alıp bir flashsteple menosun suratına doğru saldırdı ,maskesinin zayıf noktası olduğunu biliyordu."Tamam ,işin bitti pislik"
Menosun suratına kadar ulaşmıştı kılıcına kaldırdı tam indiriyorduki menos sol tarafına ağır bir darbe indirdi ve hızla düşerek bir kayaya çarptı ,yüksekliğinden verdiği etkiyle çok ağır bir darbe almıştı omuzundan kan akıyordu kılıcını dahi sıkamıyordu zaten önceki hollowlara yaptığı savaşta reatsusunun bir bölümünü kullanmıştı ,acı içinde menosa bakıyordu menos dosdoğru kıza doğru gidiyordu Lukufukazi kalkmaya çalıştı ama yapamadı tekrar tekrar kalkmaya çalışıyordu ama vücudu kitlenmiş gibiydi ,hollow iyice kıza yaklaşmıştı, kız korku içinde son bir umut bağırdı "YARDIM ETT!Lukufukazi umutsuz bir şekilde fısıldadı Yap-aam-am ü-üzgün-ümVe kızın umutsuz haline baktı aklına kız kardeşi geldi ve gözünden yaş akmaya başladı bi anda kar yağmaya başladı ve herşey yavaşladı,yavaşladıı ve durdu ,Lukufukazi kendini kaybetti gözlerini açtığında gökyüzünün üstünde duran kocaman bir buzdan adadaydı ,heryer beyaz ve mavi renklerle kaplıydı buzla kaplı olmayan hiçbirşey yoktu birinin bu soğukta yaşaması imkansızdı fakat Lukufukazi hiç etkilenmemişti ,bi anda karşısında buzdan dev bir saray oludğunu fark etti bağırmaya başladı:"Heeeeyy! Kimse varmııı!Sarayın tepesinden bir parlak birşey inmeye başladı bu bir kuşa benziyordu masmaviydi ,burada bir kuşun ne işi var derken kuş dahada yaklaştı o normal bir kuş değildi Lukufukazi gözlerine inanamadı bir insandan kat kat daha büyük buzdan bir anka kuşu karşısına dikildi ve konuşmaya başladı[color=cyan]Lukufukazi neden beni çağırmadın?or=blue]"Ne anlamıyorum se-sende kimsin?Benmi kimim?bunca zamandır sana ulaşmaya çalışıyorum Lukufukazi,ben senim sen bensin bense senin gücünüm Lukufukazi beni kullan ben senin zanpaktounum"."Ne neden seni kullanmalıyım?"."Sevdiklerinin incinmesini istemediği biliyorum ,suratın ne kadar soğuk dursada kalbinin sıcak olduğunu biliyorum ,Beni kandırmaya çalışma!.Nasıl?nasıl güçlenebilirişm,seni nasıl kullanıcam?."Haykır Lukufukazi haykır adıma unutma adım koori suzaku ve bağır eki hana!Anlıyorum...Bi anda herşey normale dönmüştü duran herşey devam etmeye başladı,menos kızın yanına gelmişti Lukufukazi bağırdı"DUR! Bidaha olmaz.Kılıcını ileri doğrulttu ve bağırdı"Bana gücünü ver Koori Suzaku EKİ HANA!.Bi anda ratsusu arttı kulıcı normal bir katananın 4-5 katı kalın yani 30cm kadar olmuştu kılıcın beyaz metalden olan kısmı masmavi metal-buz karışımı bir maddeye dönüşmüştü,çok ağır bir kılıç gibi geliyordu ama elinde rahatça taşıyabiliyordu test için yanındaki ağaca kılıcın yanıyla vurdu ve ağacın gövdesi çatladı bu şekilde gücünün arttığını anladı,sonra aklını toparladı ve menosa ilk saldırısı gibi düşüncesiz bir saldırı yaptı hollowdan yine bir darbe aldı ama fazla etkilenmedi yere düştüğünde takla atmamak için kılıcını yere sapladı ve istem dışı bir şekilde bağırdı"koori jisaku yari!"Birden yerden 4 tane buzdan mızrak çıktı ikisi bacaklarına biri gövdesine gitti ve saplandı hollow pek etkilenmiş gözükmüyordu ama koyu mavi olan son mızrak direk anlına saplandı ve lukufukazi menosun reatsusunun ona o mızraktan baskı yaptığını hissetti lukufukazi de bütün reatsusunu mızrağa yükledi lukufukazinin reatsusu yüksek geldi ve yavaş yavaş menosun vücudu dondu ve lukufukazinin son kılıç darbesiyle param parça oldu.Kız koşarak yanına geldi"HEY Shinigami iyimisin?".Shikaisine bakarak:Evet ,artık daha iyiyim ...

En son Lukufukazi Chikuzikurin tarafından Çarş. Şub. 02, 2011 10:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Lukufukazi shikai 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Lukufukazi shikai Left_bar_bleue90/100Lukufukazi shikai Empty_bar_bleue  (90/100)

Lukufukazi shikai Empty
MesajKonu: Geri: Lukufukazi shikai   Lukufukazi shikai Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 10:27 am

Önceklikle rp'ni puanlatmalısın shi-kai açmadan önce rp puanın shikai seviyesinden düşük gelebilir. Bu durumda shikai kullanamazsın :S o yüzden önce rp puanı
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Lukufukazi shikai 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Lukufukazi shikai Left_bar_bleue93/100Lukufukazi shikai Empty_bar_bleue  (93/100)

Lukufukazi shikai Empty
MesajKonu: Geri: Lukufukazi shikai   Lukufukazi shikai Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 10:34 am

şimdilik kalsın bu konun eğer puan nın shikai ye yeter se ece-san bunu geçerli sayar olmazsa da siler zaten Very Happy ama aguila haklı biraz erkenci davranmışsın Very Happy
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter
Lukufukazi shikai Left_bar_bleue72/100Lukufukazi shikai Empty_bar_bleue  (72/100)

Lukufukazi shikai Empty
MesajKonu: Geri: Lukufukazi shikai   Lukufukazi shikai Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 10:45 am

tam olarak mantığı anlamadığımdan dolayı en iyisi ben bunu kopyalayıp saklıyım:D
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter

Lukufukazi shikai Empty
MesajKonu: Geri: Lukufukazi shikai   Lukufukazi shikai Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 10:48 am

mesajı nasıl silcem silemiyorum Laughing
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Lukufukazi shikai Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Lukufukazi shikai Left_bar_bleue9999999/9999999Lukufukazi shikai Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

Lukufukazi shikai Empty
MesajKonu: Geri: Lukufukazi shikai   Lukufukazi shikai Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 1:57 pm

Silme kalsin. Bir puanlayayim rpni duruma göre sayariz zaten Very Happy
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Lukufukazi shikai 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Lukufukazi shikai Left_bar_bleue93/100Lukufukazi shikai Empty_bar_bleue  (93/100)

Lukufukazi shikai Empty
MesajKonu: Geri: Lukufukazi shikai   Lukufukazi shikai Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 1:59 pm

Eyvah Admin demiş ki:
Silme kalsin. Bir puanlayayim rpni duruma göre sayariz zaten Very Happy

bende bunu demeye çalışmıştım zaten Very Happy
Lukufukazi Chikuzikurin
Gotei 3 FukuTaichou
Gotei 3 FukuTaichou
Lukufukazi Chikuzikurin

Erkek

Karakter

Lukufukazi shikai Empty
MesajKonu: Geri: Lukufukazi shikai   Lukufukazi shikai Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 2:55 pm

tmm Smile

Lukufukazi shikai
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lukufukazi ev
» Lukufukazi Chikuzikurin
» Lukufukazi Tedavi
» Hitsuomi Shikai...
» Junk Shikai