Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)

5 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:
Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Left_bar_bleue88/100Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Empty_bar_bleue  (88/100)

Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Empty
MesajKonu: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 11:03 pm

Senrei eldivenini alalı 1 hafta olmuştu. Elim tamamen iyileşmişti. Hollow avlayayım diye hep yanımda getirdiğim Hollow yemlerinden birini kırdım. Etraf Hollow dolmuştu hepsinin de beynine kaya.aktım. Elim yeni aldığım yay olan Zetsubou-Kojaku’ (Umutsuz Serçe) ya alışmıştı attığım her ok 3-4 hollow indiriyordu.

Birden uzakta kılıçlı ve siyah kimono giymiş birini gördüm. Bu besbelli bir şhinigami idi. Beyaz saçlı genç bir adamdı. Adamın yakınındaki birkaç hollowu indirip elimi bu beyaz saçlı Şhinigami ‘ ye doğru uzattım. Normal bir ses tonu ile Merhaba deyiverdim…
Bir süre hareketsiz kaldım tek bildiğim bu adamında hollow’ ları öldürdüğüydü. Okumla yakınımda kalan birkaç hollow uda yok edip şöyle dedim:

-Eee kendini tanıtmayacak mısın şhinigami ?

İlk rpler, tanışma faslı olduğu için kısa yaptım Very Happy
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Left_bar_bleue93/100Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimeC.tesi Şub. 26, 2011 11:44 pm

Aquila denen adjuchas ile savaşımın üzerinden 2 haftaya yakın zaman geçmişti. Sağ olsun 4. takım sayesinde bütün yaralarımda iyileşmişti, artık eskisinden de iyi bir hal almıştım. Takımım da her şey yerli yerinde ve düzgün ilerliyordu, aslında bu dinginlik sadece takımımda değil bütün Sieretei de vardı. Bu iyice sinirlerimi bozmaya başlamıştı. Tamam bu dinginlik harika bir şey gibi gelmişti özellikle savaştan sonraki ilk hafta için ama ikinci hafta da böyle devam edince iyice sinir bozucu olmaya başladı. Bu son iki haftadır hayatımdaki en büyük heyecan takımın evrak işleriyle uğraşırken kalemimin mürekkebinin bitmesiydi.

İşte bu yüzden bu gün buradayım. Dünya denilen bu garip yerde. Burada hayat bizimkinden çok daha farklı. Bütün insanlar aynı kör ve sağır gibiler, etraflarında dolaşan onca Hollowları göremiyorlar. Bazen bu zayıflıkları ölümlerine bile neden olabiliyor. İşte bu yüzden sanki Siereitei de hiç işimiz yokmuş gibi shinigamilerimizi buraya gönderiyoruz, onları korumak için. Çoğu kişiye gereksiz gözükse de bence bunun aksatılmadan yapılması gerekiyor. Ne de olsa o insanları bizim dünyamıza sağ salim gelmelerini sağlamak bizim görevimiz ve unutmamamız lazım ki bizden eskiden onlardan biriydik. Buraya gelmemin nedeni de bu alsında o shinigamileri kontrol etmek ve son zamanlar da gözümüze çarpmış olan bir farklılığı kontrol etmek. Şu an içinde bulunduğum mekanda Hollowlar daha bizim shinigamilerimiz onları yok etmeden yok olmaya başlıyorlar. Bu alışılmışın dışında ve olmaması gereken bir şey işte bu yüzden Meiki-san buraya birinin gönderilmesini istetti. Bu şey, geçen saniye sıkıcılaşan hayatımdan kurtulmak için mükemmel bir bahane idi. Hemen başvurumu yaptım iznimi almak için ve bir Fuku-Taicho olduğum içinde hemencecik kabul gördü isteğim.

Etrafta ne bir Hollow’un izi var ne de garip bir olayın. Bir dakika, bu da ne! Bu kadar çok reiatsu neden aniden buraya doğru akın etmeye başladı? Lanet olsun bunlar Hollow reiatsuları! Anlaşılan eğlence başlıyor. İstemsiz bir şekilde suratımda bir sırıtış belirdi ve Hollowların toplanmakta oldukları yere doğru koşmaya başladım. İşte ora dalardı, ama aralarında bir kişi vardı. Bu bir shinigami değildi, bu bir insandı! Ben tam bunları düşünürken o kişi ruh parçacıklarından oluşturmuş olduğu bir ok ile bir Hollowun maskesini kırdı. İşte o zaman buradaki sorunu anlamıştım, artık burayla bir QUİNCY ilgilenmeye başlamıştı. Bu gördüğüm ilk Quincy idi. Ama Fuku-Taicho olmadan önce onlar üzerine uzun bir araştırma yapmıştım, bu yüzden bütün hareketlerini bildiğimi düşünüyorum. Etrafımızdaki Hollow sayısı gittikçe artmaya başlamıştı, benimde katılma vaktim gelmişti. Zanpaktoumu kınından çıkardım ve sağ yanımdaki Hollow a doğru salladım, uzun zamandan beri savaştığım en düşük seviye Adjuchas olduğu için bu bana biraz kolay gelmişti. Tam arkamdan yaklaşanın maskesini parçalamak için zanpaktoumla bitirici bir darbe yapacakken bir ok saldırmakta olduğum Hollow’u öldürdü. Bu saldırımın boşa gitmesine nende oldu. Bu birkaç defa daha tekrarlandı, bu iş her geçen saniye sinirimi bozmaya başlamıştı. Ona doğru yürümeye başladım, bu sırada bana yaklaşan Hollowları sanki yolda yürürken kollarımı sallarmış gibi kolayca kesiyordum. Tabi kesmek istediklerimin çoğu o quincynin oklarıyla yok oluyorlardı ama neyse. Quincy ile aramızda ortalama elli santim kalmıştı. Benden önce o konuşmaya başladı “Merhaba” dedi. Sonra benden kendimi tanıtmamı istedi. İfadesiz bir şekilde ona bakıyordum. Onla tanışmak istiyordum ve tanışacaktım da ama benim Hollowlarıma karıştığı için sinirliydimde. Elini sıkmam için bana doğru uzatmıştı ve benden bir yanıt bekliyordu. Elini sıkmadan konuşmaya başladım. “Ben Hitsuomi Toumaki, peki sen kimsin Quincy? Burada ne işin var? Bu Hollowlar da buraya kendiliğinden gelmiş olamazlar değil mi, galiba sizin küçük oyuncaklarınızdan birini kullandın.” Dedim suratım da hala bir ifade yoktu. Bu galiba ona garip gelmişti, bu kadar resmi bir tanışma beklemiyormuş gibiydi. Gerçi benim de aklımda bu kadarı yoktu, bu yüzden yüzüme çarpık bir gülümseme kondurdum ve “Sana bir tavsiye Quincy, bir daha asla benim rakiplerimle arama girme, çünkü beni sinirlendiren tek bir şey vardır o da budur. Onun dışında bana istediğin şekilde yaklaşabilirsin yeter ki bunu bir daha yapma.” Dedim. Etraftaki hollowların sayısı gittikçe artıyordu, bu hoşuma gitmişti. Quincy ile yaptığımız bu küçük tanışma hızlı biterse, dilediğim kadar bu çerezleri kesebilecektim. Bu sırada küçük bir rüzgar esti ve saçlarım uçuştu. Rüzgar birazcık daha şiddetlendi ve atkımı da havalandırdı. Atkım havada ahenkle sallanmaya başladı, ama ben buna dikkat etmiyordum. Bu rüzgar sanki farklıydı, sanki bir şeyin habercisiydi…

rp out: one yaa kısacık yazmışsın giriş rpsi dediğin böyle olur Very Happy
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:
Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Left_bar_bleue88/100Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 12:31 pm

İşte bir şhinigami tipik. Dedim kendi kendime, sonra devam ettim hollow indirmeye bu arada adam bana:

-“Ben Hitsuomi Toumaki, peki sen kimsin Quincy? Burada ne işin var? Bu Hollowlar da buraya kendiliğinden gelmiş olamazlar değil mi, galiba sizin küçük oyuncaklarınızdan birini kullandın.”

demişti. Sonra hareketsiz kaldım. Ben bukadar sıcak davranmışken onun bukadar resmi davranması beni biraz bozmuştu. Tabi bunu oda anlayacakki Hitsuomi yüzüne küçük bir gülümseme koydurdu ve konuşmasını şöyle sürdürdü:

-“Sana bir tavsiye Quincy, bir daha asla benim rakiplerimle arama girme, çünkü beni sinirlendiren tek bir şey vardır o da budur. Onun dışında bana istediğin şekilde yaklaşabilirsin yeter ki bunu bir daha yapma.”

-Vay anasını dostum bukadar da avına odaklı olmamalısın anın tadını çıkar. Ve bu arada burası benim bölgem ayrıca bunlar senin rakibin değil benimde rakibim değil. Bunlar sadece çerez. Birde son olarak ben onurlu ve cömert birisiyim o yüzden avımı seninle paylaşacağım. Tabi kabul edersen.

Dedim bende yüzüme bir gülümseme kondurarak. Daha gücümü %10' unu kullanıyordum. Ve bu rakipler çok güçsüzdü...

-Peh her neyse sanırım sende bu monotonluktan sıkıldın. İyi Hollowları bitirir bitirmez dostça bir kavgaya ne dersin?

Aslına bakarsanız böyle dememin sebebi sadece Şhinigamiler in gücünü görmekti. Sanırım karşımdaki adam güçlüydü. Bu benim işime geliyordu, sonunda dişime göre bir rakip buldum umudu ile seviniyordum. Ama emin olduğum bir şey varsa oda ölümcül kuvvet kullanmamaya özen göstereceğimdi. Şayet Senrei eldiveninde ciddi olarak dövüşürsem rakibimin ölme ihtimali vardı…
Hitsuomi’ nin bana tekrar sinirlenmesini istemediğimden onun tarafındaki hollowlara dokunmuyordum artık. Neyse çok güç harcamadan hollowları indiriyordum. Gücümü, Hitsuomi’ ye saklıyordum. umarım bunu oda farkederdi...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter
Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Left_bar_bleue93/100Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePaz Şub. 27, 2011 5:19 pm

“Vay anasını dostum bu kadar da avına odaklı olmamalısın anın tadını çıkar. Ve bu arada burası benim bölgem ayrıca bunlar senin rakibin değil benimde rakibim değil. Bunlar sadece çerez. Birde son olarak ben onurlu ve cömert birisiyim o yüzden avımı seninle paylaşacağım. Tabi kabul edersen.” Dedi. Halinden mutlu gibiydi. Ama gereğinden fazla öz güveni vardı ya da bana öyle gelmişti. İlk olarak burası onun bölgesi değildi burası buraya atamış olduğumuz shinigaminin bölgesiydi, ama anlaşılan bu Quincy burayı benimsemişti. Belki de bu Hollowlardan sonra ona buranın gerçek sahibini göstersek fena olmayacak. “Peh her neyse sanırım sende bu monotonluktan sıkıldın. İyi Hollowları bitirir bitirmez dostça bir kavgaya ne dersin?” işte şimdi konuşmaya başlamıştı. “Elbette! Yalnız seni fazla zorlarsam söyle Quincy. Bu arada bana hala ismini söylemedin?”
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 6:19 am

“Elbette! Yalnız seni fazla zorlarsam söyle Quincy. Bu arada bana hala ismini söylemedin?”

Beni zorlamakmı, peh , unutmaki Quincy ler dövüşte zekalarını kullanırlar. Bende onu yapacağım. Ve üzülerek söylüyorumki ben bir savaş dahisiyim. Bu arada eğer beni yenersen ismimi sana söyleyeceğim Hitsuomi! ''

Dedim, yine kendimden emin bir biçimde. Yüzüme kondurduğum o ciddiyetsiz mutluluk ifadesi, beni kendime fazla özgüvenli biri yapıyordu. Ama hey bir Quincy iseniz duygularınızı saklayabilmeyi bilmek zorundasınız.
Hollowların yokoluşunu gördükçe. İlk saldırıyı onun yapması için bekliyordum.

Eh hadi ilk saldırı senin. Unutma bu kozu kimseye vermem sen ilksin.

Okumu elimde sıkıca tuttum. Ve adama doğrulttum savaş şimdi başlıyordu...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 3:24 pm

Etraftaki holllowlar iyice azalmıştı. Artık o Quincy ile ben kalmıştık. Kendisinin bir savaş dahisi olduğunu söylüyordu, ama bakışları daha tecrübesiz biri olduğunu belli ediyordu. Bu savaş ya çok kolay bir şekilde sonlanacaktı ya da tam tersi olacaktı. Zanpaktoumu elimin içinde sıktım ve ucunu doğru yönelttim. “Eh hadi ilk saldırı senin. Unutma bu kozu kimseye vermem sen ilksin.” Bu sözü suratımda bir sırıtmaya neden olmuştu. Bu onun tecrübesiz olduğunu gösteriyordu. Quincyler uzak savaşlarda iyiler yakın savaşta değil. Ama bu Quincy ilk saldırıyı bana vererek bütün avantajını ortadan kaldırıyor ve hatta bana avantaj sağlıyor. Elinde bir eldiven var, bu Quincylerin güçlenmesini sağlayan bir eldiven biliyorum. Ama onu bu savaşta kullanacağını düşünmüyorum, çünkü eldivenin gücünü aktifleştirdiğinde bütün güçlerini kaybedeceğini biliyordur herhalde. Eğer bilmiyor ise de bunu yakında öğrenecek. Suratımdaki sırıtış daha çok çarpık bir gülümseye dönüştü, koşarken hız almak için zanpaktoumun ucunu sağ alta verdim. Böylece hızımı arttırmıştım üzerine bir de shunpoumu ekleyince saniyeler içinde tam önünde olmuştum. Ona saldırımı yapmak için kılıcımı kaldırdım. Bana bir şekilde karşılık vermeye çalışacaktı orası belliydi. Bu yüzden shunpoumu kullanıp sağ yanında belirdim ve oradan saldıracakmış gibi yapıp saldırmadım. Ondan daha hızlıydım bu da bana yetişmesini engelliyordu. Son olarak tekrar shunpoumu kullandım ve arkasında belirdim. Bu sefer saldıracaktım. Zanpaktoumu büyük bir hızla yukarıdan aşağı doğru indirdim. Sırtında açacağım hasar onu öldürmeyecekti ya da çok ağır bir yara olmayacaktı. Sadece her hareket ettiğinde inanılmaz derece canı yanacaktı. Eğer zayıf biriyse bu acılara dayanamayıp bayılacaktı, ama zayıf birine benzediğini söyleyemem. Ve saldırım son bulmuştu bir adım geri çekildim ve Quincynin son halini görmek için ona baktım…
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:20 pm

Yaşasın dedim içimden adam rolümü yutmuştu. Bana doğru hiç koruma almadan saldırdı. Yazık dedim kendi kendime. Adam daha Shunpo sunu kullanmadan ben Hirenyaku ile arkasına geçmiş ve 6 orta dereceli saldırı yani ok atmıştım bile. adamsa kılıcı ile bir şaşırtmaca yapmış ve havaya bir sırt kesme hareketi yaptı. Şimdi gelelim bunu nasıl yaptığıma. İlk olarak herşeyi planlamıştım. Adam bana saldırmadan önce hollow yemi kullanıp etrafa hollowları çekmiştim gelen onlarca hollow etrafa bayağı bir reiatsu bırakmıştı...

Benim tek yaptığım sadece bu reiatsuları toplayıp dünyadaki az reiatsu ile birleştirmekti. Ortaya güçlü ve sıkıştırılmış reiatsular çıkıyordu. Bunları oklarımda kullanınca daha çok yıkıcı oluyorlardı. Adama karşı uyguladığım bu güç onu sersemletecekti ama ben yerimde durmayıp oklarımın arasına farkedilemeyecek bir Seele Schneider atmıştım...
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Left_bar_bleue9999999/9999999Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:34 pm

out: shunposuna yetişemezsin. Etrafindaki ruh parçaciklarini güç olarak kullanmişsin zaten. Görebilirsin ama yetişemezsin
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:41 pm

rp out: adam hızını yükseltti o yüzden sorun kalmadı Wink
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 4:43 pm

mantık bozulmasın diye yaptık sorun varmı ? onuda düzeltim Very Happy
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 5:05 pm

rp out: sorun olmaz herhalde Very Happy
rp in: Saldırımdan kaçmayı başarmıştı. Zanpaktoumu boşa sallamış olduğumu fark edince suratımda istemsiz bir gülümseme belirdi, anlaşılan bu savaş düşündüğümden de eğlenceli geçecekti. O sırada attığı okların bana doğru geldiğini fark ettim, okları normal olması gerekenden güçlüydü. Demek ki bu Quincy etraftaki spirit particleları nasıl kendi avantajına çevirebileceğini biliyordu. Attığı oklardan kaçmak beni zorlamamıştı, zamanında bunun on katı büyüklüğünde cerolardan kaçtığım olmuştu. Bu yüzden bunlardan kaçmak gerçekten çok kolay olmuştu. Tam ona karşı farklı bir saldırı yapmayı düşünürken, yerden bir şey parladı ve gözümü aldı. Temkinli bir şekilde onun ne olduğuna baktım. Ve korktuğum başıma gelmişti. Bu bir Seele Schneiderdi. Eskiden yaptığım Quincy araştırmaları sayesinde bunun ne olduğunu çok iyi biliyordum. Bu benim ölümümdü! Bundan hemen kurtulmam gerekiyordu ve ondan kurtulmanın tek yolu da onu yok etmekti. Quincy’ye döndüm ve “Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!” kidoumu yaptım. Bu kidounun etki alanı çok fazlaydı ve %10 nun yerdeki kuma gelecek şekilde göndermiştim. Böylece Quincy kidoumdan kaçsa bile etrafta oluşan tozdan beni göremeyecekti. Kidomu gönderdikten hemen sonra Sele Schneider’in yanına geldim. Bu lanet şeyin yapacağım şeyden dolayı yok olup olmayacağını bilmiyordum. Ama şansımı denemem gerekiyordu. İlk başta ona bu kidoyu gönderdim “Hadou No.54 Haien!” diyerek, bu onun yanıp kül olmasını sağlayacaktı. Ama bu yetmezdi, saldırının ona yüzde yüz etkisini etmesini istiyordum. Bu yüzden “Bakudō No.73 Tozansho!” diyerek Sele Schneider in etrafında bir kalkan oluşturdum. Böylece ilk saldırımın geri tepen bölümleri kalkanımdan geri sekip Sele Schneider’e tekrar çarpacaktı. Saldırının tamamen etkisini göstermesi için biraz zamana ihtiyacım vardı. Bu yüzden son bir önlem olarak “Bakudō No.21 Sekienton!” kidosunu yaptım ve etrafın kırmızı bir dumanla kaplanmasını sağladım. Bu yaptığım gerçekten öenmliydi, çünkü bu Sele Schneiderini yok edersem teorik olarak ben kazanmış olurdum. Çünkü biliyordum ki bir Quincy yanında sadece % tane taşıyabiliyordu ve bunlardan biri olmazsa düzenek tamamlanmıyor ve öldürücü darbe yapılamıyordu. Yaptığım ortam kamuflajım için harikaydı, ama bu benim dezavantajıma da çevrilebilirdi. İşte bu yüzden shikaimi aktifleştirdim “Taorero”….
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Left_bar_bleue90/100Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 5:58 pm

out: bnm bldiğim Sele Schneider etraftaki ruh parçacıklarını topluyor. Sen kidou yapınca yaptığın kidou'nun içindeki ruh parçacığınıda alamaz mı içine :S ?????
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 6:19 pm

out: ben tam tersini biliyodum.. yani tamam ruh parçacağı ile oluşuyo ama sonra ekstradan alamıyo diye biliyodum... eğer senin gibiyse bizde aşırı yüklemeden Seele Schneider i yok ederiz kardeşim sorun yok Very Happy Very Happy
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Left_bar_bleue90/100Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 6:36 pm

out: Bilmiyorum ki gir bak internetten araştır istersen. Daha fazlada kirletmeyelim konuyu bişey varsa msn'den yazarsın Razz
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 8:47 pm

Kitsune Shuurei demiş ki:
out: bnm bldiğim Sele Schneider etraftaki ruh parçacıklarını topluyor. Sen kidou yapınca yaptığın kidou'nun içindeki ruh parçacığınıda alamaz mı içine :S ?????

Bak bu çok işime yaradı işte Very Happy Arada Schele Schneider ı fazla yükleyip bozamassın barış, sonuçta içinde tutmuyorki reiatsuyu. Partikül yapıp atıyo. Yani içinde birikme durumu yok. Şimdi rpmi ona göre yapalım değilmi? Very Happy Yedim seni barış Very Happy
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePtsi Şub. 28, 2011 8:51 pm

yani yaptığım onca kidou boşa gitti hiç bi işe yaramadı Very Happy LANET OLSUN resmen boş bi rp yazmışım Very Happy prdn Lemitsu ilk defa bir quincy ile savaşıyorum da Very Happy
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 3:08 pm

out: Pardon kardeşim bnm suçum. Ben yazmasam olmıcaktı bunlar Sad
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:13 pm

Adam umarım gerçekten kiminle kılıç salladığını biliyordu. Basit Hemde Çok! diye favori sözcüğümü kullandım. Bu arada attığım Seele Schneiderden korkmuş olacakki ( sanırım ne işe yaradığını biliyor) bana işimi çabuk bitirmek istermişçesine şhinigamilerin büyüsünden yapmaya başladı ilk büyüsü:

“Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!'' olmuştu.

Sonra gerisini Seele Scheider' ada bir kaç büyü yaptı.

“Hadou No.54 Haien!”

“Bakudō No.73 Tozansho!”

“Bakudō No.21 Sekienton!”

Şimdi size ne olduğunu anlatayım. Önce Seele Scheider' ırıma bir saldırı oldu. Sonra etrafı bir kalkan ile kaplandı. Bu yüzden saldırısı tekrar Seele Scheider ıma çarptı sanırım son bir önlem alma ihtiyacı duymuşki bir kalkan daha Seele Scheiderimi sardı.

Ama Hitsuomi bilmiyorduki yolladığı reiatsular Seele Scheidere çarpıp benim ihtiyacım olan şeye yani Sprit Particul llere dönüşüyor. Aniden ben daha ne olduğunu anlamadan her yer toprak ve toz oldu. Bu onun ilk büyüsünün bir etkisi idi.
Demek Hitsuomi pis oynamak istiyorsun TAMAM! Basit Hemde Çok! dedim.

Birden bir reiatsu patlaması hissetmiştim Hitsuomi Kılıcının gücünü çağırmıştı:

“Taorero!”

Hıh dedim kendi kendime, Sanki bununla beni yenebileceksin Hitsuomi. Kabul et ilk baştaki rolümü yutmuştun. Sonra Seele Scheider tuzağıma yakalandın, Kabul et ben bir savaş dahisiyim ve sende biliyorsunki her olasılığı hesapladım beni yenme olasılığın %30 tabi... bu yeni kılıcının güçlü olması durumunda bu olasılık bayağı bir artar...
Ve şey izin verirsen bir işim var, Pelerinim kirlendi değiştirmem için müsade et.
Hitsuomi de farkettiğim ilk şey onda Quincy onurunun olması idi asla arkasını dönmüş, gardını indirmiş birine saldırmaz idi. Pelerinimi değiştirmeye başladım bakalım bana saldırıp gözümde düşecekmiydi...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 5:23 pm

Yaptığım kidoudan dolayı oluşan kırmızı duman dağılmıştı, Quincy ordaydı bana bakıyordu. “Sanki bununla beni yenebileceksin Hitsuomi. Kabul et ilk baştaki rolümü yutmuştun. Sonra Seele Scheider tuzağıma yakalandın, Kabul et ben bir savaş dahisiyim ve sende biliyorsunki her olasılığı hesapladım beni yenme olasılığın %30 tabi... bu yeni kılıcının güçlü olması durumunda bu olasılık bayağı bir artar...
Ve şey izin verirsen bir işim var, Pelerinim kirlendi değiştirmem için müsade et.”
Dedi. Sadece güldüm “%30 ha! Hayat sadece sayılardan ibaret değildir. Arada mucizeler de gerçekleşir? Mucizelere inanır mısın Quincy? Eğere inanmıyorsan bile bu savaşın sonunda öyle bir olduğunu kabul edeceksin.” Dedim ve üstünü değiştirmesine izin verdim. Bu yaptığı gerçekten garipti, savaşın ortasında üstünü değiştirmek… Ölüm kalım savaşı yapmadığımız için devam etmesine izin verdim. Üstünü değiştirmesi bitmişti ve bana bakıyordu, çarpık gülümsememle konuşmaya başladım “Madem üstünü değiştirdin, ben hemen kirletmeyeyim. Bu sefer ilk hareketi sen yapmaya ne dersin?”….
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 8:07 pm

Dumanlar dağılır dağılmaz konuşmaya başlamıştım ben :

“Sanki bununla beni yenebileceksin Hitsuomi. Kabul et ilk baştaki rolümü yutmuştun. Sonra Seele Scheider tuzağıma yakalandın, Kabul et ben bir savaş dahisiyim ve sende biliyorsunki her olasılığı hesapladım beni yenme olasılığın %30 tabi... bu yeni kılıcının güçlü olması durumunda bu olasılık bayağı bir artar...
Ve şey izin verirsen bir işim var, Pelerinim kirlendi değiştirmem için müsade et.”

deyince oda bana:

“%30 ha! Hayat sadece sayılardan ibaret değildir. Arada mucizeler de gerçekleşir? Mucizelere inanır mısın Quincy? Eğere inanmıyorsan bile bu savaşın sonunda öyle bir olduğunu kabul edeceksin.”

demişti. Ben mucizelere inanırım ama benim için önemli olan şey Quincy Onurudur! Ve ayrıca hayat sayılardan oluşmuyor bu doğru fakat ön görüşlü olmak ta insanın işini bayağı kolaylaştırıyor değilmi ?

dedim haif bir gülümseme ile Hitsuomi ise durmayıp devam etti:

“Madem üstünü değiştirdin, ben hemen kirletmeyeyim. Bu sefer ilk hareketi sen yapmaya ne dersin?”

Peki ama şunu söylemeden geçemeyeceğim onurlu birisin. Bir süre sessiz kaldım sonra devam ettim. 1 deyince başlıyorum hazır ol Hitsuomi! 3!- 2!- 1! BAŞLIYORUM!

Dedim ve okumu elimde tuttum. 3 ok atar atmaz hirenyaku ile arkasına geçip 3 ok daha attım sonra bu taktiği uygulamaya devam ettim. Bir yandanda farklı yerlere ışınlanıp kendimi savunmuş oluyordum. Bu arada kılıcından çıkan tozdanda uzak durmaya özen gösteriyordum. Tehlikeli bir şeye benziyordu, ama ben bir Quincy olduğum için bana pek bir sorun teşkil etmiyordu çünkü o toz yakınında değildim. Başka bir deyişle o tozu sanırım sadece yakında olduğumda kullanacaktı acaba işlevi neydi...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimeSalı Mart 01, 2011 8:37 pm

“Peki ama şunu söylemeden geçemeyeceğim onurlu birisin. Bir süre sessiz kaldım sonra devam ettim. 1 deyince başlıyorum hazır ol Hitsuomi! 3!- 2!- 1! BAŞLIYORUM!” dedi ve saldırılarına başladı. Hirenyaku sunu kullanarak etrafımda seri hareketler yapıyordu ama bunu yaparken benden uzak duruyordu. İlk başta anlamamıştım ne olduğu, sonra zanpaktouma baktım azıcık kırmızı tozlar çıkıyordu. Sonra denenini anladım. Zanpaktoumdan çıkan bu tozdan korkuyordu. Ne olduğunu bilmediği için temkinli davranmak istiyordu. Ama çok geç kalmıştı, sadece bundan haberi yoktu. Şu an benden hızlıydı evet ama attığı okların hızı benim shunpouma yetişecek hızda değildi. Bu yüzden kendi shunpoumu kullanarak oklarından kaçabiliyordum. Ok atmasına küçük bir ara vermişti galiba benim zanpaktoumdan çıkan tozu düşünüyordu hala. Artık onu aydınlatmanın zamanı gelmişti. Ondan birkaç metre uzağa gittim ve havada asılı kaldım. Yavaşça kahkaha atmaya başladım ve zaman geçtikçe kahkahalarım güçlendi. Bu tepkime şaşırmışa benziyordu, onun bu bakışları hoşuma gitmişti. Kahkahamı kesip konuşmaya başladım. “Artık ismini söylemeye ne dersin Quincy çünkü artık sona yaklaştık. Evet, doğru duydun SON dedim. Fark ettiysen zanpaktoumdan bir toz çıkmakta. Daha doğrusu çıkmaktaydı. Sen onu fark ettiğinde çıkması bitmişti. Ne zaman bu tozu saldım biliyor musun Quincy? Asla fark edemeyeceğin bir anda, hatırlarsan senin Sele Schneiderinle uğraşırken en son bir kidou yapmıştım “Sekienton” denilen. Hafızanı zorla biraz o kidouyu yaptığımda ne olmuştu? Zorlanıyorsan ben söyleyeyim etrafa kırmızı bir duman yayılmıştı, bu duman yayılırken bende kendi kırmızı tozumu salmıştım. Sen bunu fark edemedin Quincy ve bu dumanı içine çektin. İçine çektiğini nerden mi biliyorum? Çıkardığın kıyafete bakmaya ne dersin? Üzerinde toz parçalarını görebiliyor musun? Aaaaa, o da ne yoksa orda kırmızı bir şeyler mi var? Maalesef var, ve onlar yaptığım kidoudan oluşanlar değil. Kidoudan oluşanlar oluştuktan birkaç saniye sonra yok olur, ama benim tozlarım onlardan daha uzun süre kalırlar. Kısacası şu an zanpkatoumun etkisindesin!” dedim çarpık bir gülümsemeyle ve devam ettim. “Umarım hazırsındır çünkü gücünü aktifleştiriyorum. Gyaku!”. “Bakalım zanpaktoumun özelliğini anlayabilecek misin? Gördüğün gibi her şey aynı hala senin karşında hiçbir şey olmamış gibi duruyorum, düzgün adımlarla yürüyorum, etrafımdan garip bişiler de çıkmadı. Eğer bir element zanpaktoum olsaydı şimdiye kadar da belli olurdu değil mi? Ama gördüğün gibi aktifleştirmeden önceki halimden ya da halinden hiç bişi değişmemiş gibi gözüküyor.”

rp out: Lemitsu benim zanpaktoumun özelliğini okuduğun için bildiğini biliyorum, ama unutma daha Quincy karakterin onla hiç karşılaşmadı veya ben ona hiçbir şey açıklamadım. bu yüzden onun en ufak bir fikri bile yok... rp ni yazarken buna dikkat edersen sevinirim...
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimeÇarş. Mart 02, 2011 6:27 am

Out sen yakalatmasaydın ben bidahakine kahretsin o tozu soludum gibisinden bişi dicektim daha uzun sürsün diye böyle yapacaktım sonsuza dek kaçamam ya nese zaten bu tur kurtulabilirsem benimde sana bir sürprizim var Very Happy
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 6:11 pm

devam etmiceniz mi rp'ye okuması zevkli oluyodu Razz Very Happy
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 6:52 pm

edicez tabikide eğer lemitsu yazarsa Very Happy
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)   Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade) Icon_minitimePerş. Mart 03, 2011 7:17 pm

bence bir hafta düşünücek Razz ben olsam bende düşünürdüm çünkü hiçbi yerden kaçış yok Razz

Hitsu İle ilk tanışmamız. (hitsu girsin sade)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Hitsu gene puanlama da :D