Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Shizu: Kidou Antremanları

2 posters
YazarMesaj
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Shizu: Kidou Antremanları 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou: Arashi
Shizu: Kidou Antremanları Left_bar_bleue88/100Shizu: Kidou Antremanları Empty_bar_bleue  (88/100)

Shizu: Kidou Antremanları Empty
MesajKonu: Shizu: Kidou Antremanları   Shizu: Kidou Antremanları Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 9:09 am

Hadou No.58 Tenran

Gün batımının bu yüzü daha önce hiç bu kadar sessiz görünmemişti. Sanki gözümdeki bütün o ihtişamı gitmiş, üzerini kırmızı bir bez parçasıyla örtmüşler gibi hissettiriyordu. Dikkatimi toplayamıyordum. Oysaki etrafta benden başka kimse yoktu. Yüzümü okşayan ılık esinti, yaprakları bile tam anlamıyla kıpırdatmıyordu. Karşımdaki hedef tahtası sanki ayaklanmış, benden kaçmak için zihninde bir sürü plan kuruyordu. Başım mı dönüyordu, bilmiyordum. Zihnimdeki düşünceleri atmadan, bütün bu çalışmanın hiçbir işe yaramayacağını biliyordum. Zihnimde yankılanan savaş esintileri beni nasıl bu kadar tedirgin edebilirdi ki? Aradan geçen bütün bu zamanda galibiyet isteyen biz değil miydik? Korku değildi bütün bunlar. Bu sefer kaybedersek olacakları düşünemiyordum bile. Soul Society’miz elimizden gidecek, Dünya’nın bütün dengesi bozularak yok olacaktı. Bütün bu kötülüğün amacına anlam veremeyeceğimi biliyordum. Ya biz? Bizi buraya kadar nasıl getirmişlerdi? Yaşadığımız iyilik ve kötülük savaşında onlar nasıl karşımıza dikilebilmişlerdi?

“Zaman kaybetme.” İşte yine o ses. Beni, bu derin düşünce uykumdan uyandıran o seslerden biri. Nasıl oluyor da bu kadar düşünce arasında kendimi uyandırabiliyordum hiçbir fikrim yoktu. Bu benim kendi iç çelişkim miydi? Antremanlar yaptığım zamanlarda, kaybetmek üzere olduğum en bariz şekilde ortadayken, bir anda içimi kaplayan hırs duygusu ve ardından gelen iç sesimin beni tetikleyici konuşmalarının nasıl ortaya çıktığını hala anlayamıyordum. En durgun zamanlarımda da bana eşlik eden bu ses, sanki iki bölünmüş kişilik gibi benimle arkadaş olmaya çalışıyordu.

“Bugün fazla oturdum sanırım.” diyerek bacaklarıma yapışan çimenlerin üzerinden kalktım ve gözlerimi hedef tahtasına diktim. Sağ elimle sol kolumu tutarak sert ve sakin bir şekilde “Hadou No.58 Tenran!” dedim. Avuçlarımın arasında beliren rüzgar hedefe doğru yöneldi. Fakat daha hedefe bile ulaşamadan yok olup gitti. Elimi indirdim. Yere eğildim ve anlamsızca, hiçbir şey düşünmeden bastığım çimenleri seyretmeye başladım. “Gurur duy shinigami! Başarısızlıklarınla övünmeye başla!” Bu ses… Dayanamayacak gibi oluyordum. Ruhumu saran bu acıma hissine engel olamıyordum. Sanki bütün gücüm emiliyor gibiydi. Diz çöktüm ve başımı ellerimin arasına aldım. “Buraya kadar geldikten sonra işlerin çığırından çıkabileceğini tahmin edemezdin tabi ki! Bu ezik duruşun, karşındakinin seni öldürmemesi için yeterli olmayacak, biliyorsun!” Gerçekten durumum bu muydu? Buraya kadar gelmişken, daha savaşamadan yenilgimi mi açıklayacaktım herkese? “Hayır… Hayır…” diyerek sessiz iniltilerle kendime cevap veriyordum. Aklımın oyunlarına kanmamalıydım. Ayağa kalktım. Sol elimi bir topu tutarmış gibi hedefe çevirerek, hedefe bile bakmadan bağırdım; “Hadou No.58 Tenran!” Avuçlarımdan kasırga şiddetinde çıkan rüzgar, bir ok gibi fırlayıp hedefi paramparça yaptı. Artık iç sesimle dost olabileceğimizi düşünmeye başladım. Sakin bir şekilde “Beni hırslandırıyorsun.” diyerek diğer hedefe doğru yürümeye başladım…

Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın

Karakter
Shizu: Kidou Antremanları Left_bar_bleue88/100Shizu: Kidou Antremanları Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Shizu: Kidou Antremanları   Shizu: Kidou Antremanları Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 9:50 am

Hadou No.63 Rikoho

Hava kararmıştı. Gün iyiden iyiye sessizleşiyordu. Zaman iyice daralıyor, üzerimizdeki gerginlik gittikçe artıyordu. Zihnimi karanlık düşüncelerin oyalamaması için kendimi sürekli çalışmaya vermiştim. “Bu kadar karamsarlık, savaş öncesi bizi nereye sürükler?” Bunlara bir son vermenin zamanının geldiğini artık biliyordum. Kaybetmek istemiyorduk. Bu yüzden sürekli çalışıyorduk. Aldığımız yaralar bizi daha çok güçlendiriyordu. Bunlar sadece benim çabalarım değildi. Ortada çıkan bir karmaşa yoktu. Bu kadar mı çok korkuyordum savaştan? Hayır… Hiçbir şey beni yıldıramazdı. Korumak için var olmuştum. Korunduğumu da biliyordum…

Birkaç saat önceki esinti şimdi rüzgara dönüşmüştü. Ortam gözüme iyice güzel görünmeye başlamıştı. Rüzgarın saçlarımı havalandırmasını, kulağıma bir şeyler fısıldamasını seviyordum. Ağaçların yaprakları dans ediyor gibiydi. Şarkı söyleyen ben olmalıydım bu durumda. Karşımda dört tane kukla, bana saldırmak için sabırsızlanan hollowlar gibi görünüyordu gözüme. Yerdeki tahta zanpaktoumu aldım ve hedefe kilitlendim. Kuklalar üzerime doğru yönelmeye başladılar. Aynı anda geldikleri için bu işin sadece zanpaktou kullanarak bitmeyeceğini biliyordum. İki elimle zanpaktoumu kavrayıp kuklaların üzerine doğru koşmaya başladım. Birkaç darbe vurarak aralarından sıyrıldım. Onları savuşturuyor, aralarında sıkışmamak için sürekli hareket ediyordum. Zanpaktoumu sağ elime alarak gözüme bana en uzak duran kuklayı kestirdim. Sol elimi kaldırdım ve sakin bir şekilde “Hadou No.63 Rikoho!” dedim. Avucumdan çıkan şimşek kuklayı ortadan ikiye ayırarak parçaladı. Sol tarafımdan bana hızla yaklaşan kuklayı savurabilmek için zanpaktoumu sol elime aldım ve üzerime doğru gelen kuklanın kafasının içinden bir hamlede geçirdim. Soluklarım hızlanmaya başlamıştı. Karşımdaki iki kuklanın üzerime doğru geldiğini gördüm. Houhouyla arkalarına geçtim ve “Hadou No.63 Rikoho!” diyerek ikisini de avucumdan fışkıran şimşekle parçalara ayırdım.

Etraf sessizleşti. Rüzgarın çıkardığı uğultudan başka bir şey duymuyordum artık. Tekrar saçlarımın havalanışını hissediyordum. Şarkı bitmişti fakat müziği hala devam ediyordu. Olduğum yere oturdum ve kafamı kaldırıp bir süre gökyüzünü seyretmeye başladım...
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: Shizu: Kidou Antremanları   Shizu: Kidou Antremanları Icon_minitimePerş. Mayıs 19, 2011 10:35 am

Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho

Gözlerimin arasından sızan ışık rahatsız olarak uyanmama sebep olmuştu. Zorlukla yerimden doğruldum. Kendimi hala yorgun hissediyordum. Antreman alanında sızıp kalmıştım. Ne zaman ve nasıl uyuduğumu hatırlayamıyordum bile. Burada böyle ne kadar yatmıştım acaba? Beni gören biri var mıydı? Bedenimi bitkin hissediyordum. Sanki kollarım kalkmak istemiyordu. Güneş tam tepedeydi. Hava çok sıcaktı. Yüzümü ellerimin arasına aldım. Burayı seviyordum. Şehrin sesini buradan duymak imkansızdı. Sanırım günlerdir en iyi uyuduğum uyku buydu. Shinigamiler birazdan antreman alanına dolmaya başlarlardı. Tam anlamıyla uyanmalıydım ve shinigamiler alanı doldurmadan tekrar kidou çalışmalıydım.

Hedef tahtalarının önüne doğru yürümeye başladım. Havada hiçbir kıpırtı yoktu. Sanki her şey donmuş gibiydi. Sessizlik. Bunu seviyordum. Can sıkıcı bir gün olacağını söylüyordum kendi kendime. Her birinde kırmızı noktalarla odakları belirlenmiş hedef tahtalarının tam karşısına gelmiştim kendi kendime konuşurken. Duvara sabitlenmiş tahtalar, yerdeki çimenlerin yerini almış ince sarı kumlar ve bulutsuz gökyüzünden başka bir şey dikkatimi çekmiyordu. Yeterince sessizdi. Düşüncelerimi odaklayarak dikkatimi toplamaya çalıştım. Reiatsumu toparlamaya çalışıyordum. Gücümü sanki sadece sol elimle bile kullanabilirmişim gibi hissediyordum. Hedef tahtalarının birine odaklanarak “Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!” dedim. Mavi renkte elimden çıkan kidounun hedefini çoktan şaşırdığını söyledikten sonra anlamıştım. “Hayatımda bu kadar berbat bir atış görmedim.” diyerek sessizce tekrar dikkatimi toplamaya çalıştım. “Gücümü hissetmek istiyorum.” dedim kendi kendime. “O zaman gücünü kontrol etmeyi öğren!” diye inilti gibi haykırdı içimdeki ses. Yine başlıyordu. En kötü anlarımda yanıma koşuyordu gibi hissediyordum. “Daha ne kadar böyle sürücek?” diye düşünmeye başladım. “Gücünün kontrolünü kendi ellerine alana kadar.” cevabıyla kapattığım gözlerimi açtım. Kendi kendime yardım mı etmeye çalışıyordum? “Bunu benden iyi kim yapabilir ki?” diye sessizce söyledim. Sağ elimle sol kolumu tutarak “Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!” diye bağırdım. Elimden çıkan mavi kidou bu sefer hedefi daha iyi vurabilmişti. Dikkatimi dağıtmamalıydım. Odaklanma problemimin üstesinden gelmeliydim artık. Hiçbir şey konsantre olduğum düşüncemin önüne geçmemeliydi. Gözlerimi kıstım. Karşımdaki hedef tahtasına bakarak “Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!” diye sert bir şekilde bağırdım. Elimden çıkan mavi renkli devasa büyüklükteki kidounun içinden çıkan şimşekleri görebiliyordum. Odağın paramparça oluşundaki çıkan gürültü kulaklarımı tırmalıyor gibiydi.

Dinlenmek istiyordum. Artık şehre gidip, neler olup bittiğine bakmam gerekiyordu. Antreman alanından çıkarken karşıdan yaklaşan shinigamilerin konuşma seslerini duyabiliyordum.
Ogre
Game Master
Game Master
Ogre

Erkek
Nereden : evimdeki bilgisayardan girdiğim gm hesabından
Lakap : Gm
Ruh Hali : Shizu: Kidou Antremanları 1562s6u

Karakter
Zanpakutou: Pc klavyesi
Shizu: Kidou Antremanları Left_bar_bleue7777777/7777777Shizu: Kidou Antremanları Empty_bar_bleue  (7777777/7777777)

MesajKonu: Geri: Shizu: Kidou Antremanları   Shizu: Kidou Antremanları Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 5:25 am

İmzanıza kidou X3 Diye geçebilirsiniz

Shizu: Kidou Antremanları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» *Shizu Ishi Ev*
» Hitsuomi Kidou Antremanı
» Shizu Ishi
» Shizu Ishi
» Shizu Shikai