Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...

+3
Shizu Ishi
Eyvah Admin
Kitsune Shuurei
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/1004.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 6:46 pm

OUT: yaw olm zayıflarımı mı düzeltcem size mi bakıcam tmm yazıyorum. Perş. günü bitcek işte sınavlar...

GM
Hitsu hızlı davranıyor ve bir hadou gönderiyor. Ancak adjuchas seviyesindeki bir hollowun bu kidouyu durdurabileceğini bilmiyor sanırım. Kidou tutmuyor. Adjuchas avucu ile bu kidou'yu durduruyor. Ancak o adjuchas kidouyu savuşturmaya çalışırken kılıç darben onu kesti. Fakat koluna baktığımızda pek bişey yok. Adjuchas hitsu'ya doğru dönüyor ve ''Kolumun kesilmemesi seni şaşırttı değil mi? Hayatında hiç Hierro diye bir şey duymadın mı?'' dedi ve ardından hamlesini yaptı. Keskin pencelerini hitsuomi'ye doğru saplamaya çalışıyordu. Ona doğru gelen sağ elden kurtulabilecek miydi acaba? Neyse olayımıza dönelim. Diğer hollowlar ise Shizu'yu ve Hitsu'yu çemberin içine almıştı. Çember daralıyordu. 50 küsur tane hollow onlara doğru saldırmaya hazırlanıyordu. Ve aldırı gerçekleşti. Her bir hollow ağzından birer tane cero gönderdi. Hitsu ve Adjuchas ide çemberin ortasında duello yapıyor gibiydi...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/1004.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 6:49 pm

rp out: oha lan bi Shizu'nun bana saldırmadığı kalmış Very Happy neyse gene bişi bulucaz artık Smile
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın
Ruh Hali : 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou: Arashi
4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Left_bar_bleue88/1004.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 30, 2011 11:32 pm

Yüzünün belirgin hatlarından artık ne düşündüğünü anlayabiliyordum Hitsuomi’nin. Daha önce çok görmüştüm onu ama sanırım ilk gerçek tanışmamız bu olmuştu. Yavaşça ve bana hak verirmişçesine yerden kalktı. Üzerindeki tozları silkeledi ve zanpaktousunu kavrayarak kınından bir çırpıda çıkardı. Yüzündeki ciddiyeti fark etmiştim, fakat hala o cana yakın tavrını koruyordu. “Eğer sende hazırsan başlayalım Shizu.” dedi ve az önce ona saldıran adjuchasla konuşmaya başladı: “Heeey, sakin ol dostum, bu sefer kızı ben kapmış olabilirim ama üzülme bir gün sıra sanada gelecek.” Yüzündeki sırıtma büyümüştü ve benim de yüzüme yayılan kocaman bir gülümseme olmuştu. Hitsuomi haklıydı artık başlama zamanıydı. Zanpaktoumu sol elimle kavradım ve kınıyla beraber belimden çıkardım. Etrafımızdaki çemberin giderek daraldığını hissedebiliyordum. Yavaşça zanpaktoumu kınından çıkardım ve sol elimde zanpaktoum, sağ elimde kınıyla beraber beklemeye başladım. Etrafımızda biriken yoğun reiatsu bütün duyularımı tıkamış gibiydi. Gecenin sessizliğini hollowların iğreti çığlıkları bozuyordu. Yavaş yavaş üzerimize doğru geliyorlar ve saldırmak için bir açığımızı bekliyorlardı sanki. Kana susamışlardı. Kana susamıştım. Kaybetmek istemiyordum şuan fakat sayıları çok fazlaydı. Bu işin içinden nasıl çıkabileceğimi düşünürken Hitsuomi bir anda “Eğer bana katılmak istersen kapım açık, yok ben kendi adjuchasımı alıyım dersen reiatsulardan fark ettiğim kadarıyla arkalarda bir yerde bir tane daha var, yok onu da almayım ben bu küçüklerle takılırım diyorsan buyur meydan senin.” diyerek sanki bana yol göstermeye çalıştı. Tekrar ona döndüm ve ay ışığında parlayan saçlarını seyrettim. Gözlerini adjuchastan ayırmıyordu. Fakat görüş alanının içinde olduğumu biliyordum. Birkaç saniyelik de olsa gözlerinin gözlerimle kesiştiğini hissettim. Fazla zamanımız olmadığını biliyordum. Shunpoyla arkasına geçtim ve sırtımı sırtına dayadım. O an konuşmak istiyordum fakat söylemek istediğim şeyi kelimelerle ifade edemiyordum. Ne kadar zaman olmuştu acaba birini korumayı denemeyeli? Kendimi buraya geçmek için düşünmeye bile zorlamamıştım. Sadece önsezilerimle hareket ediyordum. Bu gece burada tanışmamızın bir tesadüf olmadığını biliyordum. İçimdeki tedirginlik bir anda kaybolmuştu. Sanırım bu adamı görür görmez hissettiklerim, aramızda kuvvetli bir bağ oluşturacaktı.

Düşünürken bir yandan da hollowları seyrediyordum. Bir açıklarını yakalayabileceğimizden emindin. En azından bu iğreti sesin azalması için elimden gelenin en iyisini yapacağımı biliyordum. Bir anda farklı bir reiatsuyla kendime geldim. Hissettiğim bir shinigaminin reiatsusu olmalıydı fakat bana tanıdık gelmiyordu. Daha önce karşılaşmış olmadığımızı anlayabiliyordum. Nerede olduğunu çözmeye çalışırken görüş mesafeme kırmızı saçlı, gözlüklü, sempatik tavırlı bir kız geldi. Bir anda bana gülümseyerek göz kırptı. Yüz ifademin değiştiğini hissedebiliyordum. Acaba kimdi bu kız? Farklı bir selamlaşma stili olduğuna emindim. Gülümseyişini, nasıl davranması gerektiğini bilmediği için yüzüne kondurduğu açıkça belliydi. Sonuçta bir savaşın ortasındaydık ve daha fazla enteresan bir tanışma yaşamayı bende istemiyordum. Bu yüzün ilerleyen zamanlarda bana tanıdık geleceğine emindim.

Hitsuomi’nin “Hadi başlayalım!!!” diyerek fısıldayışıyla irkildim. Bir anda öne doğru atıldım. Hitsuomi, hiç beklemeden ilk hamlesini adjuchasa yapmıştı “Hadou No.54 Haien!” Kidoularının çok iyi olduğunu eğitimdeyken görmüştüm. Hiç beklemediğim bir şekilde adjucası ıskaladı. Sanırım kafası bu tanışma faslı yüzünden dağılmıştı. Kılıç darbesini adjuchasın koluna indirdi. Adjuchas yüzünde emanet gibi duran gülümsemesiyle Hitsuomi’ye döndü ve ''Kolumun kesilmemesi seni şaşırttı değil mi? Hayatında hiç Hierro diye bir şey duymadın mı?'' dedi. Bunu bilmememizin imkanı yok denebilecek kadar azdı. Hepimiz rütbelerimizi alabilmek için büyük sorumlulukların altına girmiştik zamanında. Adjuchasın bu kendinden emin tavrı karşısında bu işin sadece zanpaktouyla çözülemeyeceğini anlamıştım. Kını belime sokarken gözüm kırmızı saçlı shinigamiye takılmıştı. Sanırım hollowları üstlenen oydu ve bizim için onları oyalıyordu. Çemberin giderek daraldığını hissedebiliyordum. Hitsuomi’yle beraber sanki bizi kıstırmışlardı. Yaklaşık elliye yakın hollow cerolarını üzerimize gönderdi. Bir anda ağzımdan “Bakudō No.73 Tozansho!” cümlesi çıktı. Sayıca o kadar çok hollow vardı ki nasıl kurtulabileceğimizi bilmiyordum. Onlar kadar kendimin de kana susamışlığının farkındayım artık. Düşüncelerim beni tetiklemek için harekete geçmişti bile. Sırt sırta olduğum biri vardı. Bir anda ortaya çıkan yoğun reiatsulu kızın ise bizim kadar kendinden emin olduğunun farkındaydım. Hitsuomi’ye pençelerini geçirmek üzere olan adjuchasın hamlesini düşünemeden sadece fısıltıyla "Bu gece ölmeyeceksin." diyebildim. Beni duyup duymadığını bilmiyordum fakat buna izin vermeyeceğime emindim. Soğuk kanlılığımı koruyarak hollowlara döndüm ve en azından çemberi genişletmek istercesine sağ elimi kaldırıp gerdin bir şekilde “Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho!” dedim. Arkada bekleyen adjuchasın sinsice yapabileceği bir hamle için tetikteydim.
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter
4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Left_bar_bleue93/1004.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 11:54 am

Uzun zamandan beri ilk defa arkamı kollayacak biri oldu. Gerçekten güzel bir duyguymuş birine güvene bilmek, daha tam anlamıyla tanışmasak bile Shizu’nun hayatımda farklı bir yere sahip olacağı kesindi. Sırtının sırtıma değdiğini hissediyordum, artık güvende olduğumu biliyordum. Adjuchasa hamlemi yaptım ama zanpaktoum tenin de bir sıyrık bile açamadı, bu suratımda kocaman çarpık bir gülümseme yarattı. Bunun ne olduğunu biliyordum, yavaşça geriye çekilip ona sırıtmaya başladım. ''Kolumun kesilmemesi seni şaşırttı değil mi? Hayatında hiç Hierro diye bir şey duymadın mı?'' dedi bana. Bende yavaşça etrafında yürümeye başlayarak konuşmaya başladım bu küçük dolaşmam sayesinde hem adjuchası hem Shizu’yu hem de yeni gelen shinigamiyi görüş alanım içinde tutabilecektim. Yeni gelenin reiatsusu çok yoğundu ama bu avantajı kullana bileceğinden pek de emin değildim, bu yüzden ona da dikkat etsem fena olmayacaktı. Buradan kimsenin yara almadan çıkmasını sağlamaya kafama koymuştum ve bunu başaracaktım. Yürürken yavaşça konuşmaya başladım “ Doğruyu söylemek gerekirse pek şaşırmadım, sen benim savaştığım ilk adjuchas değilsin, ilk olsaydın evet şaşırırdım ve Hierro’nun normalden azıcık daha güçlü olması karşısında hayret içine düşebilirdim. Ama üzgünüm ilk adjuchasla savaşımdan sonra sizinle ilgili her şeyi öğrendim. Ve çok sevinmeni tavsiye etmem. Herhalde daha demin sana yaptığım saldırıların sana zarar vermeye yönelik olduğunu düşünmüyordun dimi. İlk başta sana bir tane kidou attım, evet güçlü bir tane değildi. Çünkü onu sana zarar versin diye değil, hızını ve reflekslerini öğrenmek için yaptım. Sonra zanpaktoumla küçük bir saldırı gerçekleştirdim. Doğruyu söylemek gerekirse yaptığım o yavaş saldırıyı durdurmak için bir şey yapacağını düşünmüştüm ama yapmadın. Neyse önemli olan kısım o değildi önemli olan kısım senin Hierro’nun gücünü ölçmekti ve doğruyu söylemek gerekirse öyle çok da istisna derece güçlü bir Hierro’n yok. Bunu ilk defa benden duyduysan üzgünüm ama ne demişler bilirsin. Dost acı söyler.” Dedim ve shunpoumu kullanarak zankaptuomun darbesiyle kolunda kağıt kesiği kadar ince bir çizgi açtım ve eski yerime geri döndüm. Bunu ona zarar vermek için yapmamıştım sadece haklı olduğumu göstermek için yapmıştım. Konuşmama kaldığım yerden sanki hiçbir şey olmamış gibi devam ettim “ Gördüğün gibi Hierro’n o kadar övünülecek kadar iyi değil, pek hızlı da değilsin. O zaman geriye söylenecek tek bir şey kalıyor. Üzgünüm ama bu gidişle akşam evine dönebilen sadece ben olacağım.” Dedim sırıtarak. Onu yeteri kadar sinirlendirmiştim, pençeleriyle bana saldırmaya çalışıyordu. Ben ise sanki sek sek oynarmış gibi geriye doğru zıplayıp “Hadi ama daha hızlı olabilirsin zorla kendini biraz.” Deyip eğleniyordum. Bana şu an çok sinirlenmişti aynı istediğim gibi. Sinirinin onu dikkatsizleştirdiğini görüyordum, şu ana kadar onu kesmeme olanak sağlayacak dört tane açık vermişti, ama savaşı bu kadar erken bitirmeyi istemediğim için onları görmezden geliyordum.

Bu sırada bu adjuchastan dolayı etraftaki hollowları görmezden gelmek zorunda kalmıştım. O konuda Shizu’ya güveniyordum. Normalde o olmazsa bu kadar rahat hareket edemezdim. Ben tam bunları düşünürken sanki şom ağızım aktifleşmiş gibi yoğun bir reiatsu artışı hissettim. Kafamı birkaç saniyeliğine yana çevirmek zorunda kaldım ve çevremizdeki bütün hollowların bize cero fırlatmak için hazırlandıklarını gördüm, galiba sona gelmiştik. Hem adjuchasla hem de onlarla ilgilenmem imkansızdı. Ben hollowların cerolarını düşünürken adjuchas da pençeleriyle atkımı almış ve parçalamıştı. İşte buna sinirlenmiştim “Her şeyi yapabilirdin ama atkıma dokunamazdın, şimdi sana sinirlendim ve sana gene üzülmemi sağladın. Şimdi seni daha erken yok etmek zorunda kalacağım, ben ne güzel birlikte eğleniriz diye düşünüyordum ama sen gene bunu bozmayı başardın.” Bunları sanki eski bir dostla konuşuyormuş gibi söylüyordum, tabi bu da onu daha fazla sinirlendiriyordu. Adjuchasdan uzaklaşmak için geriye doğruyu büyük bir adım attım ama bu sırada aklıma önemli bir şey geldi. “Lanet olsun cerolar...” dedim. Tam bu sırada bir fısıltı duydum, sanki meleklerden gelmiş bir sözdü o. “Bakudō No.73 Tozansho!” bu Shizu’ydu, sanki birden yanımda var olmuş ve beni korumuştu. Bakudosu bizi koruyacak kadar güçlü gözüküyordu. "Bu gece ölmeyeceksin." Sırıtarak ona dönüp “Benim de zaten öyle bir niyetim yok, ama senin varsa haber ver de seni de gözümün önünden ayırmayayım.” Dedim. Bu sırada Shizu hollowları dağıtmak için güçlü bir kidou attı onlara, benim attığımdan sonra onunda atması hollowların sayısının baya azalmasını sağlamıştı. Bu sefer Shizu’nun sırtını koruma sırası bendeydi. Shunpoumu kullanarak arkasına geçtim ve adjuchasa beni duysun diye bağırmaya başladım “Hadi gel de büyüklerine ne kadar güçlü olduğunu göster.” Dedim sonra da arkasında ona bakıp pis pis sırıttım. Artık sıra ondaydı, ne yapacağını merakla beklemekteydim. Bu sırada yeni gelen shinigami ortadan kaybolmuştu, onu da bir ara kontrol etsem fena olmayacaktı…
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Left_bar_bleue90/1004.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 6:12 pm

Bilgilendirme...
Son sınavların bitmesine sadece 2 gün kaldı ancak siz sıkılmışa benziyorsunuz. Hitsuomi'nin benden istediğine göre savaş bitsin istiyormuş. Tamam size bir fırsat veriyorum. Savaşı bitireceğim ancak 4.savaşa kadar benden bir daha savaş istemeyin. Evet bu yaptığım son gm'Lik sonra rp'lerinizi yazacaksınız. Ayrıca size bir ceza vereceğim. Razz Shizu ve Hitsuomi ikiniz savaştan yara alarak bitireceksiniz rp'lerinizi...

GM
Hitsuomi ve Shizu cerolardan kurtuluyorlar. Ancak senkai kapısından içeri sızan iki tane arkadaşımız var. Bu arkadaşlar size farkettirmeden arkanızdan geliyor. Siz farkında değilsiniz. Sen hitsuomi, o adjuchas ile zaman kaybederken arkandan keskin bir kılıç darbesi onu kardından akciğerlerine doğru kesiyor. Bu saldırıyı hitsuomi'nin görmesi imkansızdı. Shizu ise kidoularıyla uğraşırken arkasından bu seferde başka bir kılıç darbesi onu kesiyor. Onun yarası ise karnından belinin sağ tarafına kadar. İkisininde yarası çok ağır. Hemen iyileşmeleri imkansız. Razz Evet şimdide gelelim bu iki arkadaşın kim olduğuna şu anda etrafta konuşulan herşeyi duyuyor ve görüyorsunuz ancak sadece hareket edemiyorsunuz. ''Huh! Hollowları küçümsemenize gerek yoktu ki küçümseyemezsinizde. Küçümseyenlerin sonu bu olur. Ölmeyeceksiniz ancak bir süre yataktan da kalkamayacaksınız. Ancak bir daha sizi hollowları küçümserken görürsem bu kadar kolay kurtulamazsınız. Ben 7.Espada. Arkadaşım ise 9.Espada isimlerimizin şu an için bir önemi yok.'' diyorlar...

OUT: Rplerinizi yazın son rplerinizden sonra rp yi bitiricem...
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 9:43 pm

rp out: arkadşım iyi misin sen ya ben ya hızlandır artık beklemekten sıkıldım ya da bir kaç tur sonra bitirelim de bari biz başka rpler yapalım dedim. ama sen GENE sadece kendini düşündüğün böyle aptalca triplere girdin. ve aklınca komuta zinciri elinde olan bir konuda bana ceza vermeye çalışıyorsun, ve sırf Dünya nın karakterinin de benimkiyle iyi bir ilişkisi olduğu için arada onun da kaynamasını sağlıyorsun (olanlar yüzünden ne kadar benim hatam olmasa da senden özür dilerim Dünya). yeter artık cidden sıkıldım senden oğuzhan, anladık kimsenin senden güçlü olmasını istemiyorsun güce ve otoriteye karşı duyduğun bir haz var, ama bunları bizim üzerimizden tatmin etmeye hakkın yok. git adam gibi işini yap sonra afedersin ne bok yersen ye. şu siteye geldiğimden senre uğraşmaktan bıktım usandım be. zamanı geldi senin bütün sitedeki kişilere karşı tribini çektim, senle konuşup kafanın düzelmesini sağladım, kaç kere eceyle konuşup elimden geldiği kadar sana yumuşak davranmasını sağlamaya çalıştım, sıkıldığında SIRF sen istedin diye benim sınavlarım olmasına rağmen senle rp yaptım. ama karşılında aldığım ne oldu rp yaptık ece puan verdi, ona laf ettin, bir rp de kidolarımı güçlü buldun eceyle konuşup kidouların puanını yükseltmeye çalıştın, sonra sitede genel kural konuldu öldürmek yok diye sen benim karakterimi öldürmek için elinden geleni yaptın (şimdi olduğu gibi), senle savaşımızda ece den ADMİN den ve gerekli gereksiz herkesden izin alarak vaizard oldum ki bu izinlerin alınmasını da sen talep etmiştin bence sadece ece nin izni yeterdi, neyse devam ediyim ben vaizard oldum yok efendim sitede tek vaizard olamazmış diyip kendi karakterini öldürüp vaizard olmak için karakter açtın, sırf bencilliğin yüzünden yaptığımız bu tartışma yüzünden koskoca site kapanmak zorunda belli bir süre. senin bu gereksiz davranışlarından sıkıldığım için kaç kere siteden ayrılıp geri dönmemeyi düşündüm, her seferinde burdaki arkadaşlarımı düşünerekten geri döndüm. ama her seferinde beni bu siteden soğutmayı başaran kişi sen oldun aynen şimdi yaptığın gibi. bundan sonra s"kimde değilsin sen gm isen banane kardeşim adam gibi yap işini o zaman. madem bu görevi almak için ece ye yalvardın, sıkılmadan sınav haftası önemsemeden giriceksin görevini yapıcaksın. ben mi dedim sana git sınav haftan önce gm ol diye. bu senin seçimin o yüzden kararlarına da katlanmak zorundasın. cidden sıktın beni artık senin bu çocukca tavırlarından dolayı sıkıldım bir de senle adam gibi konuşmaya çalıştıktan sonra attığın triplerden daha da fazla sıkıldım, yok adamımı kapatın o zaman, yok puanımı yarıya indirin,yok o zaman savaşı bitiriyorum ikinizde cezalısınız. CİDDEN S"KTİR GİT BE, banane ne bok yersen ye gurur mu yaparsı duygu sömürüsümü umurumda değil artık. Ece sana o kadar iyi davranıyo eskiden her hafta başı karakter açıyodun sıkılıp, siteden kaç kere uzaklaştırma aldın, gene de kıyamadı sana seni geri aldı, sinirini hep içine attı, sen çok istedin diye seni gm yaptı belki bir umut bu sefer işini düzgün yaparsın diye ama nerdeee. tabi daha olgunlaşmaış biriyle iş yapmaya kalkışırsan sonunda elde edebileceğin en büyük sonuç bu doğal olarak . senden tek bir ricam olacak lütfen davranışlarına çeki düzen ver bunu bu site için söylemiyorum hayat felsefen olsun, bu hayatta bencil bir şekilde yaklaşma, başkalarını da düşün, böylece zamanı geldiğinde sana destek verecek insanlar olsun yanında. tamam şu an yanında bir sürü insan olduğunu savunabilirsin, ama kaçı seni gerçekten öenmsiyo, kaçı sana gerçekten değer veriyor, kimi senin canın için kendini feda eder, bi düşün bakalım. sonra bir de bencil davranmayıp insanlara optimist bir şekilde yaklaş ve bi de öyle bak, farkın sende görüceksin (umarım). benim sana söyleceklerim bu kadar hayatta başarılar sana, merak etme beni buralarda daha uzun süre göreceksin ben senin gibi çocukluk yapıp herhangi bir olay karşısında trip atanlardan değilim. ben burda insanlarla da konuşacam rp mi de yapıcam sadece artık içlerinde sen olmayacaksın. hayatında başarılar oğuzhan tabi bu yaşam tarzınla başarılı bir hayatı elde edebilir misin bilmem, ama sen hep kendine güvenmişsindir bi yöntem bulursun sen.

ece sende sitedeki çoğu kişi bi yazıyı okuyacaksın, senden zahmet olmazsa oğuzhanın yaptığı son gm liği silip adam gibi bir bitiriş rpsini yapmanı rica ediyorum,eğer yaparsan hepimizi mutlu etmiş olursun. yapmazsan da canın sağolsun. biliyorum sana da ek iş çıkardık üzgünüm, gene bir adrenelin patlaması yaşandı sitede onun içinde özür dilerim, ama yukarıda da dediğim gibi artık dayanamıyodum bunları söylemem gerekiyordu. şimdi fark ettim yukarda kullandığım bir kaç "kötü" kelime var onlar için kat ve kat özür dilerim, ben şahsen küfürü sevmeyen biri olarak burda kullandığımdan dolayı bile kendimden utanıyorum, ama artık söylenmesi gerkiyordu bende söyledim. büyük olasılık gene tüm ilgini bu olayı düzeltmek için buraya yönlendireceksin gerçek hayatında bir şey aksamasını istemem benim yüzümden. elimden geldiği kadar senin verdiğin kararları yerine getirmeye çalışacağım. tekrar bu aksyondan dolayı özür dilerim Smile

Dünya canım sende arada kaynadın yaa, çocuğun garezi banaydı, sen tam kaza kurşunu oldun. Very Happy ama merak etme ben bir şekilde bunu telafi edicem Smile

kiyoshi (sanada gerçek adınla hitap etmek isterdim ama bilmiyorum:) ) senden de özür dilerim senin bu olayla hiç hiç alakan yokken boşu boşuna rp den oldun yukarıda da anlattığım gibi benden sadece gm nin işini yerine getirmesi getirse fena olmayacağını hatırlatmıştım ama anlaşılan kısmet değilmiş Smile
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın

Karakter
4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Left_bar_bleue88/1004.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 10:48 pm

sorunlar, sorunlar, sorunlar... baştan söyliyim bu savaşın sonunu ben getirmicem. yani oğuzhanın yaptığı son gmlik silinse de silinmesede bişey yazmıcam artık. benden özür dilememelisin. çünkü bütün bunların sebebi olarak kendini göstermen yanlış. aslında hiçbişey konuşmak istemiyorum ya gerçekten. şurda online kaç kişi var? övünmek istemiyorum ama hergün düzenli olarak siteye giren sen ve benden ibaret bu site. tamam ben geleli daha 1 ay olmadı. ama olabildiğince aktif olup yapabileceğim her şeyi yapmaya çalıştım. gözüme batan şeyleri söylemeye çalıştım. eksiklerde yardımcı olmak istedim. amacım yetki almak değildi bunu bir daha söylüyorum ve hiç sıkılmadan da söylicem. ben sadece hiçbir şekilde, hiçbir şey ve hiçkimse yazmama engel olsun istemedim. buraya eğlenmeye geliyoduk ya. neler oluyo gerçekten girdiğim an sadece gerildiğimi hissediyorum. ben de bırakmak istedim, hala da aklımın bir köşesinde unutmuş değilim. ama sabrediyorum. diyaloğa girmemeye çalışıyorum. tamam diyip susuyorum hep fakat sabrın bir sınırı olduğunu şuan en açık şekilde sen bize gösterdin.. üye olduğum ilk dakikadan itibaren konuştuğum kişi sensin burda. site de hiçbi şekilde aktifliğim yokken seninle konuşmak için giriyodum buraya. o yüzden beni tutanda sensin burada ne yalan söyliyim. seninle karşılıklı hiç rp yapmamamıza rağmen evet karakterlerimiz birbirine çok yakındı ve hala çok yakın. burası bi oyun sitesiydi. kendimiz bişeyler yaratmaya çalışıyoruz ve bunda bir kısıtlama yok. karakterlerimizin ilişkilerinden dolayı ben de şuan bu duruma düşüyosam eğer tek taraflı bi sorun olur artık bu. oğuzhanla tanıştığım günde ona sana davrandığımdan farklı davranmadım. zaten bu yüzden biraz da kırılmıştım o gerici diyalogtan sonra. ama kesinlikle kırmak istemedim oğuzhan bunu bil. araya yaş farkını falan öne sürmüyorum, isteyen istediği şekilde konuşuyo zaten. bu sitenin en küçük üyesiyle bile farklı bi konuşma tarzım yok. ne kadar yaklaşmaya çalıştıysam o kadar geri tepti heralde. ve ben de artık pes ediyorum. karakterim 3. turda öldürülmek üzere olan bir karakterse eğer burda kalmamın gerçekten anlamı yok. kimseyle çocuksu küsmelerin içine girip sitede köşe kapmaca oynamak istemiyorum. eceyi de anlıyorum gmlik olayından dolayı yazamıyo eğlenemiyo falan. ama bu konuya bi çare bulmak lazım artık. hayal gücünün yanında yazım yeteneği de gerekiyo gmlik konusunda. bunu herkes yapamayabilir sonuçta uzun yıllardır gmlikle uğraşan biriyle bu savaşın içine girmedik. dediğim gibi aksaklıkta olabilir ama bi yere kadar gerçekten. ayda bir şu siteye bakan adam bile kalkıp bana "bu savaşta güç dengesi yok ortalama 100 küsür hollow 2 adjuchas ve 2 shinigami dengesizliğini ortaya çıkaran ilk savaş" diyince ben de susup kalıyorum yani. en baştan kaybediceğimiz hatta ölümcül yaralar alacağımızı zaten takip eden herkes anlamıştı. ve bunun bizi gaza getirebileceğini savundun sen.

ayrıca ceza almak nedir ya? neyin cezası bu savaştan çıkmak istememizin mi? yazma hevesim kırıldı resmen. çocuk muamelesi yapmıyorum kimseye ama çocuk muamelesi gördüğümü seziyorum Smile neyse takmıyorum artık ne diyim. ne desem çözülmicek ecenin olayı hallediceğine eminim ben Smile

barışcım gerilme sende. eminim aranızdaki sorun çözülecektir. oğuzhanı duyarsız davranacağını düşünmüyorum ben. özre gerek yok ama telafini bekliyorum Razz
Knox Bul-Kathos
Arrancar 12
Knox Bul-Kathos

Erkek
Lakap : Knox Bul-Kathos
Ruh Hali : 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 2urbfqe

Karakter
Zanpakutou:
4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Left_bar_bleue80/1004.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Mayıs 31, 2011 11:10 pm

Mmmmmmmm konunun benimle pek bir alakası yok ama bende bu sitenin bir insanı olarak 1-2 yorum yapsam çok görmez kimse herhalde ;p Uzatmıcam zaten.

Bence ouzhanın üstüne fazla gidilmiş. Anlık sinirlerle aşırı tepkiler verilmiş. Haklı durumdayken haksız duruma düşülmüş. Açıkçası ben bir savaştan yara alınmadan ayrılınırsa bunu gerçekçi bulmazdım zaten. Neyse çokta dahil olmak istemiyorum ;p
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 6:59 am

Dünyanın karakterinin seninle iyi ilişkiler içinde olması beni ilgilendirmiyor. Ayrıca artık dünyanın ne yaptığıda beni ilgilendirmiyor. Ayrıca triplere giren ben değilim bende sizden bıktım ona bakarsan her zaman bana trip yapıyo diyosunuz ama siz hiç kendinizi görmüyosunuz. Ayrıca Bende Knox'a katılıyorum. Bir savaştan yara alınmadan nasıl çıkılabilir. Bleachteki kaptanların bile bir savaştan yara almadan çıktıklarını görmedim ben hatta aizen bile yara almıştı hatırlıyorsam. Ayrıca rp'nin başında da böyle şeyler olabileceğini söyledim size. Ama siz yine beni dinlemeyip burnunuzun doğrulduğu yere gittiniz. SAna daha önceki tartışmamızda da söyledim. En güçlü olmak istemiyorum. Ve bu konuşmalardan da belli kimin güçlü olmak istediği. Sen hiçbir savaştan yara almak istemiyorsun ve bu durumda ben mi güçlü olmak istiyorum. Hayır asıl sen güçlü olmak istiyosun ve haksız yere her zaman beni azarlıyorsun. Hemde GM olmama rağmen. Ayrıca Dünya bu konuda biraz daha duyarlı olabilirdim ama arkadaşın barış benim duymak istemeyeceğim şeyleri söyledi. O yüzden bu konuyla admin ilgilensin. Gerçi admin yine bana biraz saygılı ol dicek galiba neyse işte admini bekleyin...
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 8:56 am

burnumuzun dikine mi gittik? abi ne iştir allah aşkına? 50 tane hollowla 1adjuchası üzerimize salıyosun. tamam yara almamız lazım ama sen bizi ilk turdan öldürmeye çalışıyosun. ichigo muyuz biz bütün reiarsumuzu ilk turda üzerimize gelen 50 hollowun üzerinde kullanırsak ne olur ? hiç bitmeyen gülçerimiz yok bizim. farkındaysan sanki gerçekten savaşıyomuş gibi yazıyoruz. ki madem animeden konuşuyoruz ben şuana kadar kimsenin 50+1e karşı 2 şeklinde dövüştüğünü görmedim Smile biz aizen değiliz. ölebiliriz bu durumda. bunu bizden daha iyi sen biliyosun çünkü bu sitedeki herkesle savaşmışlığın var. ve bırakın şu en güçlü olmak isteme saçmalığını. rp puanlarımız var. bi hedef var önümüzde ki neredeyse taichou olma seviyesindeyiz. duymak istemediğin şeyleri neden duyduğuna bir bak önce. hala gerçekten tripler içindesin. ne yaptığım seni, seninle tartışmadan öncede ilgilendirmiyodu zaten bunu burda söylemenin hiçbi mantığı yok. "bana saygılı ol dicek galiba" diyosun. daha önceki tartışmalarını da gördük burda herkesle beraber. neden sürekli sana kullanılıyo bu cümle peki sen bunu hiç düşündün mü oğuzhan? her seferinde sana söyleniyosa bişeyler yerinde olsam oturup düşünürdüm. sonuçta barışın da şu anda bu şekilde patlamasının sebebi sen değil misin? kişiliğin böyle olabilir onu da anlıyorum ama hala sessiz kaldığını ve sabırla beklediğini sanarak lafı koyup geçip gidiyosun. seninle gmlik olayını sitedeki eksiklikler konusunu konuşurken ne söyledim? görevler eksik yapılıyo demedim mi canım? seninle o akşam bu konuyu konuşurken sen de gm olup çıkıp gelmedin mi karşıma? ön savaş konusunu açarken bana söylediklerini de hatırlıyorum. hatta ben sırf bu yüzden siteden gitmekten vaz geçmedim mi? peki şimdi neden bu işi beceremediğini kabul etmek istemiyosun? uzun yıllar burda kalabilmiş olduğuna göre (ki sürekli karakter değiştirmeni katmıyorum bu olaya) kurguların rp puanına bakılırsa gayet iyi. senden daha farklı şeyler beklerdim. ve niyetin gerçekten neyse burda savaştakiler üzerine alınır bu durumda yani. giriyosun yazıyosun ve öyle şeyler yazıyosun ki ben gerçekten bütün gece ne yazacağımı düşünüyodum burda ki barışın da durumu farklı değildi gerçekten. hayatımda ilk rp yapışım değil bu. senin kadar kastıranı ve gereni gerçekten hiç görmedim. biz sonuçta üyeyiz buraya ve ne istediğimiz konusu değerlendirilebilir diye düşünüyorum. hem sen dememiş miydin gm olmamızı istemiyosanız söylersiniz bende bırakırım diye? ayrıca zenryou konusu yüzünden bu kadar büyük bi tribe girmeni anlamıyorum. beni ilgilendirmiyosunuz bilmem ne falan bunlar çok saçma şeyler. o durumu neden üzerine alındığının ve girip bana saçma sapan şeyler söylediğinin de anlamı yok benim için. orada ki tek muhattabım eceydi ve ona açıklamamı yapmıştım ben zaten. geçici bi görev aldığını biliyordun ve kendini haddinden fazla yetkili görmeye başladın o an. yine senin şu saçma sapan hareketlerin olmasa bugün tartışıyoruz olunmayacaktı oğuzhan. herkesi kendinden sen soğutuyosun. kimse seni ilgilendirmeye bilir evet ilgilendirmemeli de zaten. ama böyle davrandığın sürece insanlar gerçekten seni terketmeye başlayacaklar. fırtınalı bi dönemdesin ve yaşın daha küçük. zamanı geldiğinde bunu sende görüceksin. umarım çok geç olmadan da farkedersin.
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 11:25 am

teşekkürler dünya yazdığın bu mesajlara benim demeyi planladıklarımın aynısı demişsin. dün birden patladım bu yüzden HERKES den özür dilerim. oğuzhan sana da o kötü kelimleri sarf ettiğim için özür dilerim. dün yaşadığım ani bir patlamayıdı sadece, ama hala dediklerimin arkasında duruyorum. dediklerimden sadece küfürleri ve hakaretleri çıkardım... ben senle öm den adam gibi konuşmaya çalışıyorum senin bana attığın mesaj şu oluyor "Pufff yine herzamanki gibi çok konuşuyosun." "... site için bişey yaptığınızıda sanmıyorum" "Ayrıca sizi son kez uyarıyorum. Artık bi GM ile konuşuyosun. Artık eskisi gibi yakın arkadaş değilsek o zaman aramıza mesafe koymak zorundayız. Ben bir GM'yim sen ise basit bir üye o yüzden laflarınıza dikkat edin..." . bunlar direk senin bana mesajından alınmış cümleler oğuzhan. bi kere şunu söylemek isterim ben arkadaşlığımızın çıkar ilişkisine dayandığını bilmiyordum, ben buraya geldiğimde ilk seni GERÇEK arkadaşım olarak görmüştü, meğersem yanılmışım. ben senin için öyle sıkıldığında site takılacağın uğraşacağın bir insan başka bir şey değilmişim, seni gerçek arkadaşım sandığım için özür dilerim o zaman. sonra gelmişsin gene çok konuşuyosun diyosun ben sadece gündemde olan bir sorunu çözmeye çalışıyordum, başta yaptığım başka bişi yoktu. elimden geldiği kadar sitedeki bu sorunu çözmeye çalıştım ama gene senden aldığım yanıtlarda aşikar. meğersem sen beni başından beri adam yerine koymamışsın ki benim her dediğim boşunaymış. şimdi gelirsin sen gene acıtaysona bağladı dersin hayır ben artık üçümdeki herşeyi söyleyip bu konuya son vermek istiyorum. zaten ece geldiğinde benlede senle de konuşup bu olayı da açıklığa kavuşturacaktır, sana o zamana kadar söylecek tek bir şeyim var, keşke beni gerçekten arkadaşın olarak görebilseymişsin belki o zaman herşey farklı olabilirdi...
kiyoshi mamoru
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
kiyoshi mamoru

Kadın
Ruh Hali : 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Images12

Karakter
Zanpakutou: sasori
4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Left_bar_bleue80/1004.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 2:53 pm

yaaaaağ noluyor ya siteyi bir açtım siteyi kavga çıkmış çok da uzun yazmışsınız walla Dünya (tanıştığımıza memnun oldum bu arada ben de gökçe)'nın yazdıklarını okumadım da Barış ile Oğuzhan(siz belki benim adımı bilmiyorsunuz ama ben sizinkini duydum eceden) yazdıklarını okudum. Ne ara koptu bu olay. Bu arada benim de ecenin de sınav haftası war. Bu yüzden bilmiyorum ece siteye ne zaman gelir ama ben fırsat bulunca söylerim ona gelmesini. Ben de tam oğuz han beni gene atlamış diyecektim rp sırasında ama baktım bir sürü olay kopmuş Very Happy hala bende smileyler çalışmıo da . Renk de spoiler tuşu da nese sakin olun arkadaşlar.Kendinize gelin yaaa. Savaş çıkcak falan ayaklarına cidden savaş çıkıo sitede
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Left_bar_bleue9999999/99999994.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: 4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...   4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş... - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Haz. 01, 2011 4:10 pm

Bu konuya da kilit...
Umarim sonra hepbirlikte konuşarak halledeceğiz bu sorunu.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com

4.Savaşa Hazırlık: Ön Savaş...
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Savaş (3) Las Noches'te savaş...
» Savaş (4).....
» SAVAŞ
» SAVAŞ!
» Savaş (2) ..