Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Savaş (4).....

+6
Mitsuide Takashi
Hitsuomi Toumaki
Shizu Ishi
Kitsune Shuurei
Akaoni
Eyvah Admin
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek
Nereden : Karakura Town
Lakap : HUNTER
Ruh Hali : Savaş (4)..... - Sayfa 3 2wdygoy

Karakter
Zanpakutou: Shingetsu
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue90/100Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Tem. 20, 2011 9:03 pm

Adminciğim online olma süresine bak en son ne zaman online olmuş uzun zaman online olmayanları yani 1 hafta gibi sırası geçsin Smile
Akaoni
Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou
Akaoni

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Crimson Heaven
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue76/100Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (76/100)

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 7:24 pm

Sıra bendeymiş galiba. Savaş raporu yazmaya devam edeyim ben o zaman:
Efendim biz kapıya bir şeyleri gizli kapaklı yerlerden sıkıp sıkıp duruyoruz. Madem bu hollowlar salak değil, mayınlara takılmıyorlar biz de kumandaları ile patlatıyoruz mayınları kısım kısım, nerde üç beş tane hollow var, patlat mayını kafasındayız yani. İçeri gelenlere Merdivenlerde ve bina önüde kidou ile hoş geldin diyor, allah ne verdiyse sıkıyoruz. Kendi adıma ise ara ara çok yaklaşan hollow abi ve ablaların bacaklarına sıkıyorum "Evoke Crimson Heaven" diyerek. Renk veremiyorum yazıya kullandığım alet azıcık absürd bi uyumluluk olayına sahip görüntülemede.
Gelene sıkıyoruz gidene sıkıyoruz ve binada sürekli hareket edip saklanıyoruz ki bizi göremesinler yani.
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın
Nereden : İstanbul
Ruh Hali : Savaş (4)..... - Sayfa 3 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou: Arashi
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue88/100Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Tem. 21, 2011 8:27 pm

out: gm'i bekleseydin bi turu geçseydik ya kuzum Smile
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue90/100Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Tem. 24, 2011 8:22 pm

OOOOOOOOFFFFFFFFFFFFFFFF ece oooooooooooofffffffffffffffffff ulan 4 gündün ortalarda yokum hala yazmadın mı ye tembellikten ölcen yakında...
Akaoni
Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou
Akaoni

Erkek

Karakter
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue76/100Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (76/100)

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Tem. 26, 2011 3:08 pm

gm bana msnde dedi sıra sende diye ondan yazdım.
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : Savaş (4)..... - Sayfa 3 Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue9999999/9999999Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 11:23 pm

**--__--**--__**--GM--**--__--**--__--**
Geç kaliş için özür dilerim. Yeni alinan karara göre artik kimseyi beklemiyorum. Yazana gmlik yapiyorum sonraki tura geçiyor. Yazmayansa ona göre zaman durmuş oluyor. Hepsi bu..
-Akaoni sana yazmiyorum. Rapor yazmişsin zaten? neyse hollowlar ölüyor. Ama arkadan daha büyük bir grup isze doğru yaklaşiyorlar. O kadar oraya buraya sikmaniz dikkatlerini çekiyor anlayacağin.-
Kitsune. Ben bile skldm senin kapida kalmandan. Saldiri önce tutuyor. Hollow sersemliyor. Sonra bir anda kaçmaya başliyor. Şimdi sana kurgu yapalim. Sana başta Mitsuideye verdiğim kurguyu yapiyorum *-* süper olacak. Sana savaş hakkında çok önemli bir ipucu gönderiyorum. Öncelikle bir adjucas yıkık binaların arasından ‘gizli reitsuyla’ fırlıyor. Ve nasıl oluyorsa-hollowun hatası her halde- sen onu bir anlık fark ediyorsun. Neyse –betimlemeyi sen yap- Bu hollowun elinde birkaç sayfa ve bir kutu görüyorsun. Hollow önce dövüşecekmiş gibi sana bakıyor sonra bir anda kaçmaya başlıyor. Hollowu yenebilirsen neyi kaçırmaya çalıştıklarını öğrenebilir savaşın gidişatını değiştirebilirsin.
ikinci sira Shizu. Seni biraz kendi haline biraktim. Siz devam edin Hitsuomiyle. >:-D
Hitsuomi. Kidou parçalamişsin. Gm siz devamla o zaman. Neyse. Bir de gönderdiğin kidounun güçlülerden biri olduğunu biliyorsun değil mi? Kidoun ulaşti diyelim. Ama uzun olanin özel yeteneği olduğunu tamamen unutmuş gibisin. Biraz yaratici ol ve seni engelleyen -yani saldirinin iri ye ulaşmamasina neden olan- o özel yeteneği sen yaz.
Knoxun sirasi geçildi.
Kiyoshi ben ne yazayim şimdi. Hiç hareket yapmamişsiniz. Saldirin birbirnize artikin.
Sanirim bu kadar. Geri kalan herkesin sirasi geçilmiş durumda. kolay gelsin. Yarin girince yazmiş olanlara gmlik yapicam. Böylece biraz daha hizli akabilir diye umuyorum...
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue9999999/9999999Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 5:19 pm

Artik siraya falan bakmiyorum -.- giren varsa rp yapsin yoksa yakinda savaşi durduracağim.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
Shizu Ishi
Gotei 12 FukuTaichou
Gotei 12 FukuTaichou
Shizu Ishi

Kadın
Ruh Hali : Savaş (4)..... - Sayfa 3 2u9qpfc

Karakter
Zanpakutou: Arashi
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue88/100Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (88/100)

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 06, 2011 9:41 pm

Kidoum avuçlarımın arasından süzüldükten sonra gözlerimi hedefime kilitlemiştim. Gözleri gözlerime değen bu adam, sanki neler olup bittiğini anlayamamıştı. Birkaç metre uzağımda, öylece yüzüme bakarken gözlerinden süzülen birkaç damla yaş, kırmızı gözlerini cehennemim yapmış, beni alevlerine bürümüştü bir anda. Karşısında durduğum bu adamın beni bu kadar etkisi altına nasıl alabildiğini bilmiyordum. “Kimsin sen?,, demek geliyordu içimden. Konuşmak gereksizdi şu dakikalardan sonra, konuşmak anlamsızdı. Bir an önce buradan gitmek istiyordum. Kidounun havada süzüldüğü o birkaç saniye asır gibi geçiyordu sanki. Yüzünün ıslaklığını içimde hissedebiliyordum sanki, ama ona karşı kılımı bile kıpırdatmak istemiyordum. Bu tanışmışlık da ne demek oluyordu?

Havada asılı kalan elimi aşağıya doğru indirip gitmeye hazırlanırken, küçük sessizliğinin arasından sıyrılıp gelen, içimde bir yeri bıçak gibi kesip atan küçük cümlesini duydum: “İyi geceler aşkım…” Kaşlarımı çattım, kızgın bakışlarımı yüzüne çevirdim. “Aşk mı?” diye soruverdim bir anda. İçimde öfkeyle karışık bir his belirdi. Neyi aradığımı bilmiyordum? Kime aittim, nereye aittim bilmiyordum. Kafamın içinde bütün düşüncelerime ve hareketlerime hakim olan tek bir düşünce vardı; yapılan anlaşmalar. Kendime engel olmak istediğim bir yer vardı sanki içimde, hissedebiliyordum. Göz pınarlarım bir çağlayanın hızında doluyordu ama ağlayamıyordum. Öfkeme yeniliyordum içten içe. Bir adam karşımda ağlarken, ben yapılan bencilliklerin hesabını veriyordum kendi kendime. Bu cümle karşısında yüzümü yere eğiyordum. Bu adamın yüzünü hayatım boyunca, birazdan olacaklar yüzünden bir daha görmek istemiyordum. Belki de onun aşk duygusuna yeniliyordum içten içe.

Düşüncelerimin arasında boğulduğum saniyeler içinde unuttuğum bir şey olduğunu fark ettim. “Üzgünüm teğmenim ama sizi benden daha fazla ihtiyaçları var.” Tam karşımda arkası bana dönük adamın ağzından çıkan tek cümle bu oldu. Kidoum ona çarpmıştı ve arkasında duran adam da üzerlerine doğru gelen adjuchasa karşı koyabilmek için hazırlanıyordu. Kidoumu parçaladıktan sonra bir anda shunposuyla arkamda belirdi ve kulağıma fısıldamaya başladı: "Üzgünüm canım ama bunu senin iyiliğin için yapmalıyım. Bakudō No.63 Sajo Sabaku!” Benim iyiliğim için kidousuyla elimi kolumu bağlamıştı ve bütün savaş böyle kalabileceğimi düşünüyordu. Buradakiler benim iyiliğim için bana yardım mı edeceklerdi yani? İçimdeki kahkaha atma duygusunun ardından, bütün vücudumu kaplayan hüzne karşı koyamıyordum artık. Olduğum yere çöktüm ve yanaklarımdan süzülen damlalara karşı koymaya çalışmadan öylece seyretmeye başladım. Arından duyduğum tek cümleyse “Hadou No.88 Hiryugekizokushintenraiho” oldu. Sesinin tonunu hiçbir zaman unutmayacağım bu adamı sanki uzun bir süre göremeyecekmişim gibi seyretmeye başladım. "İyi geceler aşkım…” Kendime karşı koymak istercesine zihnimde yankılanıyordu bu cümle. “Shizu fuku-taichou!” yanımda dikilmiş beni süzen adamın çığlığıyla irkildim ve ona döndüm. “Uzaklaşmalıyız. Sizi götürmeye geldim.” Hiçbir yüz tanıdık gelmiyordu. İçimdeki bu kaostan sonra hiçbir yüzün tanıdık gelmesini de istemiyordum zaten. “Onlara yardım et.” dedim, fakat beni dinlemeyeceği belliydi. “Fazla zamanımız yok.” diyerek beni oturduğum yerden kaldırdı ve sırılsıklam olan yüzüme baktı. “Zamanı gelince her şeyin daha iyi olmasını istiyorsanız, fedakarlık yapmalısınız. Bunu bize siz öğretmiştiniz değil mi Shizu fuku-taichou?” diyerek yüzüne çok yakışan bir tebessümle beni sakinleştirmeye çalışıyordu. Kimdi ve neyden haberi vardı bilmiyordum. Başını dağınık saçlı adama çevirerek yüzündeki gülümsemesini büyütüp, sanki bütün soru işaretlerime cevap vermek istercesine “Hitsuomi fuku-taichouyla sizin tekrar bir arada olacağınıza eminim.” dedi ve bana gülümseyen gözleriyle baktı. Hitsuomi… İçimde, derinlerde bir yerde kendini gizlemiş olan adam.

Nereye götürüldüğümü bile önemsemiyordum artık. İyiliğim için yardıma gelmiş arkadaş ya da herhangi biri vardı yanımda ve beni kucaklamaya hazırlanıyordu. Kafamı Hitsuomi’ye doğru çevirdim ve gözlerimden akan yaşlarla beraber titrek sesimle yarım kalan cümlesine cevap verdim: “İyi geceler aşkım…”
Hitsuomi Toumaki
Gotei 10 FukuTaichou
Gotei 10 FukuTaichou
Hitsuomi Toumaki

Erkek
Ruh Hali : Savaş (4)..... - Sayfa 3 2rz3tw5

Karakter
Zanpakutou: Akai fushichō
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue93/100Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (93/100)

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Ağus. 07, 2011 10:28 am

Yaptığım kidoununiri yarı olana çarpmasına ramak kalmıştı ama tam çarpacakken birden yok oldu. Ne olduğunu anlamamıştım bu imkansızdı. Kidoum durup dururken birden yok olamazdı. İri yarı olan bunu yapmış olamazdı çünkü o da başta şaşırmış sonra kahkahalar atmaya başlamıştı. Bunu uzun olan yapmış olmalıydı. Başından beri zaten onda ayrı bir şey olduğunu hissetmiştim. Peki tam olarak gücü ne onun? Aklımda bir fikir var ama bunu anlamanın tek bir yolu var. Shunpoumu kullanarak uzunun arkasında belirdim ve “Hadou No.33 Sokatsui!” diye haykırdım. Bu kidoumda ona ulaşmasına ramak kala yok olmuştu. Evet galiba düşündüğümde haklıyım! Bu Adjuchas’ın ruhsal enerji ile oluşan saldırıları indirgeme özelliği var. O zaman ona karşı zanjutsu kullanmak gerekiyordu ve ilk uzunu halletmeliydim ki iri yarı olanı kidoularımla rahatça halledebileyim. O kidoularımdan kaçamayacak kadar hantal ama bu uzun olduğu sürece elim kolum bağlı durmaktayım. Tam bu sırada arkada Shizu’yu bıraktığım yerde Shizu’nun yanına biri geldiğini gördüm. Yüzünü tam göremiyordum ama üzerinde shinagami kıyafetleri vardı. Bu sırada nedenini bilmediğim bir nedenden dolayı bana dönüp sırıttı. Yüzünü görünce kim olduğunu anlamıştım bu Shizu’nun takımındaki asistanlardan biriydi. İkisi de ayaklanıp savaş alanından uzaklaşmaya başladılar. O asistanın onu götürdüğüne ne kadar sevinmiştim anlatamam. O aklı karışmış haliyle onu burada nasıl sakin tutacağımı hala çözememiştim çünkü. artık Shizu’yu da garantiye aldığımıza göre savaş başlayabilirdi. “Asakura Hirako, bu gün şanslısınız iri yarı olan sizin onu oyalayın yeter.” Diye yandaşlarıma seslendim. Hemen zanpaktoularını çıkartıp onu oyalayacak saldırılar yapmaya başladılar tabi arada açıklarını gördükleri zaman ağır bir yere açmaya da çalışıyorlardı. Yavaşça yüzümü uzuna çevirdim. “Anlaşılan sen ve ben kaldık!” dedim suratıma çarpık gülümsememi yerleştirdim ve zanpaktoumu çıkartıp büyük bir hızla saldırıya geçtim. Saldırımın ona çarpmasına 50 cm kala shunpoumla arkasında belirdim ve darbemi arkasından derin bir yara açacak şekilde indirdim.
Akaoni
Gotei 9 FukuTaichou
Gotei 9 FukuTaichou
Akaoni

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 08, 2011 1:38 pm

En kalabalık yere (Hollow ordusunun göbeğine) öküz kadar alana etkili olan zebellah gibi kidoucannonu sıkıp (patlıyor sonra) ana güçlerini dağıtıp o boşluğa yardırıyoruz. Sonra da kanada doğru sıkıştırıp bir tarafı yok edeceğiz, kalan zibidiler ordaki holllowları keserkene. Öpücüks.
kiyoshi mamoru
Gotei 2 FukuTaichou
Gotei 2 FukuTaichou
kiyoshi mamoru

Kadın

Karakter
Zanpakutou: sasori
Savaş (4)..... - Sayfa 3 Left_bar_bleue80/100Savaş (4)..... - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (80/100)

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimePerş. Ağus. 11, 2011 12:31 pm

out:bn geldim de bgn yazamıyacağım büyük ihtimal şimdilik sıramı geçin olmadı yadabeklerseniz sevinirim
Lutheas De Horaito
Last Quincy
Last Quincy
Lutheas De Horaito

Erkek
Nereden : Halkın içinden :D
Karakter Yaşı : 22
Lakap : Son Quincy
Ruh Hali : Savaş (4)..... - Sayfa 3 Dp8djs

Karakter
Zanpakutou:

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Ağus. 22, 2011 12:18 pm

edit

En son Lemitsu tarafından C.tesi Kas. 12, 2011 7:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kitsune Shuurei
Vekil Shinigami
Vekil Shinigami
Kitsune Shuurei

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: Savaş (4).....   Savaş (4)..... - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Ağus. 23, 2011 1:13 pm

''Savaş tüm şiddetiyle devam ediyordu. Yükselen ve tamamen yok olan reiatsuları hissedebiliyordum. Sanki tüm Soul Society'nin başına bir doğal afet gelmişti. Huh! Öyle olmasını tercih ederdim. Ama değil. Durum ciddi! Kapıdan içeri girdim. O anda kendimi savaşın ortasında bulmuştum işte. Birebir olan duelloları buradan görebiliyordum. Tam kendimi kaptırmışken yanımda bir cero patlayı verdi. Cero'nun etkisi ile bir kaç metre geriye gitmiş ve kendimi yıkık binaların arasında bulmuştum. Ne döküntü ama! Yerdeydim. Yıkık binanın sağlam kalmış tek bir yeri vardı. Garipti! İçerisi karanlık hiçbir şey görünmüyordu. Sağıma soluma bakıyordum. İşte o anda onu farkettim. Karanlığın içinden fırlayan hollow bana sağlam bir yumruk indirme girişiminde bulunmuştu. Ama ben son anda kaçmıştım. Karşı karşıyaydık. Cero atmaya hazırlanıyordu. Ama o da ne bir anda kaçmaya başladı. Lanet olası pislik!'' Kitsune koşuyordu. Ancak hollow ondan daha hızlıydı. Pire gibi ordan oraya zıplıyordu. Elinde bir takım belgeler vardı. ''Hey sen! Orada dur!'' Hollow kaçıyordu. Bir ara sokaktan saptı. Ancak çıkmaz sokaktı. Kitsune peşindeydi. ''Çıkmaz sokağa geldin yaramaz! Eğer elindekileri verirsen hayatını bağışlayabilirim.'' Hollow kabul etmedi. ''O zaman güle güle şapşal!'' Kitsune zanpaktousunu kınından çıkardı ve hollowa yöneltti. ''Devil Cut Blade!''...

OUT: biraz kısa ama idare edin bi daha ki uzun olur...

Savaş (4).....
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Savaş (3) Las Noches'te savaş...
» Savaş (2)......
» SAVAŞ
» SAVAŞ!
» Savaş (2) ..