Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kazushike ShiKai...

3 posters
YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Kazushike ShiKai... 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Kazushike ShiKai... Left_bar_bleue90/100Kazushike ShiKai... Empty_bar_bleue  (90/100)

Kazushike ShiKai... Empty
MesajKonu: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimePaz Ekim 03, 2010 6:16 pm

''Garip sesler duyuyorum. Nerdeyim ben?'' aklımdan bunlar geçiyordu. Ne olduğunu anlayamamıştım. Daha bir saniye öncesine kadar antrenman sahasında bir shinigamiyle karşılaşıyordum. Şimdi ise garip bir dünyadayım. ''Beni duyabiliyor musun Shinji? Ben senin zanpaktou ruhunum. Beni görebilmen için beni cisimleştirmen gerekir. Bunu yapabilir misin?'' ''Sadece nasıl yapılacağını anlat ve gerisini bana bırak.'' ''Shinji zanpaktou ruhunu cisimleştirmek istiyorsan vücudundaki tüm reiatsuyu zanpaktouya aktar ve benim cisimleşmiş şeklimi düşün. Bunu yapa bilir misin? Eğer bunu yapabilirsen sana ismimi söyleyeceğim.'' ''Tamam ihtiyar bitirelim şu işi.'' Zanpaktoum elimdeydi ve onun söylediklerini harfi harfine yerine getirmiştim. Zanpaktoum saldığım reiatsunun tamamını kabul etmedi. Zanpaktoumun ağırlaştığını farketmiştim. Kafamı yere doğru çevirdiğimde bir parıltı hissetim. Ardından kılıcımın şeklinin değiştiğini gördüm. Fakat ters giden birşeyler vardı. Artık zanpaktoumun sesini duyamadığımı ve bu dünyadan uzaklaştığımı farkettim. Uyandığımda antrenman sahasındaydım ve bir shinigami ile karşılaşma yapıyordum. Shinigami zanpaktousunu üzerime doğrultmuştu bu sırada zanpaktoumun elimde olmadığını farkettim sırtımda bir ağırlık vardı ve elimi oraya doğru götürdüm. Zanpaktoumu bulmuştum zanpaktoumu elime aldığımda büyüdüğünü farkettim ve onun sesini artık duyabiliyordum. ''Heeey! Shinji sana söylediklerimi hatırlıyor musun?'' ''Evet!'' ''Onları harfi harfine yapmanı istiyorum.'' ''Tamam ihtiyar.'' Zanpaktoumu havaya kaldırdım ve tüm reiatsumu zanpaktouma aktardım. Reiatsumu dışarıda görebiliyordum. ''Shinji bunu her yaptığında bu ismi haykır! RYOUJİ JİYUU!!'' Kılıcımı yere doğru savurdum ve tüm gücümle bu ismi haykırdım. ''RYOUJİ JİYUU!'' artık Shi-kai'ye geçmiştim. Havayı kontrol eden bir zanpaktouya sahibim...

OUT: Ufak bir hata yaptığım için ikinci kez yazmak zorunda kaldım o yüzden kısa ve kötü oldu Very Happy
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Kazushike ShiKai... Left_bar_bleue90/100Kazushike ShiKai... Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:06 pm

''Shikai'mi açmıştım. Sanırım bu konuda biraz acemiyim. Bu yüzden biraz çalışmalıyım. Shikai açtığımdan beri uyuyamıyorum. Sanki zanpaktoum bana shikai'mi geliştirmem için ısrar ediyor. Tamam kararımı verdim sabah ilk işim antrenman sahasında shikai antrenmanı yapmak olacak.'' Sabah erkenden kalktım ve antrenman sahasına doğru yol aldım. Ancak aklımda kiminle çalışacağım hakkında bir fikir bile yoktu. Sonunda antrenman sahasına varmıştım. Etrafa bakıyordum ama benimle çalışacak kimseyi bulamıyordum. Derken yoldan geçen bir shinigamiye rastladım. ''Heey! Shinigami shikai çalışmamda bana yardım edermisin?''

OUT: Admin bana bir GM'lik yap bir zahmet yada biri bana yardım etsin beraber rp yapalım Razz
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Kazushike ShiKai... 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Kazushike ShiKai... Left_bar_bleue93/100Kazushike ShiKai... Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:30 pm

Dünya'ya dönmeme sayılı gün kalmıştı o yüzden son kez etrafta bir tur atmak istedim. Artık merkezde gezmekten sıkılmıştım. Bende bu yüzünden daha yeni elde ettiğim shikaiminde verdiği gazla antreman sahasına gittim. Aklımda ilk başta kidou çalışmak sonra da yeni shikayimle antreman yapmak vardı. Hava sanki bu gün biraz daha güzeldi. İçimden tam antremanlık bir hava deyip çalışma yaptığım bölgeye doğru yürümeye başladım. Hafif bir esinti saçlarımın rüzgârda uçmasını sağlıyordu. İşte bu sırada ormanda tanımadığım birinin reiatsusunu hissettim. Aslında onla konuşmak hiç içimden gelmiyordu, ama kim olduğunu içten içe merak ediyordum. Bir yanım onun kim olduğunu merak ederken, diğer yanım büyük olasılıkla onun önemsiz biri olduğunu ve kendi bölgeme gidip antremanımı yapmayı düşünüyordum. Ama anlaşılan bedenim onla tanışmak istiyormuş, çünkü zihnimdeki bunları düşünürken birden istemsiz bir şekilde ona doğru yürüdüğümü fark ettim. Tam umarım beni fark etmez deyip, gitmek için geriye dönmüştüm ki bana seslendi. Bana reddedemeyeceğim bir soru sormuştu. Bende hemen ona yüzümü dönüp çarpık bir gülümsemeyle “ Memnuniyetle yardım ederim, ama seni fazla zorlarsam bana haber vermeyi unutma.” dedim, yüzümdeki o çarpık gülümsemeyi kaldırmadan ve cevap vermesine izin vermeden “Bu arada benim adım Hitsuomi Toumaki.” dedim…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 6:57 pm

Karşısındakinin böyle bir cümle ile teklifini kabul etmesi onu şaşırtmıştı. Dışarıdan bakıldığında genç ve deneyimsiz bir shinigami gibi görünüyordu. Ancak ''seni fazla zorlarsam haber vermeyi unutma.'' cümlesi sanki onu büyük biriymiş gibi gösteriyordu. Çelişki içinde kalmıştı. Pek içten olmayan bir biçimde gülümsüyordu. ''Aaaah! Benimde adım Shinji Masaki. O zaman başlayabiliriz.'' dedi. ''Haydi sahanın ortasına geçelim.'' İkiside pozisyonlarını almışlardı. Shinji ilk hareketi rakibinden bekliyordu...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter
Kazushike ShiKai... Left_bar_bleue93/100Kazushike ShiKai... Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:11 pm

Beni sahanın ortasına çağırdı, ben de ona cevap vermeden yerimi aldım ve karşıma geçmesini bekledim. Karşıma geçip zanpaktausunu çektiğinde ben de kendimi iyice hazır hissediyordum. Onun duyamayacağı bir şekilde gülümsedim, ama galiba fark etti. Fark ettiyse de ona benim aslında her antremandan beni gülümsetecek kadar zevk aldığımı anlatmaya üşendim, aslında gerek duymadım. Bende zanpaktoumu çektim ve pozisyonu aldım. Zanpaktoumun kabzası her zaman soğuk olurdu ama bu sefer sıcaktı, belki o da benim kadar bu antremanın yapılmasını istiyordu. Zanpaktou ruhum olan Akai fushichō ile bir kere daha konuşmak için neler vermezdim. Bir süre ilk hareketi onun yapmasını bekledim, ama sanki yerine yapışmış gibi gözleriyle beni kesiyordu. Bende onun gözlerinin içine bakıp içimdeki kıvılcımı ona gözlerimle hissettirmeye çalışarak “Hadi başlayalım.” Dedim sakin ama etkili bir sesle. Sonra zanpaktoumu sağ alt köşe tutarak ona doğru koştum ve ilk saldırı için zanpaktoumu yukarıya doğru kaldırdım…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 7:23 pm

Rakibinin yaptığı hareketi görmüştü ve karşı saldırı yapmalıydı. kafasının üstünden uzanan zanpaktousunun sapını tuttu ve yere doğrulttu. ''Futatsu ni wakeru!'' kılıcının görünümünde pek bişey değişmemişti. Rakibinin içten içe gülümsemelerini seziyordu. Onun bakışları Shinji'yi dahada heyecanlandırıyordu. Shinji'nin gözlerinden adeta kıvılcımlar fışkırıyordu. Rakibin zanpaktousu havaya bakıyordu. Shinji rakibinin zanpaktousunu tanımadığı için ne yapacağını sezemiyordu. Kılıcındaki reiatsu artışını seziyordu. Yavaş yavaş artıyordu ancak sınıra ulaşmamıştı. Sınıra ulaşmasına az bişey kalmıştı. Ancak Shinji bu hareketini ilk kez sınıra ulaşacaktı. O yüzden kendinden pek emin değildi. Sonunda reiatsu artışı sınıra ulaştı. Saldırısını yapmadı hala rakibini bekliyordu. Onun yapacağı harekete karşı bir karşı saldırı yapacaktı. Saldırmıyordu ancak havayı hafif hafif kontrol etmeye başladı. Shinji zorlanıyordu ancak rakibine bunu belli etmemeliydi. O yüzden savaşırken hep gülümseyen bir tavır takınırdı. Shinji rakibini bekliyordu. Sessizce rakibini bekliyordu ve reiatsusunu kontrol altına alıyordu...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeSalı Ekim 05, 2010 9:36 pm

Rakibimin zanpaktousu shikai formuna geçince saldırımı yarıda kestim. Gerçi kılıcında gözle görünür pek büyük bir değişiklik yoktu, ama yinede hazırlıklı olmalıydım. Acaba bende shikai formuna geçmeliyim? Düşünüyorum da aslında şimdi gerek yok, başka birinin shikai formuna bu halde ne karda dayanabilirim çok merak ediyorum, bu da bir antreman olduğuna göre şimdi denemenin tam sırası. Ve nedenini anlamadığım bir şekilde rakibim bana bakıp gülüyor. Acaba shikaide düşündüğümden daha mı iyi, onu çok mu fazla hafife aldım, aklında çok iyi bir strateji mi var yoksa sadece gülerek benim bu şekilde düşenmemi mi istiyor? Neyse bu düşündüklerimi ona hissettirmemeliyim. Hem gerçekten iyi bir planı olsa bile hala sınırıma ulaşmadım, daha yolum var. Tek yapmam gereken sakin olmak ve duruma objektif bir şekilde bakmak. Hem reiatsusundaki artış da bitti denecek kadar az acaba sınıra mı ulaştı. “Hıh” diye gülümsedim aklıma gelenin doğru olduğunu anlayınca, ama bunu gerçek olup olmadığını öğrenmenin tek bir yolu var! Şimdi saldırma zamanı! Umarım ondan daha hızlı olabilirim yoksa bütün planım mahvolacak, neyse şimdi bunu öğrenme zamanı. Shunpo kullanarak tekrar sağ alt köşedeki açıktan girmeliyim, diye düşünüp shunpomu kullanmaya başladım…
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Kazushike ShiKai... Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Kazushike ShiKai... Left_bar_bleue9999999/9999999Kazushike ShiKai... Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:10 pm

out: GM olarak kılıçlar ve kidoular başladığında gireceğim.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 2:19 pm

out: tamam büyük bir zevkle seni bekliyor olucaz Very Happy
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 5:15 pm

''Shunpo'n benimkinden daha iyi olabilir ancak gözle görülmeyecek gibi değil!'' Shiniji'de bir shunpo kullandı ve rakibinden uzaklaştı. ''Bende senin saldırı yapmanı bekliyordum ancak bu kadar zayıf bir saldırı gerçekten beni şaşırttı. Sanırım artık shikai'mi göstereceğim. Rakibimi bu kadar merakta bırakamam. ''Kazushike hava tipi bir zanpaktoudur. Ancak olay bu kadar basit değil. Reiatsumun bir kısmını zanpaktouma aktarıyorum ve havayı kontrol ederek reiatsu temelli doğrudan bir saldırı yapıyorum. Sanırım bu konuşma sana yetmedi. En iyisi uygulamalı olarak göstermek.'' ''Ryouji Jiyuu!'' Saldırısını yaptı ve rakibini izlemeye başladı...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:07 pm

Süper, rakibim de benim kadar hızlı olmasa da hızlı çıktı. Bu da demektir bu savaşta hız pek etkili olmayacak. Rakibim ''Kazushike hava tipi bir zanpaktoudur. Ancak olay bu kadar basit değil. Reiatsumun bir kısmını zanpaktouma aktarıyorum ve havayı kontrol ederek reiatsu temelli doğrudan bir saldırı yapıyorum.” dedi, işte bu harika karşımda bir element zanpaktousu var. Benimki görünce nasıl bir tepki vereceğini çok merak ediyorum. Zanpaktousunun bu özelliğini eşsiz falan sayıyor olmalı, sesindeki kararlılık ve güven bundan başka bir şeyi açıklıyor olamaz. Yok artık hala konuşması bitmedi bunun hala konuşmaya devam ediyor “Sanırım bu konuşma sana yetmedi. En iyisi uygulamalı olarak göstermek.'' dedi. İşte bu kötüye işaret, karşımdaki rakibi hafife almam lazım bu saldırısını böyle karşılaya bileceğimi sanmıyorum. Benim de gösteriye katılmamın vakti geldi. “Fukkatsu suru” diye sessiz ve çarpık bir gülümsemeyle fısıldadım. Artık bende shikai formuna geçmiştim. Rakibim reiatsusunu zanpaktousuna aktarmakla meşgul olduğu için beni duymadı galiba. Neyse eğer duymadıysa daha da eğlenceli olacak. Karşıma ne kadar güçlükle bir saldırı çıkacak bilmiyorum, ama yine de bende reiatsunu saldırıma yönlendirip hazır olmalıyım. Hem onun saldırısının benim yapacağım hamleyi geçmesi gerçekten zor çünkü reiatsularımızda gözle fark edilebilecek büyüklükte bir fark var. ''Ryouji Jiyuu!'' ve saldırısı bana doğru geliyor. Saldırısı dışarıdan gerçekten de havalı gözüküyor, ama dediğim gibi en fazla ne kadar reiatsusunu aktarmış olabilir ki ne de olsa dana antremanın başındayız hemen bütün gücüyle saldıracağını sanmıyorum. Ama ben yine de kendimi garantiye almak için savunmamı yapayım. Ağzından birazdan gerekli komutları çıkarttığım da etrafımda ateşten bir kalkan olucak, acaba bunu görünce tepkisi ne olacak. Ne de olsa element zanpaktouları ile böyle kolay karşılaşılmıyor. Neyse kalkanı yapmanın zamanı geldi. “Kasai shīrudo”
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:24 pm

''Ne? Kalkan mı bunu hiç tahmin etmemiştim. Ancak unutmaki zanpaktoum hava tipi bir zanpaktou. Hava ateşi körükler ancak bunun olması için havanın etkisinin ateşin etkisinden daha büyük olması gerekir. Benim havam seninkinden daha güçlü olursa ateşin söner. Senin ateşin benimkinden daha güçlü olursa ateşin körüklenir ve daha da büyür. Biraz riskli olsada denemeye değer. '' Zanpaktouların güçleri birbiriyle çarpışmıştı kimin zanpaktousunun galip geleceği merak konusuydu...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 7:51 pm

"Ama unutmamalısın ki benim reiatsum seninkisinden daha fazla" dedim neredesyse fark edilemeyecek bir gülümsemeyle. Kendinden o kadar emin konuşmuştu ki çarpışmaya çok az kala kalkanımı biraz daha reiatsu vererek güçlendirdim. Bende en onun kadar kimin bundan avantajlı çıkacağını çok merak ediyordum. Bu önceden yaptığım savaşlardaki saldırılar gibi değildi. bu saldırı ya beni tam anlamıyla bitirecek ya da daha da güçlenmemi sağlayacaktı. Ama ben zanpaktouma güveniyorum ve beni yarı yolda bırakmayacağına da eminim. Kısık bir sesle " Göster kendini Akai fushichō" dedim ve çarpışma için ayaklarımı yere sıkıca basıp bekledim...

rp out: buna şimdi gm belirleyecek dimi? (ben öyle biliyorum da sadece emin olmak için sordum )
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 8:07 pm

''Herkesin zayıf noktaları vardır. Reiatsun benden güçlü olabilir ancak ben reiatsumu güçlendireblen ve arka arkaya kulanabilen bir zanpaktouya sahibim sen ise tüm reiatsunu kullanarak saldırıyorsun. İkimiz arasındaki en büyük fark bu. Ben reiatsumla üç saldırı yaparken sen ise gücünü kademe kademe kullanabiliyorsun. Ayrıca reiatsunun benden güçlü olması önemli değil. Hiçbir shinigami kusursuz değildir. Seni sadece shikai'mle yenemeyeceğimi tabikide bende biliyorum. O yüzden akademideki en iyi dersim olan kidouyu kullanacağım.'' ''Bakudō No. 61 Rikujokoro!'' ''Bu kidou rakibi altı adet enerji çubuğuna hapseder.'' Shinji seri bir shunpo ile rakibinin arkasında belirmişti. ''Hadou No.33 Sokatsui!'' dedi. Ancak doğrudan rakibe nişan almamıştı bir , bir buçuk metre kadar yanına nişan aldı ve nişan aldığı yerde bir patlama oldu. Rakibine doğru hafifce gülümsedi ve kibirli bir bakışla ''Bu gerçek bir savaş olsaydı şu durumda büyük bir yara almıştın. Amacımız başta shikai antrenmanıydı ancak beni çok hafife aldın.'' dedi ve arkasını dönüp oradan yavaşca uzaklaştı...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimeÇarş. Ekim 06, 2010 9:32 pm

Rakibim “Seni sadece shikai'mle yenemeyeceğimi tabiki de bende biliyorum. O yüzden akademideki en iyi dersim olan kidouyu kullanacağım.'' dediğinde, planını resmen önüme sunmuştu. Aklında yaratmış olduğu plandan dolayı o kadar mutlu ve heyecanlıydı ki bütün planını bana belli etmişti. Birde benim bütün reiatsumu kullandığıma dair bir varsayıma kapılmıştı ki bunu düşünmesi büyük bir hataydı bence. Artık zanpaktousu ile beni yenemeyeceğini anlamıştı, ama onunda benim hakkımda bilmediği bir nokta vardı. Benim de en iyi dersim kidouydu. Hatta bütün arkadaşlarım bana konu kidou olunca hayran hayran bakarlardı ve ben bütün boş zamanlarımda antreman yapan biriyimdir. Ve antremanlarımın başında hep kidou çalışması yaparım. Hatta bazen kafamı dinlerken bazı kidolara nasıl cevap vereceğimi bile düşünmüşümdür. Şimdi bunları yapmış olduğum için kendimle gurur duyuyorum. Bütün bunlar aklıma gelince dudağımı çarpıtarak hafif bir şekilde gülümsedim. Rakibim kidousuna başlamadan önce ben de ona hangi kidou ile karşılık vereceğimi biliyordum. O söze başlamadan kısık bir ses ile “Bakudō No.73 Tozansho!” dedim fısıldayarak, ben kidomun yarısına geldiğimde o da ''Bakudō No. 61 Rikujokoro!'' diye bağırmaya başlamıştı. Kidousunu bana gönderdikten sonra kidosunun işe yarayıp yaramadığına bakmadan planını devam ettiriyordu, planına gerçekten güveniyordu. Ama onun kidosu bana gelmeden benimki hazır bir şekilde onu bekliyordu. Etrafımda beni kapsayacak büyüklükte bir pramit oluşmuştu, bu piramit beni hem fiziksel saldırılardan hem de bütün kidoulardan koruyacak bir özelliğe sahipti. Bakudosunu kolaylıkla bozabilmişti, ama rakibim bunun arkasından bir kidou daha göndermişti. Ben de daha bu yapmış olduğum kidou da o kadar iyi değildim, o yüzden onun göndermiş olduğu sokatsui ile piramidim paramparça olmuştu. Ama beni koruyacak kadar dayandığı için memnundum. Etrafım toz bulutu ile kaplıyken rakibin sesini duydum, ''Bu gerçek bir savaş olsaydı şu durumda büyük bir yara almıştın. Amacımız başta shikai antrenmanıydı ancak beni çok hafife aldın.'' diyordu. Şaka yapıyor olmalıydı beni shikaisi ile yenemeyeceğini anlayınca kidou başvuran oydu ben değildim. Bu cümleyi sarf ederkenki kibri ise benim bu yapmış olduğumdan daha çok zevk almamı sağladı. Burada onun atladığı bir şey vardı, benim onu hafife aldığımı düşünüyordu. Ben şu ana kadar hiçbir rakibimi hafife almamışımdır, aksine onları kendimle eşit veya güçlü görüp her zaman elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmışımdır. Hem bu sefer öyle düşünmeme bile gerek yoktu çünkü rakibim, gerçektende güçsüz değildi. Galiba tavırlarımdan dolayı öyle düşündüğü sanmış olmalı, bu aslında benim her zamanki tavrımdır. Biliyorum biraz sinir bozucu ama içimden hep böyle davranmak geliyor ve doğruyu söylemek gerekirse böyle davranmaktan da hoşnut kalıyorum. Etrafımdaki toz bulutu dağılmıştı, rakibimin arkasını dönüp gittiğini görüyordum. Ona hala orda ayakta olduğumu göstermenin vakti gelmişti. Bunu da geçenlerde çalıştığım bir kidou ile yapacaktım. Bir buçuk metre ilerinde olan bir ağacı hedef alarak “Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!” diye nerdeyse duyulmayacak bir şekilde fısıldadım. Kidou hedefini bulup ağacı paramparça edince rakibimin arkasından “Sana bir tavsiye vereyim, bir daha rakibinin tam anlamıyla bitmiş olduğunu görmeden arkanı dönme.” dedim, alaycı ama arkadaş canlısı bir sesle. Sonra konuşmama devam ettim “Senle antreman yapmak gerçekten eğlenceliydi. Buralarda kendime göre bir rakip bir türlü bulamıyordum, senle burada karşılaşmış olduğum için gerçekten çok mutluyum ama şimdi gitmem lazım karnım zil çalıyor. Biraz daha burada senle antreman yaparsam beni sen değil ama açlık bitirebilir. Yemekte bana katılmak ister misin?” dedim, ona doğru yaklaşırken. Şu an onun ne düşündüğü hakkında en ufak bir fikrim yoktu ama kendim hakkımda diyebileceğim tek bir şey vardı, bu iyi bir arkadaşlığın başlangıcı olabilirdi belki de…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Kazushike ShiKai...   Kazushike ShiKai... Icon_minitimePerş. Ekim 07, 2010 3:16 pm

“Sana bir tavsiye vereyim, bir daha rakibinin tam anlamıyla bitmiş olduğunu görmeden arkanı dönm. Senle antreman yapmak gerçekten eğlenceliydi. Buralarda kendime göre bir rakip bir türlü bulamıyordum, senle burada karşılaşmış olduğum için gerçekten çok mutluyum ama şimdi gitmem lazım karnım zil çalıyor. Biraz daha burada senle antreman yaparsam beni sen değil ama açlık bitirebilir. Yemekte bana katılmak ister misin?”...

...''Aslında bakarsan benimde karnım acıktı. Eee! Ne yiyeceğiz?'' dedim. Kibirli tavrımın yerini sıcak bir gülümseme almıştı. Yeni bir akadaş edinmenin mutluluğu ile oradan ayrıldık...

Kazushike ShiKai...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Junk Shikai
» Lukufukazi shikai
» Shizu Shikai
» arimo shikai
» Hitsuomi Shikai...