Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Junk Shikai

YazarMesaj
Junk Kang
Gotei 13 FukuTaichou
Gotei 13 FukuTaichou
Junk Kang

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Howaitodoragon
Junk Shikai Left_bar_bleue83/100Junk Shikai Empty_bar_bleue  (83/100)

Junk Shikai Empty
MesajKonu: Junk Shikai   Junk Shikai Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 11:21 am

Beyaz ışık ve alevler.Buraya daha önce gelmediğini biliyordu.Fakat nasıl gelmeyi başarmıştı.Etraf beyaz ve uçuşan şeyler.Hiç birini daha önce görmemişti.Uçan şeylerden biri aşağı indi.Onun önünde eğilir gibi kafasını eğdi ve binmesini ister gibi kafa salladı.Junk bunu anlayarak bindi.Yükseliyorlardı.Korku ve şaşkınlığı aynı anda yaşıyordu.İçindeki bu duyguyu daha önce hiç yaşamamıştı.Rüyada gibiydi.Yükseldikçe etraf ısınıyor ve beyazlaşıyordu.Etraftaki şeylerin şekilleri belirmeye başlamıştı.Beyaz ışıklar sanki birer kartal oluyorlar idi.Her yer karanlıklaştı ve değişti.Birden bu beyaz cennetten gitmiş ve normal hayatta dönmüş idi.Seireitei`de olduğunu anlamıştı.Antreman sahasında.Bir ses duydu.Bu ses sanki kılıcından geliyordu.Ses "Nerede gittiğini biliyor musun Junk ?"dedi.Junk kılıcı eline aldı.Sanki kılıçta bir reitsu artışı vardı.Kılıç "Beni duyuyor musun Junk ? Duyuyorsan bana gücünü ver ve kelimeyi söyle,benimle tanış.".Kılıca bütün reitsusunu yükledi ve istem dışı olarak "Nemuri kara mezame !".Kılıç değişiyor ve büyüyordu.Reitsu hızla arttı.Kılıç kendi kütlesinden çok daha ağırlaşmıştı.Büyüme durdu.Kılıç "İşte ben ! "dedi.Junk şaşkınlık içerisinde neler olduğuna hala inanamıyordu.Kılıç güçlenmişti.Onu nasıl kullanacağını biliyor gibiydi.Hemen birini bulup onunla antreman yapmalıydı.

RP OUT:Admin bana bir shinigami çıkart.

Junk Shikai
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lukufukazi shikai
» Shizu Shikai
» Junk Kang Karakter Kağıdı
» Kazushike ShiKai...
» Hitsuomi Shikai...