Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İçelim Güzelleşelim

+14
rukiagozde
Hitsuki Lee
bleach500
thrawn
Hime-Neko
Hariru
Kuyaki Hatsuto
izmirlibuga
Hwang Tae Jeon
Eyvah Admin
Gambler13
FlashTheGod
aeze
SPAWN-TheUndead
18 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Frostmourne
İçelim Güzelleşelim Left_bar_bleue100/100İçelim Güzelleşelim Empty_bar_bleue  (100/100)

İçelim Güzelleşelim Empty
MesajKonu: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 10:54 pm

Sake Salonu Genel

Savaşlardan ve diğer işlerden yorulan sitres atmak için SS'deki tek sake içebilecekleri yere Sake Salonuna gelirler.Burayı Ayame adında hoş bir kadın işletmektedir.Kaptanlar ve diğer shinigamiler hemen hemen hergün burada kafa dinlerler.

Ortam Tasfiri: Dışardan sade bir yer olarak görülsede içeriye adım atıldıgında büyük bir salon göze çarpmaktadır.Dekoratif bir şekilde senkronlu dizilmiş yer masaları ve salonun ortasında geniş bir boşluk yer almaktadır.Sake salonu'nun bar tarafında herçeşit sake ve diğer geleneksel içkiler mevcut şekildedir.Salon duvarlarında hemen tablolar göze çarpar.Aydınlanma görevinide tam salonun ortasında tavanda asılı olan dev bir avize saglar.

Bar önü temsili resmi;
Spoiler:

Ayame tasfiri: Salonun sahibidir.Siyah saçlı ve uzun boylu bir görünüşe sahiptir.Son derece nazik ve gülücükler saçan bir ruh halindedir.Ayrıca salonda ona yardım için bulunan kardeşleride vardır...
Temsili resim;
Spoiler:

Ortanca kardeşi simca.Son derece güçlü ve kendinden emin bir hali vardı.Saçları beline kadar uzanıyordu.Yeşil saçlarını güneşte çok hoş gözüküyordu. En dikkat çeken yönü gözleriydi çok keskin bakışları vardı. Gözleri adeta parlıyordu.
Temsili resim;
Spoiler:

Ayame'nin en küçük kardeşi olan hiyori etrafına gülücükler saçan genç bir kızdı.Sarı saçlarında rengarek tokaları vardı.
Temsili resim;
Spoiler:

En son SPAWN-TheUndead tarafından Salı Şub. 03, 2009 2:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter
İçelim Güzelleşelim Left_bar_bleue100/100İçelim Güzelleşelim Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 10:58 pm

Her zaman olduğu gibi gene sake sofrasına ilk oturan 6.takım kaptanı Hitachi Senkei olmuştur.İçmeyi tüm SS'de en çok seven kişi oldugu düşünülmekteydi.

Ve kaptan sözcüğünü buyurdur ''Ayame!Her zamankinden...!''diye.

Ayame genç bir kızdı.Görevi Shinigamilere içki servisiydi.Herkez tarafından sevilirdi.Uzun kızıl saçları ve mavi gözleri vardı.Son derece hanfendi tavırlarıyla dikkat çekerdi.

'Hemen Geliyorr' diye yumuşak bir tonla seslendi.Ve içinden şunları geçirdi;
'Ahh...gene erkneci bizim kaptan.Niye bukadar çok içiyor acaba...'

Hitachi etrefına kısık gözlerle baktı ama salon bomboştu.Daha kimse gelmemişti ve her zaman ki gibi tek başına sakesini yudumlayacaktı.Sadece birkaç kaptan arkadaşı dışında kimseyle beraber sake içmezdi...derken...

'Buyrun kaptanım sakeniz...' diyerek Hitachi'nin masasına içkisini getirdi,Ayame.

Hitachi,Ayame ile pek sohpet etmezdi.Halbuki kızlarla arası aşırı derecede iyiydi.Birşey demeden içkisini yudumlamaya başladı...

Karekter:982
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek
Nereden : dünyanın en güzel yerinden
Lakap : heredot

Karakter
Zanpakutou: nikolaeze

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:06 am

gezerken ayakları onu doğruca sake salonuna getirir. içeri girdi.bugün shinigami eğitimleri başlamıştı. içeri girip biraz kafa dağıtmaya da ihtiyacı vardı.bu gece sarhoş olup gidip gemisinin güvertesinde o buz gibi deniz rüzgarında uyuyabilirdi.çok ta zevkli oluyordu.

içeri girip bir şişe sake aldı ve en ücra masaların birine oturdu. olan bitenleri düşünmek istiyordu ama hiç bir şey olmuyordu. ortalık gereğinden fazla sakindi. bir şişe sakeyi bitirdi ama hala istediği kadar sarhoş değildi.

ve ayame ona öncelerden kalan hesabını kabarmış olduğunu hatırlattı. doğru para ödemiyordu ama ödemeliydi artık. çıkardı ve normalden daha fazla bi para verdi ve arkasını dönüp giderken sarhoşmusunuz kaptan? dedi ayame. kaptan da hayır değilim sadece geciktirdiğim için faiz ödedim dedi. aldığı şişesini de içmeye koyuldu.

826
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:18 am

Kapıdan içeri giren kaptan Daikichi Koutetsu'yu hemen gördü Hitachi.Koutetsu salonun ücra bir köşesine oturup sakesini içmeye başladı.Aslında hitachi onun masasına gelicegini sohpet ediceklerini zannediyordu.
Acaba beni görmedimi?''Diye düşündü.

Ve hitachi masasından kalktı o gür sesi ile ;

Shikai Ortaya Çık, Wylde Genzou...diyerek kılıcını Shikai modunda saldı.
Ve hızla kılıcını salonun en uç masasında oturan kaptan Daikichi Koutetsu'ya fırlattı.
Kılıç kaptanın yan tarafındaki duvara saplandı ucundakiş bir kagıt parçası ile.

Koutetsu sakince kagıt parçasını aldı.Kagıtta...Niye orda oturuyorsun?Gelsene buraya...yazmaktaydı. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Shikai özelliği ile kılıcın kabzasındaki baglı zinciri ile katanasını geriye çekerek duvardan söken hitachi normal haline sonra geri döndü.

792
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:24 am

hep uçlarda yaşıyosun hitachi çağırsaydın da gelirdim dedi ve kahkahalar içinde hitachinin yanına geldi.masaına oturdu. elidne zaten ekndi şişesi vardı.

bugün resmen shinigami eğitimlerine başladık. ben 2. sınıfı aldım. dai sempai 1. sınıfı eğitiyo.aslında ben kendi sınıfımdan baya memnunum.özellikle iki kişi var.flash ve akatsuki.ilk dersten birbirlerine sataşmaya başladılar.ben de rekabetlerini kzıştırdım.birbirlerini geçmek için çalışacaklar. büyük ihtimalle çok başarılı bir şekilde de mezun olcaklar.flash ı senin takımına vermeyi dşüşünüyorum aslında

563
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:30 am

Dersler demek başladı huh...diyerek sakesini yudumlar hitachi.

Hitachi aslında derslerden hiç haz duymayan bir kaptandır.Lakin yapılacak birşey olmadıgını biir.Dersler olmassa yeni shinigamiler yetişemiyecektir.

Dersler yordumu seni peki?...der.
251
FlashTheGod
Gotei 6
Gotei 6
FlashTheGod

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Kinger

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:33 am

Flash fazla yorucu bir antreman yapmasada buraya gelip bişiler içmeye karar verdi.İçeri girdi ve cam kenarındaki bir masaya oturdu.Sonrada "Buraya sake gönderirmisiniz yanınada yiyecek birşeyler?"diye bağırdı.

209
Gambler13
Shinigami Öğrencisi
Shinigami Öğrencisi
Gambler13

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Kaen

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:34 am

Ryuji Sake Salonuna girer ve salonun sahibi olan Ayame'den bir şişe sake ister ve çalışmanın yorgunluğunu ile sake içmenin zevkini Flash ile paylaşmak için masasına oturur. Cam kenarındaki masaya. Masmavi Kaen'i masaya koyunca salondaki ışıklardan Kaen parıl parıl parıldar.

-274-

En son Gambler13 tarafından Salı Şub. 03, 2009 12:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:34 am

dersler yormadı da aslında endişeleniyorum. hızlı bir şekilde gelişmemiz lazım. hollowlar da bizle aynı seviyede neredeyse.bir an önce hepsini shikaileriyle görmek istiyorum.aslında bayağı hızlı gelişiyorlar.1. sınıftaki insanlardan daha iyi olanlar var aralarında.gerçi sen pek takmıyosun bu işleri. ama kaçamazsın elbet senin üzerine düşen bi görev de bulunur der ve uzun bir yudum alır sakesinden. hitachiye bakıp güler.

423
FlashTheGod
Gotei 6
Gotei 6
FlashTheGod

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:38 am

Sakeden bir yudum alırken içeriye Ryuji girmiştir.Oda sake söyleyip yanına oturur ve zanpaktousunu kenarıya koyar.Flash zanpaktousunu yanından ayırmak istemediği için nadir durumlarda çıkarır.Flash"Selam Ryuji.Görüşmeyeli nasılsın?"diye sorar.

243
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:40 am

Hollow'lar bize rakip olamaz merak etme... diyerek gülümser hitachi.

Ayrıca sen iyi bir ögretmensin.Eminim başarıcaksın ve güçlü shinigamilere yol göstereceksin...diyerek gönlünü alır kaptanın.

Sakesinin bittiğini gören hitachi salon hanımından tazelemesini buyurur.

Hemen geliyor...der Ayeme gülümseyerek.
317
Gambler13
Shinigami Öğrencisi
Shinigami Öğrencisi
Gambler13

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:42 am

Ryuji sakin bir ses ile 'Fena değil dostum, ilk dersi kaçırdım ve şu Akatsuki denilen arkadaşa ilk dersi anlatması için ricada bulundum, anlattı. Bana biraz art niyetli geldi ama...' der ve Flash'e onun da fikrini almak istercesine bakar.

-238-
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:44 am

sağol hitachi.aslında öğrenciler böyle tek tek takımlara yerleşse, birbirleriyle düello yapmaya falan başlasalrar. belki elit bir grubu hollowlarla mücadeleye göndersek. bunlar yakın şeyler hissedebiliyorum. derin bir iç çeker.

kafasını biraz hitachiya yaklaştırarak bak ne diycem.bu ayame var ya. feci hadle seni kesiyo gibime geliyo demedi deme

349
FlashTheGod
Gotei 6
Gotei 6
FlashTheGod

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:48 am

"Biliyormusun,ondan bende hiç hoşlanmıyorum.Art niyetli olmasından çok kendini beğenmiş geliyor ve durduk yere agrasifleşiyor.Ne gerek var oysaki değil mi?Otur oturduğun yerde."dedi Flash gülerek.Sakeden bir yudum daha aldı"Gittikçe güzelleşiyormu ne bu meret?"dedi içinden."Bu arada bizim sınıfa geldiğin iyi olmuş.Beraber güzel vakit geçireceğiz yine eskiden olduğu gibi"der Ryujiye.

385
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:50 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Evet kesiyor Very Happy Very Happy Very Happy Bu sefer hitachi kafayı yaklaştırır.

Biliyorsun, eskiden çok yakındık onla.Uzun zaman dış dünyada görev yaptıgım için bir süreligine yollarımız ayrılmıştı.Ama geri döndüm ve herşey eskisi gibi olucak yakında...der sırıtarak.

Sonra eski günleri hatırlar birden iç geçirir...
297
Gambler13
Shinigami Öğrencisi
Shinigami Öğrencisi
Gambler13

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:51 am

"Başka takıma giderse ona haddini bildiririz." der ve tekrar o sinsi bakışını atar Ryuji. Sakeden bir yudum alır, bir şişeye bir Ayame'ye bakar ve "Şu Ayame kadar güzel olabileceğini sanmıyorum."der, gülmeye başlar.

-216-

En son Gambler13 tarafından Salı Şub. 03, 2009 12:54 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:54 am

sahi dünyadaki görevin nasıldı? kaydedeğer birşey var mı? iyi veya kötü?
FlashTheGod
Gotei 6
Gotei 6
FlashTheGod

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 12:55 am

"Bence ümitlenme o kadar.Duyduğuma göre şuradaki masada oturan kaptan Hitachi'nin onunla eskiden ilişkisi varmış ve Ayamede ondan hoşlanıyormuş."dedi Flash sırıtarak.Sonra "Ayame biraz daha sake alabilirmiyim?"der ve son yudumunuda içer.

237
Gambler13
Shinigami Öğrencisi
Shinigami Öğrencisi
Gambler13

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:00 am

"Kaptan Hitachi iyi hatun yapmış desene." der ve sakeyi tek yudumda bitirir. "2 şişe olsun" diye Ayame'ye seslenir.

-115-
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:02 am

Gizli görev sırasında aslında çok önemli bilgiler elde ettim.Özellikle derin bir konu var tartışılması gerek.Lakin şu an için değerlendirmeyi baş komutan yapmakta.O yüzden şimdilik bu konudan bahsedemem...diyerek fondip yapar hitachi.
236
FlashTheGod
Gotei 6
Gotei 6
FlashTheGod

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:04 am

"Şşşt duymasın sakın sonra başın fena ağrır."dedi Flash.Bu sıradada Ayame sakeleri getirmişti.Ryujinin gözleri hemen Ayameye dikilmişti."Teşekkürler Ayame"dedi gülümseyerek."Sana tavsiyem akademide güzel bir kız bulmak.SS'de kız mı kalmadı?"diye derken Ryujiye kendide düşünüyordu "Acaba benim neden kız arkadaşım yok"diye.

323
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:04 am

hmm.. anladım tabi haklısın. kötü birşey çıkmasa bari.
şu cam kenarındaki masada oturan yeni öğrenciler sizin dedikodunuzu yapıyo gibime geliyo. bence gereğinden falza yüksek sesle konuşuyorlar
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:13 am

Huh?Dedikodu mu?...diyerek bakar ögrencilere.Hitachi'nin en sevmediği davranışlardan birisidir.
Kaptan Daikichi Koutetsu'yu masasına davet etmek için bile shikai açan biri düşününkü bu dedikoculara ne yapıcaktır... Very Happy
216

En son SPAWN-TheUndead tarafından Salı Şub. 03, 2009 1:17 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Gambler13
Shinigami Öğrencisi
Shinigami Öğrencisi
Gambler13

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:14 am

"Kızlarla eskiden beri aram yoktur biliyorsun, en son şu hastayken terk eden kızdan sonra, yok birdaha istemiyorum. Bakmak, isterse ileriye gitmek yeterli. Aşk meşk bana göre değil artık"der. Gelen sakeden bir yudum alır ve "Sende ne var ne yok bakalım?"der Flash'e. Kaptan Hitachi ile sake içen ve kendisine bakan Kaptan Daikichi'ye dönüp "Afiyet olsun, Kaptan Daikichi,Kaptan Hitachi!"der ve sinsi bir bakış atar.

-415-
FlashTheGod
Gotei 6
Gotei 6
FlashTheGod

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:17 am

"Bendede birşey yok ama arayıştayım biliyorsun,bu yüzden gözlerim hep açık."der gülerek.Bütün sakeyi tek bir dikişte bitirir."Yavaş yavaş kalkalım mı ne dersin?"diye sorar Ryujiye.

180

İçelim Güzelleşelim
1 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» İçelim Güzelleşelim
» İçelim Güzelleşelim