Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İçelim Güzelleşelim

+14
rukiagozde
Hitsuki Lee
bleach500
thrawn
Hime-Neko
Hariru
Kuyaki Hatsuto
izmirlibuga
Hwang Tae Jeon
Eyvah Admin
Gambler13
FlashTheGod
aeze
SPAWN-TheUndead
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek
Nereden : dünyanın en güzel yerinden
Lakap : heredot

Karakter
Zanpakutou: nikolaeze
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:18 am

sağol ryuji size de der ve yine hitachi ye doğru eğilir.
şu son bakışını hiç sevmedim.bizim zamanımızda shinigamiler yanıımıza korkarak yaklaşırdı
Gambler13
Shinigami Öğrencisi
Shinigami Öğrencisi
Gambler13

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Kaen
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Left_bar_bleue100/100İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:20 am

"Tamamdır, kalkalım."der Flash'e ve sakeyi tek yudumda bitirir Ryuji. Parıl parıl parıldayan Kaen'i alır ve kapıya doğru yaklaşır.

-130-
FlashTheGod
Gotei 6
Gotei 6
FlashTheGod

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Kinger

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:22 am

Flashda Ryujinin peşinden gider.Yanına yaklaşarak"Şimdi nereye gidelim?Aç mısın?"diye sorar.Kendisi biraz açıkmıştır.

117
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Frostmourne

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:22 am

Hitachi sakesinden son son yudumu alır ve masadan kalkar.Karşısındaki kaptana iyi geceler diler ve kapıya doğru yürür.Salondan çıkarken Ayame kaptanın arkasından...

İyi geceler Hitachi Taichou... diyerek uğurlar kaptanı...

Out:hitachi malikanesine geri döner...
269
Gambler13
Shinigami Öğrencisi
Shinigami Öğrencisi
Gambler13

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:26 am

"Aslında birşeyler atıştırsak iyi olur"der Flash'e ve onun önerisi için Flash'in sözünü bekler. Yanlarından geçmekte olan Kaptan Hitachi'ye "İyi akşamlar, Kendinize dikkat edin."der.
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek
Nereden : dünyanın en güzel yerinden
Lakap : heredot

Karakter
Zanpakutou: nikolaeze

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:28 am

sake salonunda kimse kalmayınca daikchi de evinde dnmeye kara verir. ayamenin yanına gidip hesabı öder.ve iyi akşamlar dileyerek salondan ayrılır çıkarken de dedikodu yapam öğrencilere pis bir bakış atmayı ihmal etmez

145

En son aeze tarafından Salı Şub. 03, 2009 1:29 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
FlashTheGod
Gotei 6
Gotei 6
FlashTheGod

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:28 am

"Yeni bir lokanta açılmış diye duydum.İstersen oraya gidelim ne dersin?"der ve kaptan geçincede gülerek ekler"Sen bugün fazla sake içtin galiba"

144
Gambler13
Shinigami Öğrencisi
Shinigami Öğrencisi
Gambler13

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 1:59 am

"Yok gayet az içtim." der ve bakışlarını Kaptan Daikichi'ye çevirir. Daikichi uzaklaşınca "Hadi şu lokantaya gidip deneyelim bir." der.

-135-
FlashTheGod
Gotei 6
Gotei 6
FlashTheGod

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:01 am

"Peki o zaman ama benim fazla vaktim yok.Eve gitmem lazım"der ve yola koyulurlar.

80
out:Resterona Very Happy
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:09 pm

6. takım merkezindeki işlerini bitiren Hitachi sake salonuna girer.Va tabiki her zaman ki masasına geçer.
Hemen birkaç saniye sonra Ayame kaptanın yanına gelir...

'İyi akşamlar Kaptan Hitachi,her zamankinden değilmi?' der...

Hitachi gene hiç birşey söylemez sadece gözlerini kapatarak karşılık verir...

Salona bakar ve gene salon boştur.Bugün Salon sahibesinin kardeşleri gelicektir.Ayame işlere tek başına yetişemediği için bundan sonra kardeşlerinden yardım görecektir...

Ayame elinde sake şişesi ve bardağı ile geri döner.Kaptanın önüne içkisini bırakır ve tam geri dönüp salonun arka tarafına geçicekken kaptandan sözcükler dökülür...

''Kardeşlerin geldimi,Ayame?'' diye sorar.

Ayame şaşırmıştır çünkü umrunda olmadığını düşünmektedir kaptan için bu konunun.Ve sevinçle cevap verir.

'Evet geldiler arka bölümdeler bende onları çağıracaktım.'diye gülümseyerek cevap verdi.

Birkaç dakika sonra Ayame salona 2 kardeşi ile geri döndü.Ayame'nin niyeti Kaptan Hitachi'ye kız kardeşlerini tanıştırmaktı.

Kardeşlerden birinin ismi Simca idi.Son derece güçlü ve kendinden emin bir hali vardı.Saçları beline kadar uzanıyordu.Yeşil saçlarını güneşte çok hoş gözüküyordu. En dikkat çeken yönü gözleriydi çok keskin bakışları vardı ve bunu hemen farketti hitachi. Gözleri adeta parlıyordu.

Ayame ortanca kardeşi Simca'yı hitachiye tanıtır...
Simca; 'Memnun oldum Hitachi-sama.' der.

Ayame'nin en küçük kardeşi olan hiyori etrafına gülücükler saçan genç bir kızdı.Sarı saçlarında rengarek tokaları vardı.

Ayame küçük kardeşi Hiyori'yi hitachiye tanıtır...
Hiyori 'Memnun oldum Hitachi Taichou.' der.

Ve böylece salonun yeni çalışanları görevlerine başlarlar...

1693
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 9:39 pm

Akatsuki yarım saattir aradığı sake salonunu sonunda buldu çok susamıştı.Burada her tür içkinin olduğunu görünce,bir bardak yeni rakı istedi.Daha sonra cam kenarı bir masaya oturdu.Düşüncelere dalmıştı.Aklında ailesi ile geçirdiği kaza geziniyordu.6 Yaşında araba ile bir tür fuara gidiyorlardı.

-Baba,bu fuarda ne var seni bu kadar merakla oraya iten?

-Bu bir teknoloji fuarı oğlum.Burada her tür teknolojik alet vardır.

-Hatta robotlarda varmıdır?

-Belki oğlum,belki.

-Anne peki sen ne düşünüyorsun.

-Ben oradaki bir kaç kozmetik ürününe bakacağım.

Biran önümüze bir kamyon ile bir araba kaza yapmıştı.Babam zamanında duramadığı için çarptı ve...

-Buyrun,içkileriniz.

-Ha?Ne efendim?Ha evet teşekkürler.

diyerek rakıyı aldı ve yavaş yavaş yudumlamaya başladı.

791
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 9:06 pm

Bütün gün gözlere gözükmeyen Hitachi Düşünceli bir halde salona girer ve masasına oturur.

Ayame'yi çağırır.

Ayame kaptanı çok düşünceli görmektedir bu günlerde ve endişe duymaktadır.Kaptanın çağrı üzerine gelir.

Hitachi;
Ayame,Sake lütfen...

Ayame;
Hemen geliyor,Hitachi-sama...Şeyy...siz iyimisiniz acaba? Diye sorar.
Son günlerde çok düşünceli görünüyorsunuz ve buğunde hiç ortalıkta görünmediniz.
Siizn için endişeleniyorum...

Hitachi kızın suratına bakar ve gerçekten endişelendiğini görür ve yumuşak bir ses tonu ile;

Ben iyiyim lütfen endişelenme.Endişelenmeni hiç istemem... der.

Ayame tekrar güler ve sakesini getirir.

Hitachi sakince sakesini içer...

Zor bir gün'ü daha ardında bırakmanın keyfi ile...

689
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Left_bar_bleue9999999/9999999İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 9:20 pm

Meiki hızlı bir houhou ile sakede belirir. Araştırmacı gözlerle sake cennetini bir gözden geçirir Hitachiyi gorur. Sinirli bir biçimde Hitachinin yanına gider.

Hitachi Daikichiyi gordunmu????

diye sorar.

Ayame bir sake.

Ayame hemen Meikiye bir bardak doldurur. Meiki bardağı aldığı gibi fondip yapar.

316

Rp OUT: hitachi seni benim gotei 1 taichou olduğumu bildin diye kabul ediyorum toplantıdan.
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 9:25 pm

Hitachi sakesini yudumladıktan sonra Meiki'ye dönerek cevap verir.
Üzgünüm ama bugün kimseyi görmedim.Görevdeydim... der...Sonra...
Asıl seni sormalı birkaçgündür olmayan sensin...?

185
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Left_bar_bleue9999999/9999999İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 9:30 pm

Burada olamdığını duyunca suratı asıldı.

Üzgünüm gitmem lazım...

dedi Meiki sakince. Hızlı bir houhou kullanarak ayrıldı.

130

Sake cenneti -> sınıf 1
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 9:35 pm

Akatsuki içtiği bardaklarca içkiden sonra ancak uyanınca çok fazla bulanık görüyordu.Tutunarak ayağa kalkmaya çalıştı.Sağa sola sallanarak yürüdü.İleride gördüğü ve metal yığını sandığı şey e baktı.Hey bu lanet olası kahrolası şeyde ne? dedi.Ardından ben nerdeyim dedi.Gözleri birden açıldı.Baktığı metal yığını yüzü hafif kızarmış bir haoriydi.Gözünü kapatıp açtı.O bir kaptandı!Aniden Akatsuki yere çömeldi ve af dilemeye başladı.

432
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 10:58 pm

Hitachi Hala sake içmeyi sürdürmektedir.

Ayame'yi yanına çagırır.
Yanına gelen ayame'ye bakar ve...

Hitachi;
Ayame, artık eskisi gibi yorulmuyorsun değilmi?Kız kardeşlerin yükünü hafifletiyorlardır?
Ayame;
Evet gerçekten çok yardımcı oluyorlar.Artık fazla yorulmuyorum. der gülümseyerek.

Sonra kaptanın bardağının boş olduğunu farkeder ve...
Ayame;
Hemen sakenizi tazeliyorum hitachi-sama. der.
Hitachi;
Tamam ama gelirken kendin içinde bir bardak getir.Seninle içmek istiyorum sake çünkü. der.
Ayame buna çok sevinir.
Ayame;
Tamam. der mutlu bir şekilde.Ve sakeleri getirmek için salonun arkasına geçer.

Hitachi artık bir süreliğine derin düşüncelerinden uzaklaşır ve Ayame'in gelmesini bekler.

Birkaç dakika sonra elinde 2 sake bardağı ile gelir Ayame Hitachi'nin yanına.Masaya sakeleri bıraktıktan sonra Hitachi-sama'nın yanına oturur.
Ayame;
Uzun zamandır sizinle sake içiyordum.Ama geri döndüğünüze çok sevindim... der gülümseyerek.

Hitachi;
Bende...

958
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 12:46 pm

Hitachi bütün geceyi Sake salonunda Ayame ile geçirmiştir.Konuşacak birçok şey vardır ve uzun zamandır hitachi görevde oldugu için ayame onu beklemiştir.Hitachi göreve habersiz ve aniden gittiği için Ayame biraz kalbi kırılmıştır lakin bütün gece boyunca eski günleri anıp konuştukca Hitachide ayamenin gönlünü almayı başarmıştır.Artık herşey eskisi gibidir...

360

Rpg Out...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 4:46 pm

Akatsuki hitachinin onu takmadığını düşünür ve koşarak kaçar.
SPAWN-TheUndead
Gotei 6 Taichou
Gotei 6 Taichou
SPAWN-TheUndead

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 1:03 pm

Hitachi merkezden ayrılmış ve sake salonuna dönmüştür...

Ayame onu karşılar her zamanki gibi.Köşedeki masasına geçer Hitachi...

Ayame sakesini getirir Hitachi'ye.
Hitachi;
Dünkü gibi gene beraber sake içelimmi Ayame...der.
Ayame;
Çok mutlu olurum Hitachi-sama...der.
Hitachi;
Bende Ayame... der.

311
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 7:26 pm

Meiki içeri girdi.

Ayame bir sake!!! Ah...

Başı çok kötü ağrıyordu. Bir bardak sakeyi aldı ve yavaş yavaş yudumlamaya başladı. Ayame ona gülümsedi.

Günün nasıl gidiyor Meiki??

Meiki omuzlarını kaldırıp indirdi. Ayameye bir bakış attı. Sakeyi bitirdikten sonra Bardağı biraz daha doldurması için Ayameye uzatırken gülümsedi.

Seninki iyi gibi... Hitachi değilmi.

Ayame sakeyi dolduruyordu. Biranda şaşırdı ve elinden şişe yi düşürdü yüzü kıpkırmızı olmuştu. Hızlıca yeni bir şişe çıkardı ve bardağı Meikiye uzattı.

536
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 7:32 pm

Akatsuki içeriye girdi.Sakeci kız! diye bağırdı.Kız koşarak içeriden geldi.Evet efendim? dedi. Akatsuki 1 tane sake istediğini söyledi.Sakeyi aldığı gibi gitti.Tam cam kenarı bir yere oturacakken yan masada onunla savaşan zanpakutosu olan veleti gördü.Gitti ve onun karşısına oturdu.Merhaba. dedi kısık ve ince bir ses tonuyla.
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 7:35 pm

Selam dedi. Elindeki bardağı fondip yaptı.

Bir ara antremana devam ederiz.

Dedi gülümsedi. Yanındaki sake şişesinden biraz daha sake koydu ve yudumlamaya başladı.

170
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 7:37 pm

Dediğimi zannediyordum..Kaptanlar dışında kimse ile antrenman yapmıyacağım.Dedi.

80
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 7:45 pm

Niye ki bir ahinigami öğrencisi olarak bir taichou karşısında kesinlikle kaybedersin...

Dedi Meiki umursamaz bir tavırla. bardakta kalan Sakeyi fondip yaptı.

Çok sıkıcı.

Gerildi. Yavaşça ayğa kalktı ve sake salonundan ayrıldı.

238

İçelim Güzelleşelim
2 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» İçelim Güzelleşelim
» İçelim Güzelleşelim