Bleach RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İçelim Güzelleşelim

+14
rukiagozde
Hitsuki Lee
bleach500
thrawn
Hime-Neko
Hariru
Kuyaki Hatsuto
izmirlibuga
Hwang Tae Jeon
Eyvah Admin
Gambler13
FlashTheGod
aeze
SPAWN-TheUndead
18 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 7:47 pm

Akatsuki meikinin bıraktığı şişeyi fondip yapıp bir kaç çeyreklik atıp çıktı.
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın
Nereden : Nereye...
Lakap : Admin
Ruh Hali : İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Images12

Karakter
Zanpakutou: Yönetim Paneli asddasdasd
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Left_bar_bleue9999999/9999999İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 5:33 pm

Meiki sake cennetinden içeri girdi. Sake cenneti dopdoluydu. Bir çoğu öğrenciydi. Kenarda bir yere oturdu. Pencereden dışarı bakarken birden Ayamenin sesiyle irkildi.

Merhaba Meiki.

Yüzünde sımsıcacık bir gülümseme vardı.

Selam Ayame.

Ayame elindeki sake bardağını Meikiye uzattı. Meiki yavaşça Ayamenin elinden bardağı aldı ve sakeyi yudumlamada başladı. Teşekürler anlamında başını salladı. Elindeki bardak sakeyi bitirdi.

Ben biraz daha getireyim.

Meiki yine konuşmadı. Hatta başını bile sallamadı pencereden dışarı bakıyordu. Çoktan düşüncelerine dalmıştı.

585
https://bleachrpg.yetkin-forum.com
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek
Nereden : dünyanın en güzel yerinden
Lakap : heredot

Karakter
Zanpakutou: nikolaeze
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 10:54 pm

daikichi ofisteki işlerini bitirip biraz rahatlamak için sake salonuna geldi.içeri baktı.çok dolu değildi. yeni öğrenciler burada takılıyordu daha çok.aam bu saatte de öğrencilerin olma ihtimali yoktu. masaların birinde meikiyi gördü.onunla ne zamandır konuşmak istiyordu bir türlü fırsatı olmamıştı.bu nedenle onun masaına gitti

oturabilirmiyim?

350
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Left_bar_bleue9999999/9999999İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (9999999/9999999)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:07 pm

Meiki hala çok sessiz ve dalgındı. Daikichinin sesiyle irkildi. Evet anlamında başını salladı. Bardağını doldurdu. Fondip yaptı. Ardından yeniden doldurdu. Artık ne kadar içtiğini saymıyordu. Sakeyini yudumlardan göz ucuyla Daikichiye baktı.

241
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek

Karakter
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Left_bar_bleue100/100İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:08 pm

neden akatsukiyle antreman yaptın?
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:14 pm

Daikichinin bu sorusu Meikiyi şaşırtmamıştı. Çünkü onları gördüğünü farketmiş hatta bu yüzden ayrılmıştı.

Üzgünüm.

Dedi Sakeyini hızlıca yudumladı. Tekrar doldurdu.

172
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:17 pm

ne gibi bi amacın olduğunu çözemedim? öğrencilerle eğleniyormusun?
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 11:19 pm

Sakeyini yudumlarken bir anda durdu. Bardağı yavaşca masanın üzerine bıraktı.

Uğraşmayı seviyorum. Ama dikkatli ol o adam savaşırken çok dikkatsiz.

dedi. Sakeyini sakince yudumlamaya devam etti.

Sende alsana ben ısmarlarım.

235
aeze
Gotei 13 Taichou
Gotei 13 Taichou
aeze

Erkek

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 6:38 pm

şimdi değil ufak bi işim var. diye tesrs bir cevap verir daikichi meikiye.dünyaya gitmeye iznim var di mi? der ama cevabı beklemeden çıkıp gider.

145
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 3:08 pm

Neler olyor şimdide ? dünyaya gitmek ? diye içinden düşünür. Bir bardak sakeyi daha fondip yaptıktan sonra parayı masanın üzerine bırakarak kapıya yönelir.

Bir sorunmu var ? Senin için yine erken değil mi ?

Diye meraklı bir soru yöneltir çıkmakta olan Meikiyi gören Ayame .

Hayır. Çok geç bile oldu.

Der ve sakince çıkar. Bir şeylermi dönüyor öğrenmem lazım diye düşünür ve sake cennetinden ayrılır.

rp out: artık burda deilim Very Happy

416
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın
Nereden : Kore.
Lakap : TJ.
Ruh Hali : İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 9h0yo2

Karakter
Zanpakutou: Gumiho.
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Left_bar_bleue90/100İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 11:05 pm

gece yaptıkları çalışma sonrası Shiro Mikumariden özür dilemek için onu sake içmeye götürdü.Shiro:ayame -chan bize iki özür sakesi,dedi.Mikumari bir dikişte içti ve sarhoş oldu.meğer hiç üzülmüyorum dediği ailesinin ölmesi onu çok yıkmış.bütün evde kaldığı zaman onları düşünüyormuş.onları nerede bulabileceğiyle ilgili araştırma yapıyormuş.en çok üzüldüğü konu buymuş.bir sake daha söylediler veShiro artı Mikumarinin sarhoş olduğunu gördü.onu sırtına atıp eve kadar taşıdı.yatağına yatırdı.sake cenetine geri dönüp sakelerin parası olan 20 yeni ödedi ve mikumariye bir sürpriz yapmak için kollarını sıvadı.eve geldiğinde bir pasta yapıp onu neşelendirmek istedi

641
http://bleach-rpg.turkforumpro.com/
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 9:50 pm

Kapıdan içeriye girerler.Yeni içkilerin geldiğini görünce Akatsuki:

-Wuh..Yeni Yeşil Üzüm rakısı??1 bardak alabilümüyüm?

-Tabikide efendim!

-Sen ne istiyorsun!

-Ben Cin-Tonic istiyorum!

-Yok canım o çarpar birayla başla istersen.

-Olabilir!

-Sie!

-Tamam bef!Süt alıyım bende o zmn

-Bir bardakta süt.

-Tabi efendim,siz oturun ben getireyim.

-Teşekkürler diyerek parayı oraya koyar.

Masaya otururlar.

-Lanet olası ben bile cin tonic içmiyorum!

-Seni çarpıyor dimi!

-Hadi ordan!

-520-
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 9:10 am

Akatsuki hafif uyuyakalmıştı.Kolunda bir dürtükleme hissetti.Bu onu kendince gördüğü sapık rüyasından uyandırdı.Bu onun için farklılık olmuştu.Gözleri bir an bulandı.Sonra gözünün önünde bir kılıç gördü.Bu kimindi?Ardından Ayamenin olduğu yere baktı.Boğazına zanpakutou dayanmışdı.Ondan zorla para isteyen 1-2 ezo shinigamiydi.Hem ruh güçleri,hem fiziksel güçleri,hemde zihni o kadar eziktiki hepsinin.Dövülmeye değmezlerdi.Hatta birisi o kadar kaslı olsa bile sürekli kafasını kaşıyordu.Ne diyebilirsinki?Mal.Akatsuki ayağa kalktı.Gözlerini kılıcı masaya saplamış gözleriyle Akatsukiyi izleyen kaslı adama baktı.Akatsuki boyunun uzun olmasına rağmen bu adam karşısında cüce gibi kalıyordu.

-Koca çocuk?Ne istiyorsun?Kavgamı

-Grooaar!!
diye nara atarak kılıcı masa ile kaldırıp Akatsukiye savurdu.Akatsuki yanından gelen masaya yapışmış gibi duran parçaları havada uçuşan masaya doğru ayağını koydu.Masa paramparça oldu.Ardından ayağının altında tuttuğu jouryokuju ile zanpakutouda yere düştü.Ardından akatsuki şaşırmış olan herife bakıp.

-Seni öldürmemin anlamı bile yok diyerek onu ters çevirip dışarı itti.Bunu gören diğer cılız tiplerde sanki kıçlarına tekme vurulmuş gibi kaçmaya başlamışdılar.O anda Tatsukiyi ortada göremeyen Akatsuki onu merak etti.Birden kapıdan şişman adamın kafası çıktı.Koltuğunun arasında eliyle ağzını kapattığı Tatsuki vardı.

-Lanet olası!Onu bana ver!

-Gelde al!NIHAHAHAHAHAHAHAH

-Ne ****im!Akatsuki siniri üstünde bir şekilde koşuşturmaya başladı.Houhou yerine
reiatsusunu kullanarak hızlı bir şekilde koşuşturuyordu.Adamlarda aynı şekilde süper hızlı bir şekilde kaçıyorlardı.

1632

Rp Devam edecektir:Seiretei
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter
İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Left_bar_bleue90/100İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (90/100)

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Mart 07, 2009 12:24 pm

silindi
izmirlibuga
Gotei 1
Gotei 1
izmirlibuga

Erkek
Nereden : 13.Takım
Lakap : Kiaraku

Karakter
Zanpakutou: Haro-Arashi

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 6:37 am

Girip çıkmak istiyordu oyasewa girince içmeden duramıyordu içeri deldı ve hemen kendini o hoş sake kokusuna kaptırdı içeri girince shiroyu gördü sake içiyordu tek başına ayameye seslenip yine aynısı dedi ve shironun yanına doğru gitti

Selam shiro-san dedi sırıtarak sake ?

274
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 9:49 am

Elbette Olur.Sanırım seninle ilk defa görüşüyoruz.acaba aynı sınıftamıydık,der Shiro
Bir Süre Sonra Sakeler Gelir.Shiro Oyasegawa'ya uzun uzun bakar.kim olduğunu hatırlayamamıştır.ama onun nazik tavrından çok hoşlanmıştır.Üstündeki hakamadan bile hangi takım olduğunu anlayamamıştır.Sakesinden Bir yudum alan Shiro ilk yudumundan sonra sakeyi bitiremeyeciğini düşünür.Ve masaya bardağını bırakır.Oyasegawanın kendisine bişey söylemek isteyeceğini düşünür
Shiro:Eeee şeyyy ben seni nerden tanıyorum?

603

En son Shiro Sakura tarafından Ptsi Haz. 08, 2009 6:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
izmirlibuga
Gotei 1
Gotei 1
izmirlibuga

Erkek
Nereden : 13.Takım
Lakap : Kiaraku

Karakter
Zanpakutou: Haro-Arashi

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 11:11 am

Sen birinci takımdan değil misin shiro ? ben sadece bir dostum senide sınıftayken elmalı kızın yanına gelip gittiğinden tanıyorum ^^ sake dostu diyebiliriz sadece

-Ayame bi sake daha...

189
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 11:25 am

Amaçlar Aynı...........
evet sanırım onu şimdi hatırlıyorum dedi Shiro kendi kendine.Ama bu kadar güleryüzlü shinigami onu biraz korkutuyordu.ya çok güçlü biriyse die düşünüyordu.Ama onu çok sevmişti.iyi bir shinigami olduğunu düşünüyordu...........
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:45 pm

Meiki sake cennetine geldi. Ayame onu gorunce hemen bir bardak sakeyi ona goturdu. Meiki sake baktı fondip yaptı. Ayame yine yumuşak bir sesle

Hoşgeldin Meiki.

Dedi. Meiki cevap vermedi Ayame bir sake daha getirdi onuda fondip yaptı. Bu bir süre devametti. Daha sonra Meiki yavaşladı. düşüncelerini bir türlü engelleyemiyordu. İçmeye devam etti.

352
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:47 pm

Dünyadan yeni gelen Shiro çok üzgündü.Bu yüzden ilk gittiği yer sake cenneti oldu.içeri girince Meikiyi gördü.Üzgün bir suratla dönüp:
-Taichou görmeyeli nasılsın,dedi
Eyvah Admin
Genel Yönetici
Genel Yönetici
Eyvah Admin

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:56 pm

Meiki Shiro'yada cevap vermedi. Sadece bir sake uzattı. Ayama ise koşturup duruyordu hala Meikiye sake yetiştirmek için Meiki hızlıca iki bardak daha devirdi.

158
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 2:58 pm

Taichou dünyada bu kadar uzun kaldığım için özür dilerim dedi kısık bir sesle.Sakesini tek yudumda içti.Gözyaşlarını daha fazla tutamamıştı.Hıçkıra hıçkıra ağlıyordu.herkes Shiroya bakıyordu
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Zanpaktoum yok :D

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 3:35 pm

O sırada Hatsuto içeri girdi.Bir kızın harici herkes ona bakıyordu...Ve de birkaç shinigami gördü. Bara oturup kıza seslenir...Sen, bayan sake lütfen.Kadın şüpheci gözlerle süzerek sake'i getiri.Hatsuto çok kötüdür.Hemen fondip yapar.Ve bu döngü böyle devam eder.
Hwang Tae Jeon
Primera Espada
Primera Espada
Hwang Tae Jeon

Kadın

Karakter

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 3:38 pm

Shiro içeri giren Hatsutoyu görür görmez boynuna sarılır.Çok sarhoş olup hayal gördüğünü düşünmektedir...Shiro:
-Keşke gerçek olsaydın...
Kuyaki Hatsuto
Last Quincy
Last Quincy
Kuyaki Hatsuto

Erkek

Karakter
Zanpakutou: Zanpaktoum yok :D

MesajKonu: Geri: İçelim Güzelleşelim   İçelim Güzelleşelim - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 3:40 pm

Hatsuto çok çabuk sarhoş olur.Hatsuto ise sarhoşluğun sersemliğini üstünden atamamıştır.Üstüne bir şey atlamıştır.Galiba shinigami'dir.Ve Hatsuto hemen bağırır "Seni shinigami!Beni boğmaya mı niyetin var"

İçelim Güzelleşelim
3 sayfadaki 13 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Sonraki
 Similar topics
-
» İçelim Güzelleşelim
» İçelim Güzelleşelim